Triburi copiate!

  • Autor subiect DeletedUser22674
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Numele tribului: Black Leon
Prescurtare: ~LEON~
Număr de membri: 12
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 866
Punctaj total: 866
Punctaj mediu: 72
Rang: 277
Homepage:
Membri


se numeste plagiat!!!!

Acum m-am suparat si eu:(:mad:flamer imi trimiti pe privat idei de mesaje ca sa stiu ce mesaje sa le trimit astora:confused:
 

DeletedUser22674

Numele tribului: Yakuzza
Prescurtare: Ykz
Număr de membri: 58
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.303
Punctaj total: 4.448
Punctaj mediu: 76
Rang: 57
Homepage:
inca o Yakuza;))
 

DeletedUser

buna dimineata jucatori impatimiti :)

O.S. de pe L13 nu e un fake.

- O.S. pe l5 a aparut la initiativa a 3 lideri de pe l2 (burn, mesteruuu si eu)
- din cei 3 eu am fost responsabil cu primitul injuraturilor pe extern, motiv pt care mi-au pus numele mai sus in descrierea tribului
- burn a fost cel inspirat si a gasit numele
- toti au fost in conducere... inclusiv foh
- o parte din jucatorii de pe l5 sunt si pe l13 dar cu un user diferit (eu nu joc)

@burn, mesteruuu: nu va suparati pe flamer. el e baiat de gasca pus pe glume.
@h3rIfL3: multumesc pt aprecieri. ;) nu inteleg de ce nu le-ai spus si cand eram colegi de lume. presupun ca daca pe l14 daca nu o sa fie burn si mesteruuu, o sa vorbesti la fel si despre ei.
@charlie: hai noroc!
@O.S. pe L13: bafta!

distractie!

later edit: multam snoops pt ca mi-ai atras atentia.
 

DeletedUser8343

Domnilor Dfa1 si Iseenoobs observ ca va plac discutiile ...dar doar intre voi..incercati deci sa la pastrati in privat!
Ati primit cate-un avertisment fiecare iar Iseenoobs putin mai multa grija la limbajul folosit te rog - atacuri la persoana nu-s tolerate.
 

DeletedUser

Nu va suparati, tribul =nBz= e copiat ? Mi se pare ca am gresit tribul :(
 

DeletedUser

Aş dori să anunţ în calitate de întemeietor MoD că tribul Infern este doar o imitaţie încercată de câţiva jucători fără acord şi că nu are nicio legătură cu tribul original de pe L3 şi L7 ca organizare şi brand.

Poftim ?? Nu stii citii ? Infern imitatie a MoD ? O fi fost Mod un trib maret .. dar descrierea se refera la playerii din infern . De aici trage tu concluzia ? Acum ma bucur ca am renuntat la titlul de intemeietor O.S. si am acceptat diplomat in Infern .
 

DeletedUser4920

DFA1 , Te rog eu lasa-ne daca ai chef de scandal , dute altundeva am venit aici sa ne distram nu sa ne certam pe forumu extern cu oameni cu nu stiu sa citeasca o descriere a unui trib.


Hai Salut.;)
 

DeletedUser

Aş dori să anunţ în calitate de întemeietor MoD că tribul Infern este doar o imitaţie încercată de câţiva jucători fără acord şi că nu are nicio legătură cu tribul original de pe L3 şi L7 ca organizare şi brand.

Daca ai citi cu atentie ai vedea ca tribul se numeste infern si nu mod domnule dfa....noi nu suntem mod.....cum nici tu nu esti fondator mod.....aaaaaaaa....ca te-ai milogit de eek si acesta ti-a dat drepturi in momentul cand el dadea dizband trib e altceva....si daca iti aduci aminte si eu aveam fobndator si altii vreo 3.....te rog sa te potolesti cu prostiile si sa nu te dai in spectacolo pe extern cu afirmatii la adresa noastra.....inca o data reped....nu suntem tribul mod......noi suntem infern......dar voi sunteti copiati....tribul vostru a aparut pe alta lume inaintea voastra.....hai ca m-am distrat destul
O seara placuta tuturor
 

DeletedUser1627

Aş dori să anunţ în calitate de întemeietor MoD că tribul Infern este doar o imitaţie încercată de câţiva jucători fără acord şi că nu are nicio legătură cu tribul original de pe L3 şi L7 ca organizare şi brand.

Întemeietori MoD se pot proclama primii ce au întemeiat tribul:
1. Eek!
2. TheReapper
3. HUN73R
4. lamine
5. Lord Rayden

Eu am fost cel care a dat înființare trib și cel care a oferit dreptul de întemeietor celorlalți. Pe parcurs am mai dat acest drept și altor persoane din lipsă de timp sau alte motive... Și bineînțeles că am avut încredere!

Cum MoD momentan nu există nu te poți considera întemeietor al său!

Ca intemeietor e Eek! Pe el in consider intemeietor MoD... Iar acel text se refera la faptul ca destui playeri sunt din MoD... Avand in vedere ca noi nu am luat numele de MoD nu plagiem... Daca ai probleme discutale cu RegeleSatan. Sau veziti de treaba ca iar te enervezi si pici examenu auto... Acum tot pe mine dai vina? :cool:

Pe L7, mulți dintre cei de la început s-au lăsat de joc și astfel am rămas singurul întemeietor... Sau singurul om care s-a implicat cel mai mult pentru MoD și în imaginea acestuia.

da intrebare... mai traieste MoD-u ala al tau? pe orice alta lume.... nu? atun ci multumim de completari...ca infern planuim sal facem mai tare ca MoD asa ca nam vrea sa ne desfiintam

Nu, MoD momentan este DINCOLO, revenim din nou pe Lumea 15, asta dacă avem de ce să revenim! Dacă nu este speed 2, s-ar putea ca nici pe L15 să nu revenim.

Respectele mele,
Eek!
 

DeletedUser

Si dintr-o ceata densa de nu vedeai nici la un metru in fata ta apare el, maretzul mesager al mortii pe calul sau de foc ! :D Was up dude? :cool:

Oricum in legatura cu MoD-ul stiu ca nu ai fost singuru care a demarat proiectul, dar tu prin cat de mult te-ai implicat si mai ales prin prizma Lumii 7 (pentru ca multi probabil nu au jucat pe L3 si au auzit de MoD de abia pe L7) esti recunoscut ca si intemeietor si conducator MoD. In rest toate cele bune "batrane" si asteptam si Lumea 15 cu mare ardoare ! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai ma daca tot veni vorba de MoD mai tineti minte cand sa imbatat hiotikiri si la dat pe DFA afara cu tot cu intemeietor ?:)))

=))
=))
=))


ma n-am nimic cu DFA1 , dar pe mine ma amuza astia din fostu MoD de pe l7 , cand se cearta :))

voi nu ati jucat acolo toti , nu stiti cum e in MoD dar va spun cele mai haioase momente de pe triburile acolo le-am trait , sa zicem asa :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sper sa nu transformati acest topic intr-un topic despre tribul MOD
 

DeletedUser3235

La cel de pe clasic nu are cum ... aici este limita , deci nu vor putea ajunge la 2000 de membrii... poate la cel de pe L3.
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: YAKUZA
Prescurtare: YAKUZA
Număr de membri: 112
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.772
Punctaj total: 17.848
Punctaj mediu: 159
Rang: 8
Homepage:
 

DeletedUser

are putin din danimaxxxxxxx si madalin..o fi rude? :confused::eek:

on:intotdeauna vor fi triburi copiate...problema e ca pustii astia nu stiu nici sa copie cum trebuie..si iesa o corcitura de trib..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Tribul CL nu va fi copiat niciodata, daca nu sunt EU acolo inseamna ca e fals ( fake - sa traiesti ) ! :D
 

DeletedUser3235

Numele tribului: Extream Chaos
Prescurtare: ~EC~
Număr de membri: 13
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.683
Punctaj total: 1.683
Punctaj mediu: 129
Rang: 354

Culmea ii ca is si dusmani ~EC~ in tribul ista ... la care le mai scrie si la titlu "Loial Just" .
Singurul ~EC~ a fost doar pe clasic ... restul au fost fake-uri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cautati la lista de pozitonare triburi: [~_~] si (-_-) ....se pare ca cei din MakeLoveNotWar [-_-] de pe l12 au lansat o prescurtare de succes, copiata aici, cu mici modificari insa tot plagiat ramane
 

DeletedUser523

Spitalul De Nebuni
Însuşiri
Numele tribului: Spitalul De Nebuni
Prescurtare: S~N
Număr de membri: 46
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 6.251
Punctaj total: 6.662
Punctaj mediu: 144
Rang: 113
Homepage:
Membri

Descriere
SPITALUL DE NEBUNI

S~N a luat fiinta la cererea jucatorilor sanatosi pentru ai inchide pe nebuni si a scapa L13 de la haos

Pentru urgente dati beep cu taxa inversa la 112

Cine doreste internare sa dea beep cu
numar ascuns!


Conducere:



Anexate - stapana dominatoare, narcomana

Nababoo - sodomizat de conducere, de felul lui psihopat mirific

Tontzoss - de garda 24/7 ... raspunde la 89.89.89.89 sau la medicamente :)

Membrii acestui trib sunt obsedati, perversi, instabili psihic, agitati, impulsivi, violenti....
Ei nu ofera resurse, ei cer resurse...ei nu ofera sprijin, ei au nevoie de sprijin!


Daca te simti in toate mintile, sanatos, mai destept ca altii, pudic, etc, nu te interna aici. Conditiile sunt mizere si medici spagari!!!

Avem si imn
Sic!
http://www.youtube.com/watch?v=HpB_5fRq730




WE ARE FUCKIN' NUTTS!


VOM CONDUCE ACEASTA LUME!!!
HAAAAAAA HA HA HA HA HA HA



:D:):p:rolleyes::cool::eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus