Vot : ->MoD<-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Noi nu avem treaba cu MoD!!!

Și în plus din GoDs doar eu si regelesatan mai jucam ca ceilalti s-au lasat...

Si intreaba-l pe nik cel viteaz ce parere are despre lupta contra mea :) Chiar daca nu e echilibrat (el #6, eu #102)... :)

ksi s-a lasat din lipsa de timp sau pentru ca i-a luat nik in 1 zii singurel peste 10 sate !?
Ca am vazut ca tot imparte satele alea de atunci :-s
 

DeletedUser3547

:))eu am dat stergere cont dupa ce i-am luat eu 1 sat lui, apoi dupa 4 zile m-a convins cinvea sa las totusi sitter sa imparta satele, ce realizare.. oao, a luat 10 sate de la un jucator care nu a intrat pe cont 4 zile=))bravo, este cel mai bun.
 

DeletedUser1627

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))eu am dat stergere cont dupa ce i-am luat eu 1 sat lui, apoi dupa 4 zile m-a convins cinvea sa las totusi sitter sa imparta satele, ce realizare.. oao, a luat 10 sate de la un jucator care nu a intrat pe cont 4 zile=))bravo, este cel mai bun.

Am inteles.. :)
Toti au scuze dupa ce pierd sate..
Cand intra careva mai tare-n ei realizeaza si ei ca s-au plictisit.. ca sanatatea le este mai subreta.. timpul liber dispare.. s.a.

Nu vreau sa intru in polemica cu tine, dar m-am convins de felul vostru de a juca :)
Eu oricum sunt in stand-by de multe saptamani.. sper totusi sa revin serios cat de curand.
Bafta.
 

DeletedUser

mod nu mai exista ca trib. de fapt exista, dar nu mai conteaza. toti cei din mod s-au refugiat in diablo.
 

DeletedUser

mah santeti prea disperatii nu tota lumea poate juca non stop , eu a trebuit sa plec din tara cateva sapatamani nam mai avut timp de joc si iam lasat contu lui Clear care mia golit toate satele si lea impartit la toti ratatii aia din zona , evident cant timp am jucat eu nam pierdut nici un sat si le luam cateva sate pe zi
 

DeletedUser9103

ciudat, dar cu 2 sau 3 zile inainte(sambata sau duminica si atacurile asupra ta au inceput marti) erai interesat cine conduce noobs.
Normal ce era sa spui :))
Stiu ca m-am uit la profilul tau luni si apoi miercuri.....Te-ai lasat din lipsa timpului, cata vrajea, dar in fine. :)
 

DeletedUser

nus ce aberatii vorbesti tu acolo sau esti batut in cap nu intelegi ca nam mai jucat eu pe cont
 

DeletedUser

Poate doriti sa si continuati discutiile pe tema initiala a topicului.
 

DeletedUser

inca mai plangeti dupa mod :))
defapt voi sunteti suparati ca numai aveti cu cine sa va luptati
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus