ANgajam Lider

  • Autor subiect hiotikiri battousai
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu au zeu suprem.. si isi dau stergere de cont... u iti dai seama ce se intampla....:eek:

Poate sunt atei! :rolleyes:

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare.

Acesta este un avertisment.

Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8914

:))))

De acum eu sunt noul lider al vostru , ma puteti numi Eek-i ! imi place sa joc in filme ( aviz amatorilor ) iar parodiile ma amuza .
 

DeletedUser7708

Topic pentru spam. O rog pe ingerasa, că am văzut-o activă pe la L7 să închidă acest topic, întrucât MoD nu are nevoie de lider, se conduce singur, prin valoarea jucătorilor şi legăturile dintre ei.
 

DeletedUser

Gresesti aici.
Orice grup are nevoie de conducator, triburile nu este un joc democratic.
Pentru ca un trib sa aibe un viitor in acest joc, are nevoie de un conducator care este capabil sa gandeasca in avans .. sa stie azi ce va face peste 3 luni.
Ca actiunea de azi sa se reflecte maine ..
Triburile de genul : "I:Si daca avem razboi maine ce face ? R: Vedem noi atunci" , nu au o viata lunga.
 

DeletedUser7708

Noi nu gândim "dacă mâine avem război ce", ci ne pregătim cam aşa "vedeţi că mâine poate iese război cu ăştia". Niciodată nu ştii de unde sare iepurele.

Aici eu doar îi grupez, grupa îşi face acţiunile din zonă. Deciziile cu adevărat importante are cine să le ia, eu şi cu restul care răspund de grupele lor. Astfel, fiecare grupă expune 2-3 variante de soluţionare a unei probleme apărute, iar la nivel global vedem care soluţie convine şi tribului şi se pune în aplicare.

Nu e nevoie de un lider central, ci doar mai mulţi care văzând obiectiv zona sa poate cu ceilalţi lideri de grupe adiacente să pună tribul la cale. Ca să fiu mai concret, eu ca lider al grupei de pe K55 n-am nici cea mai mică treabă cu BURN localizaţi deci dacă aş fi lider global nu aş cunoaşte exact situaţia, cât de interesat aş fi de acel război şi s-ar putea decizia să nu fie cea mai bună. În schimb, grupa de pe K54 colaborează excelent cu grupa mea de pe K55 în războiul cu -sl-. Un război nou afectează doar 1-2 grupe, nu tot tribul, se iau decizii mai rapide şi mai corecte.

Iar lideri de grupe avem, deci rămân la ideea de topic inutil.
 

DeletedUser

Corect .
=> MoD Nu are nevoie de nici un conducator .
Doar de mici organizatori.
Restu e Cancan :)))

______________

Never say no !

446245.png




Cel mai bun MoD de a te apara este să ataci!
 

DeletedUser

asa cum bine stiti...muuulta lume se lasa de l7...
Maretul , Grandiosul, Faimosul trib MoD ramane fara playeri, conducatori etc etc...
asa ca ne-a traznit pe noi ideea ..la o banda de 1 mb/s... si o ceasca de cafea..
sa cautam (angajam ) lider...
Profetia spune ca cel ce va fi demn de conducerea maretului trib MoD...va fi
the so called "the one who has no life" mwhahahahahaha....


sooo.....anyone????

cred ca nu poate contesta nimeni ... eu sunt alesul :)))
 

DeletedUser

Tu alesul ?
Neah.
Auzite`ar eek si papati`ar satele :*
________________
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus