Propunere taleri

DeletedUser

Propun urmatorul lucru:
-ati observat cand intrati la curtea nobila si vreti sa bateti taleri trebuie sa click'uiti de 10-20 de ori.Eu propun sa se implementeze ceva cu care sa se poata bate numarul maxim de taleri posibili cu resursele existente pe satul de pe care s-a accesat curtea nobila.

Ex:daca ai resurse de 15 taleri,trebuie date 15 click'uri,dar la trupe daca se pot face 6000 nu trebuie date 6000 click'uri,pot fi antrenate toate cu un singur click!
 

DeletedUser15142

frate , intelege ce asta ar modifica jocul daca stii , acel ds-lan lam modifica total ar trb sa umli peste tot in el numai propuneti asa ceva!
 

DeletedUser

daca ai CP te duci la "Baterea talerilor de aur" ,cauti satul respectiv si gata ...e mai mult dar nu sunt 15 click-uri:D
 

DeletedUser15142

nu am gresit nimic , daca tu vrei sa faci asta ar trebui modifcat tot jocul!!...intelege

sa stii ca vad multe porcarii cu sa fie aratat **** cum cu semnal sonor ....asta ar modifica jocul tot jocul daca vrei sa stii...nimeni nu va aproba ceea ce ai propus , daca se intampla asta ma las de joc..

edit : si tie sila sa dai 10 clickuri pe sat adika vreao 500 de la 50 sate..
 

DeletedUser

la resurse full se dau 13 clickuri, la 100 de sate vin 1300 deci e ceva de lucru, plus ca trebuie sa dai la privire generala din nou, si tot asa, deci ia ceva timp si e foarte plictisitor; cred ca ar fi bine sa introduca baterea talerilor si fara CP, dar nu depinde de adminii nostrii, nu poate sa fie la noi diferit de restul :)
 

DeletedUser16903

daca stai sa te gandesti cp-ul nu e extraordinar de scump. fata de alte jocuri ma refer, si aduce multe beneficii, inclusiv baterea talerilor in masa.

;) deci nu va mai vaicariti atat. daca vreti sa beneficiati de el 4 euro pe luna nu e o avere nici macar pe criza economica
 

DeletedUser

daca stai sa te gandesti cp-ul nu e extraordinar de scump. fata de alte jocuri ma refer, si aduce multe beneficii, inclusiv baterea talerilor in masa.

;) deci nu va mai vaicariti atat. daca vreti sa beneficiati de el 4 euro pe luna nu e o avere nici macar pe criza economica
asta s-o crezi tu!
cat platesc aici,daca-i dau pe alt joc imi mareste productia cu 25% in alt joc sau locurile in ferma(tot cu 25%) pt 3(normal)-7(speed) zile...


 
Ultima editare de un moderator:
Sus