BLACK SEA - În aventurile piraţilor...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
indiana18*, little bad, xblaandy

vine banu :D

datorita a ceea ce spui dan stoica mai bine asteapta lumea 15 si dupa vorbeste ;)
 

DeletedUser

@ Stoica : Nu am nevoie de nici-un raspuns din partea ta !
@ indiana : xblaandy nu este moderator pe sectiunea asta :) !
 

DeletedUser

In cazuri speciale orice moderator are dreptul sa intervina in orice sectiune.
@ DanStoica va urez vacanta placuta!
 

DeletedUser

ce spuneai andrey ?:rolleyes:

eu am citit postul lui dan stoica dar am mai vazut cazuri in care nu s`a trimis in vacanta,ba mai mult nici nu s`a sters postul..tare diferita maniera de moderat pe forum :confused:
 

DeletedUser

Câţiva membri:
  • ISeeNoobs
Frumos ca sunt si eu pe listam, ce pot zice mai mult decat: Prietenii niciodata nu te uita. Oricum s-ar putea sa va faceti iluzii ca o sa ma faceti ferma si altele deoarece probabil nu voi intra.
Iurka vs. ISN? Nu cred ca a exista vreodata asa ceva. Mereu ISN > Iurka si asta se stie bine. In rest doar "certuri" minore.
nu vreau sa fiu rau dar dupa numele care apar acolo nu prea va fi un trib care sa tina mai mult de maxim o luna,istoria ne invata de ce zic asta...multe orgolii,multi jucatori buni dar care nu au ajuns la maturitatea necesara,multa invidie...
Maturitatea necesara? Dar cine esti tu? Te pomenesti ca esti un bosorog de 70 de ani care joaca triburile :eek: Parerea mea ciocu mic. Less Pew-Pew. Thx.

Cat despre durabilitatea tribului, daca aruncam o privire asupra listei de membrii, observam ca majoritatea au mai jucat cel putin o singura data impreuna si s-au inteles bine.

P.S.
Bafta pentru orice eventualitatea. Marea e plina de pericole.
 

DeletedUser

"Maturitatea necesara? Dar cine esti tu? Te pomenesti ca esti un bosorog de 70 de ani care joaca triburile Parerea mea ciocu mic. Less Pew-Pew. Thx. "


Chiar la asta se referea madalin manole ...isn :)


Bafta cu tribul prieteni :)
 

DeletedUser

Alexia nu trebuie sa-mi traduci nu m-am nascut ieri sincer. In plus nu prea-mi sunt simpatici acesti oameni geniali, perfecti si intotdeauna maturi. Cat despre maturitatea mea in joc, pot spune ca daca nu am un loc de veci si un sicriu ar trebuii sa-mi cumpar rapid.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Iurka vs. ISN? Nu cred ca a exista vreodata asa ceva. Mereu ISN > Iurka si asta se stie bine. In rest doar "certuri" minore.

Aşa cum a spus şi alexia26 şi madalin manole. Toţi sunteţi buni dar gura ta îi bate pe toţi. :D

Q.E.D.
 

DeletedUser

Aşa cum a spus şi alexia26 şi madalin manole. Toţi sunteţi buni dar gura ta îi bate pe toţi. :D

Q.E.D.
Faza cu ISN > Iurka era o gluma, dar ce sa intelegi tu care dai vina pe cei din joc cand pici in viata reala. In plus gura mea ii bate pe toti ce sa fac asta e, imi permit.

Ca un final atat iti mai zic: GTFO.
 

DeletedUser7708

Faza cu ISN > Iurka era o gluma, dar ce sa intelegi tu care dai vina pe cei din joc cand pici in viata reala. In plus gura mea ii bate pe toti ce sa fac asta e, imi permit.

Ca un final atat iti mai zic: GTFO.

Epic fail...

@iurka: L13 va fi ultima pe care mai joc.
 

DeletedUser14435

Bafta cu tribul, e clar ca aveti jucatori buni, ramane sa demonstrati ca puteti face tribul sa fie mai mult decat suma talentelor voastre, nu ma aventurez in a prezice in ce masura veti reusi dar va urez sincer succes
 

DeletedUser

kidlukas e si el acolo ... :> [ ma rog, adica eu ]

Sa lasam comentariile inutile, gen :
Asa aveti un potential de trib de o luna..

Daca aveti chef de caterinca inutila, exista PM ... vorbiti acolo, nu aici.

Deci? Va fi o aventura frumoasa. Le urez succes viitorilor mei colegi!
 

DeletedUser7711

Bafta Albertt , bafta tribului BLACK SEA .




Poate ne vedem pe L15 inpreuna , asta daca am sa stau mai bine cu timpul
 

DeletedUser

Cunosc pe cineva bun acolo.. coleg de trib cu mine.. pe L10 parca...
A fost o data:(

Sper sa reusiti!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus