Razboi BF - RR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

lol cum sa fie interesant cand trebue doar sa te feresti de atac.. :)) trimiti trupele din sat si folosesti toate resursele .. mai are ce sa itzi faca? Cred ca nu doar sa piarda timp..
 

DeletedUser523

Asa e frumos razboiul la inceputul lumii, castiga cine e mai mult pe joc! Bafta la lupte in continuare tuturor razboinicilor implicati cu voia ori fara voia lor!;)
 

DeletedUser1647

2. Gangster Ray sta cam 1000 de ore pe zi online, si tot ce face incearca sa transforme toata harta in aliati si sa-i bage in familie. WtF? Dar unde vrea sa ajunga? SA fie o familie mare si fericita toata lumea 3....si RR adversar. LOl

3. M-am lamurit si de triburile astea care nu au nici o directie in joc. Fug dintr-o familie in alta. De tot disrespectul.

[M~K] unde a fugit dintr-o fam in alta? Si dak te uiti mai bine la profilul tribului ai sa vezi k nu mai facem aliante. [M~K] are 10 aliati si 1 PNA, pe knd RR are 10 aliati si 44 de PNA. deci nu mai vorbi aiurea k eu fac aliante si restu.
 

DeletedUser

10 aliati?...mult domne'.... mult!
ideal ar fii un numar de 3-5...bazati...anyway sa nu deviem de la subiect?...care castiga razboiul?...:D
adik postati si voi o lista cu satele nobilate,daca tot e "razboi"...:D:D:D
 

DeletedUser1647

10 aliati?...mult domne'.... mult!
ideal ar fii un numar de 3-5...bazati...anyway sa nu deviem de la subiect?...care castiga razboiul?...:D
adik postati si voi o lista cu satele nobilate,daca tot e "razboi"...:D:D:D

Am pierdut 10 sate pana acum in favoarea tribului RR. Asta e, noi nu am reusit sa luam niciun sat. Suntem niste n00bi. Eu nu pun rapoarte k nu imi place sa fac public un razboi sau sa vin sa ma plang pe aici k unu nush ce face sau.....
 

DeletedUser1563

R3born3D ne pui si noua vorba buna la conducerea din WRATH? Vrem si noi sa trimitem cativa spioni la voi in trib sa furam organizarea din WRATH. Noi am recunoscut oficial ca suntem noobi si vrem sa furam de voi organizarea.

Astazi vad ca e liniste pe campul de lupta. Eu mi-am pus soldatii sa faca gradinarit pentru ca nu mai vroiau sa farmeze satele inamicului :mad: . Au refuzat sa execute ordinele, clar au fost cumparati soldatii mei de catre BF. Avand in vedere incidentul am decis sa ii pedepsesc trimitandu-i la gradinarit si nu oricum, trebuie sa isi faca treaba cu tot echipamentul pe ei si in loc de unelte trebuie sa foloseasca armele, poate se invata minte si data viitoare nu mai comenteaza si refuza sa atace inamicul. Am uitat sa va spun ca ei cultiva ciuperci otravitoare care arata la fel cu cele comestibile, asa ca inamicul trebuie sa aiba grija ce cumpara de la targul meu pentru ca e posibil sa aiba o mica surpriza si sa piarda niste trupe fara nici un fel de lupta.
 

DeletedUser

Duke nu am nici o legatura cu liderii wrath.......pe mine nu ma intereseaza astfel de lucruri...:D
 

DeletedUser6

R3born3D ne pui si noua vorba buna la conducerea din WRATH? Vrem si noi sa trimitem cativa spioni la voi in trib sa furam organizarea din WRATH. Noi am recunoscut oficial ca suntem noobi si vrem sa furam de voi organizarea.

Astazi vad ca e liniste pe campul de lupta. Eu mi-am pus soldatii sa faca gradinarit pentru ca nu mai vroiau sa farmeze satele inamicului :mad: . Au refuzat sa execute ordinele, clar au fost cumparati soldatii mei de catre BF. Avand in vedere incidentul am decis sa ii pedepsesc trimitandu-i la gradinarit si nu oricum, trebuie sa isi faca treaba cu tot echipamentul pe ei si in loc de unelte trebuie sa foloseasca armele, poate se invata minte si data viitoare nu mai comenteaza si refuza sa atace inamicul. Am uitat sa va spun ca ei cultiva ciuperci otravitoare care arata la fel cu cele comestibile, asa ca inamicul trebuie sa aiba grija ce cumpara de la targul meu pentru ca e posibil sa aiba o mica surpriza si sa piarda niste trupe fara nici un fel de lupta.

Sa iti dau un mic sfat. Daca tot vrei sa faci caterinca macar invata cum se face. Uita-te pe forumul de pe L1 la mine la hades sau la vali si ai sa intelegi. M-am uitat putin peste tribul tau si sincer nu mi se pare asa de elita. Plus roaga si alti membri din tribul tau sa posteze pe forum...Ai jucatorii prea dispersati. Tu nu ai cunostinte despre tactica jocului cum ai dat dovada in postul in care zici ca abia astepti sa contraataci cu hc... sper ca esti un lider mai bun decat esti jucator. Tribul tau o sa se desfiinteze in maxim 1-2 luni(ca si wrath dealtfel daca nu da afara 75% din jucatori)
 

DeletedUser2104

Stimabile Gangster RAy, nu la tine m-am referit la migratul tribului...

prea multa vorba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1563

@talibanul numele tribului este KnightFight Elite. KnightFight este un alt joc online. Nucleul tribului este format din jucatori de elita de la jocul KnightFight. Eu ma ocup de posturile pe forum din partea tribului nostru. Sper ca am reusit sa clarific denumirea tribului. Nu am prea postat niciodata ce gandesc cu adevarat pe forum. Strategia mea ramane pana una alta un secret. Numele nu se refera la faptul ca am fi jucatori de elita. Am afirmat si ma repet noi suntem niste noobi care vrem sa invatam sa jucam triburile, e o minune ca nu am fost facuti ferme pana acum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

of k nu mai apare o data nobilul si primul sat luat! sper k nu va fii un sat parasit ci o captura de razboi!;)
 

DeletedUser1802

din experienta mea de pe alte jocuri online nu va fi nici sat parasit / inactiv, nici captura de razboi... va fi unul cedat mai mult ca sigur :)
 

DeletedUser

Sate cedate in faza asta a jocului, foarte greu. Preluarile de sate apar in faze mult mai avansate, cand jucatorii incep sa se plictiseasca sau nu mai au timp sau alte varii motive
 

algernon

member
Scor reacție
0
@talibanul numele tribului este KnightFight Elite. KnightFight este un alt joc online. Nucleul tribului este format din jucatori de elita de la jocul KnightFight. Eu ma ocup de posturile pe forum din partea tribului nostru. Sper ca am reusit sa clarific denumirea tribului. Nu am prea postat niciodata ce gandesc cu adevarat pe forum. Strategia mea ramane pana una alta un secret. Numele nu se refera la faptul ca am fi jucatori de elita. Am afirmat si ma repet noi suntem niste noobi care vrem sa invatam sa jucam triburile, e o minune ca nu am fost facuti ferme pana acum


:eek:
inca un trib de noobi?
credeam ca suntem singurul printre atatea ELITE
 

DeletedUser1563

Asta e. E evident ca suntem niste noobi avand in vedere faptul ca avem curajul sa ne batem cu BF. Cum tribul nostru e exclusiv format din noobi nu avem nici o sansa in fata BF. Singura noastra sansa este sa fim ajutati de membri din BF asa cum a fost in cazul meu, atunci cand a vrut sa ma spioneze acel jucator, daca nu imi trimitea un vecin din M~K spioni sprijin ma faceam de ras.

De altfel eu am recunoscut ca sunt un noob. Numele satului meu este "Sunt un noob" si reflecta realitatea. E adevarat ca la KnightFight suntem elita serverului, dar la acest joc suntem doar niste noobi care vrem sa invatam cum se joaca.

Imi pare rau sa dejamagesc cei cativa jucatori care nu cred ca sunt un noob, dar crudul adevarul este ca sunt un noob.

Nightbox ce sunt aia nobili si la ce folosesc?
 

DeletedUser

TheDukeSD nu mai bine ai termina cu ironiile astea si ai arata in joc daca esti sau nu noob sau cat de noob esti, eu zic ca ar fi mai bine decat sa iti pierzi timpul aiurea pe forum.
 

DeletedUser6

Asta e. E evident ca suntem niste noobi avand in vedere faptul ca avem curajul sa ne batem cu BF. Cum tribul nostru e exclusiv format din noobi nu avem nici o sansa in fata BF. Singura noastra sansa este sa fim ajutati de membri din BF asa cum a fost in cazul meu, atunci cand a vrut sa ma spioneze acel jucator, daca nu imi trimitea un vecin din M~K spioni sprijin ma faceam de ras.

De altfel eu am recunoscut ca sunt un noob. Numele satului meu este "Sunt un noob" si reflecta realitatea. E adevarat ca la KnightFight suntem elita serverului, dar la acest joc suntem doar niste noobi care vrem sa invatam cum se joaca.

Imi pare rau sa dejamagesc cei cativa jucatori care nu cred ca sunt un noob, dar crudul adevarul este ca sunt un noob.

Nightbox ce sunt aia nobili si la ce folosesc?

Gata am inteles esti un noob. E a treia oara cand o spun chiar eu... pls invata sa faci mistouri, ironii sau sarcasm sau nu mai posta pe forum ca deja m-am plictisit de cate ori te repeti!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus