Propunere

DeletedUser

Propun ca conducera unui trib sa vada cand membri tribului sunt ON (ca si la cont premiu cand pui pe cineva prieten si poti sa vezi cand este ON sau OFF ) :rolleyes:
 

DeletedUser14435

Nu stiu daca e neaparat o idee buna, se poate substitui prin adaugarea la prieteni a membrilor (nu consuma chiar atata de mult timp) in caz ca acestia sunt de acord iar daca se vrea impunerea acestui sistem se poate trece ca regula obligatorie a tribului
daca s-ar implementa sistemul de care zici prevad ca se vor face abuzuri, mai ales in triburile mamut unde inobilarea interna e o chestiune cotidiana
 

pirates406

member
Scor reacție
0
da...
inteligenta ideea
dar nefolositoare in acelasi timp.
sa arate si inactivitatea si cand sunt on?
nu prea o sa arate bine
dar faceti cum stiti
 

DeletedUser

e ok

E ok ideea.....ia spuneti voi..cum ar fi pentru un conducator sa treaca la prietenei 100 de persoane? ha? si ganditiva ca in atrib sunt mereu spioni...spionii vor vedea deasemenea cand conducerea e on (daca ajuta) va fi intradevar o problema. Asa doar conducerea va vadea cine e on.Cred ca ar trebui introdusa chestia asta
 

DeletedUser4349

da' ia gandeste tu daca un spion ar ajunge in conducere? N-ar vedea tot ce misuna prin trib?

Si sa n-aud "Spionii n-ajung in conducere!" ca-ti garantez eu ca la cat de lingusitori sunt spionii n-o sa le rezistati si le dati dreptu' de conducere
 

DeletedUser17105

da' ia gandeste tu daca un spion ar ajunge in conducere? N-ar vedea tot ce misuna prin trib?

Si sa n-aud "Spionii n-ajung in conducere!" ca-ti garantez eu ca la cat de lingusitori sunt spionii n-o sa le rezistati si le dati dreptu' de conducere

pai daca dati drepturi pe ochii frumosi
dati la cei care se implica cu adevarat si pe forum si in atacuri
nu trebuie sa le dati toate drepturile,ci doar cateva....vreo 3
 

DeletedUser

Ideea e bunicica dar nefolositoare..........
Pey ce-ar fi *** toti spionii ar vedea cine e on si cine nu.
Asa s-ar forma un adevarat razboi. Caei din triburile dusmane ar stii cine e off si
ar ataca cu totii .

:(
 

DeletedUser5809

Daca numai aristocratia,un baron/duke ar putea sa vada cine e on,de fapt problema cu spionii s-ar diminua.Cei din tribul advers nu ar putea sa stie cine e on,decat daca au un baron/duke pe statutul de plata,si atunci sincer nu prea mai conteaza daca vezi sau nu cine e online,esti deja dus.
 

DeletedUser

Daca numai aristocratia,un baron/duke ar putea sa vada cine e on,de fapt problema cu spionii s-ar diminua.Cei din tribul advers nu ar putea sa stie cine e on,decat daca au un baron/duke pe statutul de plata,si atunci sincer nu prea mai conteaza daca vezi sau nu cine e online,esti deja dus.

in sfirsit o propunere buna
cu asta as fi de acord ;)
 
Sus