TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13834

seba ..poate nu stii politica HK..ei declara ca se iubesc atat de mult cu aliatii lor incat fac orice sa uneasca granitele..ei acum li se va indeplini un vis ,jar nu mai e si in curand se vor unii ..Iti dai seama ce dragoste va fi de 1000 de ani..
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
in situatia asta vreau si eu sa unim granita cu gvl:rolleyes:
cat de greu poate fi,doar h.k. e intre noi si ei.:D
 

DeletedUser19202

si ce te retine ?? ai nobili??/ apucate si ia sate ...:)) cat de greu poate sa fie?>
 

DeletedUser17395

nobil-ram-nobil-ram-ram etc ...toate noaptea :)
Asa arata un atac HK .
Cu tot respectul acu TSL nu mai e chiar tribul de elita de pe vremuri, dar 90% cred ca stiu sa joace si iar ceilalti 10% nu cred ca au sate la 12k pct si ataca in halul in care ma ataca asta pe mine...
SI nu e singurul, iar din academia HK, te ingrozesti de ce atacuri dau..
In TNT, nr 1 de acolo sa chinuit o zi intreaga sa ia 3 sate de la blatman , unde am stat siter, si a reusit sa ia unul....pt ca , nu e asa ?, matematica e o stiinta exacta....
Nu e cazul sa ne laudam , stiu ca in HK sunt o gramada de jucatori buni, chiar si pe cei care nu ii suport, recunosc ca sunt buni, dar ca pe langa ei mai exista si o groaza de noobi, asta e cert... Oricum politica e buna pt ei, pt ca nu e asa ? ....lor le vor revenii satele dupa innobilari interne. Asa a fost si politica Knight, asa e si HK , Haita etc..
In conditiile date, probabil ca putem spune ca TSL ramane trib de elita, chiar daca nu e asa cum era inainte.... Repet, avem si noi noobi nostrii , dar parca aia au sate cate merita , ce mi-a fost dat sa vad in Haita si HK si TNT...... m-am ingrozit... Pacat ca au atata sate..vorba aia , DA-i Doamne ..........noobului putere.

PS , cand eram in RA, am luptat si cu alte triburi , siter fiind , unii dintre ei fiind acuma de partea noastra cum ar venii (asta ca sa nu zic ca am ce am cu dusmanii) IAD se numeau... Si aia si trib gen TNT sau GvL erau inaintea noastra ca punctaj . Eram un pic frustrat pt ca stiam ca nu asta e realitatea...... Puse 1 vs 1 , fata in fata, cu triburile astea, cred ca castigam detasat, fara falsa modestie...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acest joc este jucat de persoane de orice varsta...totul se invata iar multi ajung sus,alti nu...este normal sa ai noobi in trib+ca fiecare ataca cum vrea si cand vrea..etc..
 

DeletedUser17395

Asa e man , cred ca frustrarea e de partea noastra.. Si stii de ce ? PT ca in loc sa iti vezi de viata reala , stam sa suportam toate atacurile la toti noobi ...Macar cand ne ataca aia bunii , stim o treaba...
 

DeletedUser

Opteron , jucatorii aia buni de la ei ataca la 6 dimineata ( getjar a.k.a. ronaldo91 )
 

DeletedUser13834

"jucatorii buni ataca la 6 dimineata " :eek:.. presupun ca pe la 3,4,5,dau cu spioni sa vada ce sat e gol ..si pac pac la 8 te trezesti fara sat ..
In cazul asta cei care au prostata sunt avantajati din plin,te mai trezesti sa picuri putin mai dai un atac ,,,
getjar a.k.a. ronaldo91 aveti prostata tata? am sa dau o circulara in trib poate sa aduna ceva fonduri,sa va luam niste pastile ,in ritmul asta ne lasati fara sate :D :D :p
 

DeletedUser

"jucatorii buni ataca la 6 dimineata " :eek:.. presupun ca pe la 3,4,5,dau cu spioni sa vada ce sat e gol ..si pac pac la 8 te trezesti fara sat ..
In cazul asta cei care au prostata sunt avantajati din plin,te mai trezesti sa picuri putin mai dai un atac ,,,
getjar a.k.a. ronaldo91 aveti prostata tata? am sa dau o circulara in trib poate sa aduna ceva fonduri,sa va luam niste pastile ,in ritmul asta ne lasati fara sate :D :D :p

pai da ma, nu stii ? iau sate la 6 dimineata si dupaia vin si pun aici statistici dealea cu ei jupanii care o luat sate de la TSL :))
 

DeletedUser13834

cata lipasa de fair-play ,spun asta foarte serios ,ma dezgusta tot mai mult jocul asta de pe l7..
 

DeletedUser22922

"jucatorii buni ataca la 6 dimineata " :eek:.. presupun ca pe la 3,4,5,dau cu spioni sa vada ce sat e gol ..si pac pac la 8 te trezesti fara sat ..
In cazul asta cei care au prostata sunt avantajati din plin,te mai trezesti sa picuri putin mai dai un atac ,,,
getjar a.k.a. ronaldo91 aveti prostata tata? am sa dau o circulara in trib poate sa aduna ceva fonduri,sa va luam niste pastile ,in ritmul asta ne lasati fara sate :D :D :p

Bai jack mai bine taci...aveai sat gol pe granita :))...se vede ce jucatori are TSL-ul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

MA eu beau apa multa sa ma duc la toaleta des , noaptea :)) Asa i-am rupt ceva nobili :).. Cheles, si dc nu ai luat satu ....
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
cheles,esti din ce in ce mai penibil.are mai sate goale pe granita,si eu am.ai luat vreunul din ele?sau sa reformulez,a luat cineva vreunul din ele?:Dtu vorbesti de pe pozitia celui care ia cateva sate in granita si are 200 in mijlocul tribului.la mine nu vei vedea niciodata asta,sa stau ferit de conflicte.jalnica si pozitia lui nedhu,vizavi de numarul de sate pe care le are pe granita.ia mai multe prietene,ce te opreste?:D
 

DeletedUser22922

fiindca si-a trimis imediat sprijinpe el si nobilii ajungeau dupa sprijinul lui :|
 

DeletedUser22922

cheles,esti din ce in ce mai penibil.are mai sate goale pe granita,si eu am.ai luat vreunul din ele?sau sa refplmilez,a luat cineva vreunul din ele?:Dtu vorbesti de pe pozitia celui care ia cateva sate in granita si are 200 in mijlocul tribului.la mine nu vei vedea niciodata asta,sa stau ferit de conflicte.jalnica si pozitia lui nedhu,vizavi de numarul de sate pe care le are pe granita.ia mai multe prietene,ce te opreste?:D

Pai e bine sa ma culc noaptea linistit ;)
 

DeletedUser13834

cheles :)) pt tine stimabilule nu am cuvinte
asta e cea mai tare duma data de tine,=))
ala era un sat de 200 de puncte :eek: :eek: si tu marele jucator m-ai atacat si l-ai vazut gol..in fapt doar zidul il avea ridicat ,,si era durere daca il atacai cu berbeci..si vorba aia 50-60 de atacuri sa fii sigur ca il iei
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
si-a trimis imediat sprijin pentru ca stie sa joace.tu crezi ca eu nu dorm noaptea linistit?poate am uneori insomnii din cauza altor lucruri,dar nu a jocului,te asigur de lucrul asta.:)
 

DeletedUser22922

cheles :)) pt tine stimabilule nu am cuvinte
asta e cea mai tare duma data de tine,=))
ala era un sat de 200 de puncte :eek: :eek: si tu marele jucator m-ai atacat si l-ai vazut gol..in fapt doar zidul il avea ridicat ,,si era durere daca il atacai cu berbeci..si vorba aia 50-60 de atacuri sa fii sigur ca il iei

Ba...era sat pe granita...
 

DeletedUser22922

si-a trimis imediat sprijin pentru ca stie sa joace.tu crezi ca eu nu dorm noaptea linistit?poate am uneori insomnii din cauza altor lucruri,dar nu a jocului,te asigur de lucrul asta.:)

Daca te-ar ataca cinevape l 23:00 si ai fi inca la PC nu ai mai dormii toata noaptea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus