abc - Activ in interior si te simti bine!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

voi?=)))
e cea mai mare placere...dar la felul cum va miscati voi e prea greu pt voi
oricum si distanta e mult prea mare

Totusi nu inteleg care este problema voastra ? In cazul in care esti nebagat in seama te rog sa ne eviti, discutam cand avem granita comuna.
 

DeletedUser

Nu stef nu uit ca jucam acest joc pentru a cuceri si ca se numeste triburile insa asta nu inseamna ca ajuti fostul inamic doar pentru a dovedi ca sunteti mai buni ca kings.

SirDevil cat despre tine ,am stiut tot timpul ca suntem dusmani ,nu conteaza ca jucat la inceput impreuna , insa eu vad totul pe termen lung si realizez care vor fi urmarile dupa ce veti termina cu kings..daca o sa terminati :)
Eu tin cu NOVA stef nu cu TRX si abc (toata stima pt ei insa doar atat ) iar tu nu realizezi ca acum ajuti fostul inamic.

Uite cine vorbeste acum...s-a trezit sghe din amorteala?

Apropo, oare NOVA stie ca TRX, abc si ...xyz primeau copy-paste de la tine din tot ce se discuta pe forumul vostru? Oare NOVA stie ca atat cat aveai drept de forum ascuns transmiteai informatii de pe el "dusmanului"?

Interesanta perspectiva din partea unuia care si-a oferit disponibilitatea de a intra in TRX si apoi abc din cauza "tiranului de entity" (sorry, desi vorbeste de la margine si uneori principiile lui se lovesc de cruda realitate si ia decizii gresite, este printre putinii care ne-au luat apararea si ne-au respectat ca pe niste egali. A fost printre putinii care nu ne-au tratat doar ca pe niste executanti si a tinut cont de parerea noastra. Asa ca pt mine ntt ramane intre "the good guys"). Din pacate, despre tine se poate spune acuma doar ca esti mai mult sau mai putin duplicitar. (prietenii stiu de ce)


LE: tinand cont de frumosul obicei al familiei STFU (care, intre noi fiind spus, e ca familia in care tatal neimplinit la munca vine acasa si-si bate nevasta si copii pentru cel mai mic pretext), tribul YKZ va doreste in cel mai amical mod: multa bafta! Sa speram ca in acel dulce stil, Kings nu va simti deodata nevoia de a incheia un PNA cu "dusmanul familiei" si de a va ataca pe voi. Doar stiti ca un pretext minuscul, precum e si traditia in STFU duce la excluderea din familie si declararea razboiului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Geoftw, nu inteleg ce vrei sa spui tu mai sus, probabil vrei sa faci misto dar nici asta nu stii sa faci :)
 

DeletedUser8972

Lasa-l Gabi, ca doar e activ la interior si se simte bine, dar la exterior se manifesta efectele secundare nedorite, provocandu-i iritatii si alte alea. Iar pentru asta il vom ierta, pentru ca situatia lui il face sa discute fara sens. :D
 

DeletedUser

Si io am batut un taler azi...mie nu-mi trimite nimeni flamingi... :|
Ma farmeaza copii de 200 de puncte si aia de 20k puncte si nimeni nu imi felicita performanta resurselor adunate pt un taler... :|
 

DeletedUser8972

La mai multi taleri, Mater!!! :))
Flamingi nu am sa-ti dau ca m-a atins criza financiara ... si e scumpe rau ... :))
 

DeletedUser

Ce faceam eu ?
Primea trx informatii de la mine ?
VAi de capul tau deja realizez ce fel de oameni sunteti.
Cand vreodata voi trada eu NOVA....? sau cand am facut-o ...
Arata tu dovezi ca am dat eu copy paste la forum si am trimis voua....e vai de capu vostru...
 

DeletedUser

Si spre prostia unora.....eu tot timpul am avut acces la forumul comun deoare eu sunt de foarte mult timp in conducerea nova...inca dinainte de a incepe razboiul cu trx....
EU sa intru in abc....MD esti ceea ce spun multi ca esti...
 

DeletedUser

Si spre prostia unora.....eu tot timpul am avut acces la forumul comun deoare eu sunt de foarte mult timp in conducerea nova...inca dinainte de a incepe razboiul cu trx....
EU sa intru in abc....MD esti ceea ce spun multi ca esti...

...dar te rog, detaliaza....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

offf, iarasi va certati degeaba, lasati-o naibii, va rezolvati problemele pe harta. fiecare stie doar jumatate de adevar, va certati degeaba in incercarea de a demonstra una si alta.
 

DeletedUser17169

voi astia din master care va afisati pe acest forum mai bine invatati sa innobilati...ca toti 3 la un loc si tot mai aveti de lucru pana ma intreceti si nu stiu de unde acest tupeu " sau venim noi spre voi"...mai bine va uniti toti 3 conturile ca sa am si eu moral 100%:)
2 taleri pt sir devil...la multi ani!
 

DeletedUser

Liniste! Sa continue cearta! Nu de alta, dar sghe are un dar din a se face de specialitate turceasca in public.
 

DeletedUser5970

voi astia din master care va afisati pe acest forum mai bine invatati sa innobilati...ca toti 3 la un loc si tot mai aveti de lucru pana ma intreceti si nu stiu de unde acest tupeu " sau venim noi spre voi"...mai bine va uniti toti 3 conturile ca sa am si eu moral 100%:)
2 taleri pt sir devil...la multi ani!

Asta fiind extras din capitolul "ce tare sunt, pacat ca mi-au murit laudatorii" :)
Vorbele tale nu au nici cel mai mic efect asupra noastra, incerci sa fi ironic cu acel la multi ani dar nu iti iese, putin ne pasa de ce parere au altii - mai deschidem un topic si la anul, si tot asa.
Nu stim sa innobilam, nu-i nimic, stim sa ne distram si sa ne facem prieteni ;) pacat de tine, ramai cu radacina, fructul e la noi. (mai pe intelesul tau, peste 1 an mai beau un pahar de vin alaturi de colegii din Master, tu o sa continui sa ii numeri talerii lui sir devil)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sghe amice...nu te mai lamenta atat. Si pentru ca nu intelegi ceva..sa te lamuresc eu.

metalicus în data de 04.05. la ora 23:41 Citat
din punct de vedere al pozitionarii noi stam cel mai bine
intr-un fel cei din ykz sunt de inteles au cea mai mare granita cu trx si abc...
haideti sa incercam sa ramanem neutrii
Soimul Maltez în data de 04.05. la ora 23:42 Citat
incercam, dar nu depinde numai de noi; pana la urma va trebui sa facem o alegere.

sghe800 în data de 04.05. la ora 23:43 Citat
si ce spunea stef...ca noi am acceptat razboi cu trx din cauza kings, insa cum sa purtam acest razboi cand noi nu avem granita mare cu ei ...trebuia sa sarim peste un trib ca sa ne luptam cu trx...mi se pare ca e postat chiar pe forumul extern.

Granita cu TRX si abc ne-am format-o impreuna cu ei..din fostele sate Kings. Acum intelegi ? Pentru ca noi nu ne-am jucat cu cuvintele...si nu am jucat tribalhugs.


Si ca sa ma fac mai bine inteles...

Side 1:
Tribes:
Players: ticoloco Nankatsu stef04 Mater Dolores pikisor Kaiser Caezar adm23 nicuga

Side 2:
Tribes: Kings
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162
Tabăra 2: 6
Diferență: 156

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,778,769
Tabăra 2: 61,533
Diferență: 1,717,236

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

VAi de capul tau deja realizez ce fel de oameni sunteti.
Cand vreodata voi trada eu NOVA....? sau cand am facut-o ...

Macar noi nu ne insultam colegii si nici aliatii ori dusmanii. Sau negi ca ai scris asa ceva?
sghe800 în data de 04.05. la ora 09:38 Citat
As putea spune ca le multumesc asa zisilor membri NOVA.
Sunt de tot ****specialitate turceasca (vorba vine)*** cei care ofera aceste informatii si tind tot mai mult sa cred ca nu ne deosebim cu nimic fata de kings.
Halal membri care fac asa ceva.
Nu imi vine sa cred, noi pierdem noptile pentru ca sa luam cea mai inteleapta decizie si voi oferiti informatii.

Eu nu am spus in aceasta situatie care e tabara preferata ,insa o spun acum este KINGs....decat sa merg sa ajut ykz(care primeste in trib membri abc) si a tras de atata timp sa scoata pna sau alianta cu trx mai bine pierd alaturi de kings tot ce am.
INSA imi este rusine cu NOVA (scuzati ca generalizez insa avem printre noi niste boi ,nesimtiti si ce mai vreti voi) care sunt in stare sa vanda informatii de aici pentru a se pune bine cu stef.


sghe800 în data de 04.05. la ora 23:13 Citat


stef ,sir acum ma aveti ca dusman .....poate acei vacari din NOVA care transmit informatii pot spune si asta.
Si lui MD sa ii spuneti ca desi nu am discutat niciodata cu ea imi dau seama ca e o ****

Asa, cum spuneam....vreau traducerea stelutelor. Alftel, ca si jucator, regret sa te anunt ca arborele meu genealogic incepe acolo unde al tau se termina. Doar ca jucator, nu intram in aluzii de ordin personal.

Si tot asa, cum spuneam: ykz n-a avut vreodata si nu are si nimeni nu ne poate obliga sa avem o atitudine agresiva sau rauintentionata fata de NOVA. E pacat ca modelul de caracter din Kings mai are scapari in triburi in care ne-am pus increderea.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus