Hărţi Lumea Ro7

DeletedUser12487

?

................:D

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Top 10

41210848.jpg
 

DeletedUser

hehe, viking...am o harta cu voi atunci cand v-am dat atunci frau liber si v-am acordat PNA, cat regret chestia asta. o sa o postez mai incolo sa vedeti ce erati la inceput!
 

DeletedUser17004

Ce eram la inceput ma rog? hai ca suntem la topicul de harti..astept cu nerabdare harta aia.
 

DeletedUser

hehe, viking...am o harta cu voi atunci cand v-am dat atunci frau liber si v-am acordat PNA, cat regret chestia asta. o sa o postez mai incolo sa vedeti ce erati la inceput!


Unde esti tu pe lumea 7,daca vrei te rog sa-mi raspunzi?Stiu ca atunci cand 'ne-ai dat frau liber' ti-am luat din sate,iar apoi ai venit la noi de frica,dar ai fost cam 'concediat'...

Si,partea 2,nu-mi amintesc sa fi fost vreun conducator in RW,exista un topic mai jos in care un fost sef de-al tau chiar te pune la respect datorita unor afirmatii asemanatoare

Si acum,vorba colegului de mai sus,sa trecem la harti,ca de asta vorbim pe aici.Dar chiar te rog sa pui harta aia sa vedem si noi cum evolueaza un trib...
 

DeletedUser22959

eu unu nu vad nici o harta actualizata pe bune nu face nimeni una calumea ..da frumos asa...? cine are nervi de otel si rabdare ?
 

DeletedUser

Diablo---Alb
H.K.-----Negru
Heaven--Verde
M.I.R.---Albastru
Fotr-----Mov
FR-------Portocaliu
EXE------Albastru deschis



map.php
 
Sus