diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11712

Va rog, luminati-ma si pe mine, pe ce lume a jucat MoD mai mult de 3-4 luni?
Ce se intampla pe L7 s-a intamplat si pe L3 si tot asa... Cred ca e foarte simplu de judecat ce fel de playeri sunt aceia care se lasa de joc imediat ce se poate considera ca se constituie o defensiva a unui trib, indiferent care ar fi acela :)
 

DeletedUser1627

Va rog, luminati-ma si pe mine, pe ce lume a jucat MoD mai mult de 3-4 luni?
Ce se intampla pe L7 s-a intamplat si pe L3 si tot asa... Cred ca e foarte simplu de judecat ce fel de playeri sunt aceia care se lasa de joc imediat ce se poate considera ca se constituie o defensiva a unui trib, indiferent care ar fi acela :)

Dupa 3-4 luni nu mai are farmec jocul... Ce rost mai are sa joci cand ai 200 de sate? Prea mult timp pierdut degeaba... Daca tie iti place sa joci instensiv mai multe de 3,4 luni atunci sincerele mele Condoleante! :)
 

DeletedUser

Dupa 3-4 luni nu mai are farmec jocul... Ce rost mai are sa joci cand ai 200 de sate? Prea mult timp pierdut degeaba... Daca tie iti place sa joci instensiv mai multe de 3,4 luni atunci sincerele mele Condoleante! :)

Ai mai zis asta de cel putin 15 ori...

Nu puteti accepta ca nu faceati fata la acel ultim razboi??
 

DeletedUser

Dupa 3-4 luni nu mai are farmec jocul... Ce rost mai are sa joci cand ai 200 de sate? Prea mult timp pierdut degeaba... Daca tie iti place sa joci instensiv mai multe de 3,4 luni atunci sincerele mele Condoleante! :)

mai bine intrebai ce rost mai are sa joci cand ai 100 de sate si iti iau unii 20 intr-o ora? erai mai aproape de ce s-a intamplat colegilor tai...
 

DeletedUser11712

:D :D :) Cred ca tu ai o alta viziune asupra jocului, asa ca nu cred ca ne potrivim :)
Eu nu joc neaparat pentru sate sau pentru preamarire...am priceput si eu putin cum se joaca jocul asta, dar in mare stau pe aici pentru..."socializare" :)
 

DeletedUser1627

Ai mai zis asta de cel putin 15 ori...

Nu puteti accepta ca nu faceati fata la acel ultim razboi??

Care acel ultim război? :)) Că aveam răboaie cu 6 triburi...

mai bine intrebai ce rost mai are sa joci cand ai 100 de sate si iti iau unii 20 intr-o ora? erai mai aproape de ce s-a intamplat colegilor tai...
Poftim? N-am pierdut niciodată 20 de sate într-o ora... Defapt n-am pierdut niciodat 20 de sate, cel puțin nu fără să le recuperez!

:D :D :) Cred ca tu ai o alta viziune asupra jocului, asa ca nu cred ca ne potrivim :)
Eu nu joc neaparat pentru sate sau pentru preamarire...am priceput si eu putin cum se joaca jocul asta, dar in mare stau pe aici pentru..."socializare" :)
Crede-mă, poți să socializezi și fără să te joci triburi! ;)
 

DeletedUser

ce s-a intmplat colegilor tai eek. tu ai fost incuiat, d-aia nu ai pierdut sate...
 

DeletedUser

V-au declarat noobs + Tsl razboi...gata:ba va-ti imbolnavit,ba v-ati plictisit de jo,ba nu mai avea farmec,ba aveati 200 de sate si nu mai aveati ce face


E greu sa spuneti : am pierdut din cauza razboaielor?
 

DeletedUser

:)))) :)))) da noi aveam razboi cu 6 triburi ma:)) eu, illidan ,sebica, hiotikiri am aratat tribului BURN ce inseamna razboi! si MdA au patito :)) asa ca nu mai comentati degeaba noi cand am distrus tribul MdA voi erati plini de aliante-))) Si da au cerut razboi dar multi sau lasat pentru a juca pe 8 de exemplu Ilidan care mi-a zis cu mult timp inainte ca se lasa si eu am fost banat pe nedrept ca aveam prea multe puncte premium si m-am lasat si eu. si pe urma restu :)) asa ca nu fugit MoD de voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Fiecare trib are meritele lui .Tribul MoD a dat dovadă de un trib bun , . ' distrugând ' 2 triburi mari ; Mda , BURN .Fără ' aliați ' , ' pna ' la nivelul mediu era și clar că vor pica , erau atacați mai din toate părțile .Orice triburi mari de pe lumea asta ( TSL , TSA , Noobs , -dark- etc. ) , dacă joacă fără aliați și se pun 2-3 triburi top 10 e clar că nu rezistă fără ' aliați , pna-uri ' !Cred că realizați asta , marii lideri !
Acuma e și normal ca fiecare să-și apare 'tribul' , zicând că al său este cel mai bun , că a distrus ' MoD ' sau altele ...Dar nu cred că ei pot rezista fără alianțe , pna-uri , atacații din toate părțile ! ( marii lideri )

Trecând la ' înbolnăviri , lăsări de joc ' - De unde știți voi , că oameni ( câțiva ) chiar nu s-au înbolnăvit , s-au lăsat din joc din anumite motive ( Timpul , participarea pe L8 , și altele ) .Odată ce participi pe altă lume jucând ' serios ' e și normal să nu mai ai acelaș randament pe Lumea precedentă .Cred că și cei din MoD recunosc că s-au dat puțin mari , și 60% din acea cauza asta s-a format ''' coaliția anti MoD ''' !

Oricum trebuie să le spunem celor care au distrus MoD , bravo !
'Nu orice poate face asta '


P.S - Nu apăr pe nimeni , doar o părere personală ;)!
 

DeletedUser

Warzone.. in aceeasi parte a Forumul in care se afla aceas topic.. exista si unul despre noobs..cine suntem si ce ne dorim.. intra 3 minute acolo si citeste ultimele 2-3 posturi alea lui martian.. se muleaza destul de bine peste post-ul tau. :)
 

DeletedUser

Postul meu NU se referă numai la Noobs !Dacă vrei să te simți bine mută-l sau roagă-mă să-l mut eu unde dorești :D
 

DeletedUser

Fiecare trib are meritele lui .Tribul MoD a dat dovadă de un trib bun , . ' distrugând ' 2 triburi mari ; Mda , BURN .Fără ' aliați ' , ' pna ' la nivelul mediu era și clar că vor pica , erau atacați mai din toate părțile .Orice triburi mari de pe lumea asta ( TSL , TSA , Noobs , -dark- etc. ) , dacă joacă fără aliați și se pun 2-3 triburi top 10 e clar că nu rezistă fără ' aliați , pna-uri ' !Cred că realizați asta , marii lideri !
Acuma e și normal ca fiecare să-și apare 'tribul' , zicând că al său este cel mai bun , că a distrus ' MoD ' sau altele ...Dar nu cred că ei pot rezista fără alianțe , pna-uri , atacații din toate părțile !
( marii lideri )

Trecând la ' înbolnăviri , lăsări de joc ' - De unde știți voi , că oameni ( câțiva ) chiar nu s-au înbolnăvit , s-au lăsat din joc din anumite motive ( Timpul , participarea pe L8 , și altele ) .Odată ce participi pe altă lume jucând ' serios ' e și normal să nu mai ai acelaș randament pe Lumea precedentă .Cred că și cei din MoD recunosc că s-au dat puțin mari , și 60% din acea cauza asta s-a format ''' coaliția anti MoD ''' !

Oricum trebuie să le spunem celor care au distrus MoD , bravo !
'Nu orice poate face asta '

pentru dfa1 care vorbeste despre noobs in topicuri dedicate altor triburi:



noobs, cand a inceput razboiul cu mod avea doua aliante: cu die. si cu -sl-. die era la mare distanta de noi, neavand practic granita comuna, iar sl intre timp ne-a devenit academie, recapatandu-si numele de m.t.

in ceea ce priveste grija fata de aliantele noobs te asigur ca triburile este nu numai un joc de razboi ci si unul de diplomatic. cine ignora acest aspect al jocului, dar se da jucator bun, da dovada de o prostie fara margini si de o fudulie pe care o intrece doar prostia... faptul ca ai facut parte dintr-un trib care nu a avut aliante sa am iertare, dar asta nu denota nimic altceva decat faptul ca ai facut parte dintr-un trib prost condus, si avut incredere in conducatorii acelui trib (ca sa nu mai zic ca imi amintesc parca un mail de la tine in care imi spuneai la un moment dat ca esti singurul intemeietor ramas in joc... sau gresesc?)


Acum am fost suficient de explicit?
Nici eu nu m-am referit doar la noobs.. noobs este doar un exemplu.. era vorba despre ideea generala a celor doua posturi.
 

DeletedUser

Fiecare trib are meritele lui .Tribul MoD a dat dovadă de un trib bun , . ' distrugând ' 2 triburi mari ; Mda , BURN .Fără ' aliați ' , ' pna ' la nivelul mediu era și clar că vor pica , erau atacați mai din toate părțile .Orice triburi mari de pe lumea asta ( TSL , TSA , Noobs , -dark- etc. ) , dacă joacă fără aliați și se pun 2-3 triburi top 10 e clar că nu rezistă fără ' aliați , pna-uri ' !Cred că realizați asta , marii lideri !
Acuma e și normal ca fiecare să-și apare 'tribul' , zicând că al său este cel mai bun , că a distrus ' MoD ' sau altele ...Dar nu cred că ei pot rezista fără alianțe , pna-uri , atacații din toate părțile ! ( marii lideri )

Trecând la ' înbolnăviri , lăsări de joc ' - De unde știți voi , că oameni ( câțiva ) chiar nu s-au înbolnăvit , s-au lăsat din joc din anumite motive ( Timpul , participarea pe L8 , și altele ) .Odată ce participi pe altă lume jucând ' serios ' e și normal să nu mai ai acelaș randament pe Lumea precedentă .Cred că și cei din MoD recunosc că s-au dat puțin mari , și 60% din acea cauza asta s-a format ''' coaliția anti MoD ''' !

Oricum trebuie să le spunem celor care au distrus MoD , bravo !
'Nu orice poate face asta '


P.S - Nu apăr pe nimeni , doar o părere personală ;)!



Cred că acuma am fost și eu destul de explicit .Postul meu nu se referă numai la tribul Noobs !
 

DeletedUser

Observ ca tu nu ai nici cea mai mica intentie de a purta un dialog.. fie ca nu vrei .. fie ca nu poti.
Eu spun ceva si tu imi vorbesti despre altceva...
In concluzie nu mai are rost sa incerc sa te lamuresc.

O seara buna in continuare.
 

DeletedUser

Te-ai trezit si tu acuma sa ii idolatrizez,daca te grabesti poate ii mai prinz pe l7 sa iti dea autografe.
Plmiba ursu ma copile.

wow ce semn de maturitate extraordinara!
ma inclin in fata ta, o maestru al triburilor!
iti aduc o oda in dar, tie, cel care ai reusit sa dovedesti pana acum...ce?

P.S. pentru cultura ta generala: am jucat in MoD...am inceput lumea 7 la rugamintea unui amic, dar am inceput-o un pic gresit, intarziind cu o ora fata de restul colegilor alaturi de care ar fi trebuit sa joc, asa ca am jucat timp de aproape 2 luni la distanta de 20 de ore cu cavaleria grea, de tribul din care faceam parte...la un moment dat, amicul meu m-a sfatuit sa intru in MoD, trib in care avea cayiva cunoscuti!
Sincer, am gasit in MoD un trib cu adevarat curat, cu un forum placut si cu un stil de joc aparte!
Ii admir atat de mult pentru ca sunt singurii care au avut curajul sa spuna in fata intregii harti "acest joc se numeste TRIBAL WARS, nu tribal diplomacy"
 

DeletedUser15358

da tu ce anume ai dovedit ? Am spus eu ca mod era trib slab ??
MoD au dat mult din gura pe extern si dupaia s-au lasat...in concluzie nu au dovedit mare lucru.

P.S. Chiar nu ma intereseaza biografia ta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus