Operatiunea Monstru

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

N-am nevoie de fani si fane sa-mi umple decoru'... altii au nevoie de phane... spoitoru!

Am vazut ca am multi admiratori, asa ca am deschis topicul asta pentru cei care vor sa-mi aduca o lauda fina!

Asta sunt eu

Side 1:
Tribes:
Players: fanescu

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 21
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 664,204
Tabăra 2: 234,052
Diferență: 430,152

image.php
 

DeletedUser

Si cu sprijinul caror triburi ?
Sau acum esti un fel de..., singur impotriva tuturor?!
 

DeletedUser

Am sprijin din 4 triburi, asta e partea a doua! Prima parte e ca pastrez cu brio pana si satele cucerite de la prietenii din GTC.
 

DeletedUser

...ce-mi plac mie jucatorii astia REBELI..:))_

..FANESCU, raspunde-mi pe mesaje joc, care t-i le-am trimis, sa stiu unde pot mobiliza ceva SPRIJIN din ARMADA pt tine.
 

DeletedUser

Am sprijin din 4 triburi, asta e partea a doua! Prima parte e ca pastrez cu brio pana si satele cucerite de la prietenii din GTC.

...daca pastrezi satelke cucerite, inseamna ca ai SPRIJIN de aproape..oricum, te putem SPRIJINI si ARMADA, mai intens, sa potzi sa i-ti duci linistit lupta fara grija defensivei..
 

DeletedUser8266

Nu vreau sa ma bag da....faci prea mare tam-tam pe o prostie ...sa fac un rezumat la ce ...am inteles eu , deci ai fost in GTC si ai avut multe sate in spatele granitei unde erau sate goale pentru ca trupele erau pe granita , tea contactat cineva si tia propus sa devi "vedeta" L4 (si probabil cel mai de neincredere jucator daca vrei sau joci pe alte lumi) tiau blindat satele cu sprijin si apoi ai iesit din GTC si ai inceput sa ataci...satele goale ale GTC-ului si sa te dai in stamba cu marea realizare.


wooooaaaaawwwww is impresionat ...
 

DeletedUser

Pe "fanescu" nu phanescu joaca un jucator din Armada. Au planuit mult si bine marea operatiune de recucerire a granitei cu GTC :)). Asta dupa ce i-ati fraierit pe raptori sa se uneasca cu voi si le-ati blocat o granita intreaga si au trimis cateva mii de sate sprijin la asa zisul rebel. Stai linistit domnule "poet", GTC nu sta in fanescu sau in satele din jurul lui fanescu, GTC nu sta in K65 sau orice alta zona, sprijinul se va schimba cu alte trupe si toata mutarea voastra va fi degeaba. Noi de pe harta nu disparem cand vreti voi. Arata insa clar ca fara multiconturi nu sunteti in stare de nimica. Felicitari.
 

DeletedUser27056

este un motto la voi in trib:
"Niciodata n-o sa fie un sfârşit adevărat....mereu o sa fie ceva lăsat deoparte pentru un alt sfârşit"

stii cum se numesc cei de dupa punctele de suspensie?...iti zic eu: resturi!
Atunci cand susectezi pe cineva de multiaccount, faci ticket daca nu e banat inseamna sa nu te mai oftici degeaba! caci intradevar faza cu oul este super tare:)) si e o lectie care sper sa o invatati, dar din pacate pe alte lumi de joc.:(
 

DeletedUser

Pe "fanescu" nu phanescu joaca un jucator din Armada. Felicitari.


uitindu-ma cum a luat satele nu cred ca este jucator ARMADA ci vreun program de calkcuylator, ceva, creat special pt a "sparge GTC-ul"..:))..ia sate si zi noapte, INCONTINUU..nu p[oate fi ceva UMAN..:)

Asta dupa ce i-ati fraierit pe raptori sa se uneasca cu voi si le-ati blocat o granita intreaga si au trimis cateva mii de sate sprijin la asa zisul rebel.

..SA-TZI FIE RUSINE, CA POTZI ** ASA despre niste jucatori care sunt ca noi totzi...imi dau seama, cit de mic incepi sa fii daca ** asa despre niste OAMENI.

Ca acum este doar FANESCU, este un REBEL..dar cind vor mai aparea altzii o sa fie cred RAZBOI CIVIL i.,.??>.
 

DeletedUser

Da, a luat mai multe sate goale decat tot TRX-ul la un loc in 6 luni de razboi :D. cdef nene ... sprijinitii pe toti din partea mea, nu ne veti distruge niciodata asa. Daca n-ar fi RF-ul sa va asigure spatele n-ati fi avut niciodata puterea sa va ridicati ca trib. Nu ne plangem, asta e, gresim, tinem jucatori care poate n-ar trebui sa-i tinem si voi profitati de asta. Doar atata stiti, multiconturi, poate acuma o sa vada si restul cum cresc minunatii lor lideri cat altii 10 la un loc ;). Spor la joc.
 

DeletedUser

Prescurtare: =GTC=
Rang: 2
Inamici învinşi: 1.352.712.117 (5.)

Atata OD avea *tribu ala* doar la atac acum mai bine de un an =))


cgal
Puncte: 6.942.612
Rang: 11
Inamici învinşi: 41.743.062 (63.)

Jubei
Puncte: 3.249.458
Rang: 210
Inamici învinşi: 8.828.990 (634.)

The Good
Puncte: 7.663.570
Rang: 6
Inamici învinşi: 26.115.463 (149.)

SAMSARU
Puncte: 6.878.038
Rang: 12
Inamici învinşi: 42.654.777 (60.)

weraxsa
Puncte: 6.821.445
Rang: 14
Inamici învinşi: 26.517.019 (145.)

deliamisu
Puncte: 6.514.970
Rang: 16
Inamici învinşi: 31.296.729 (105.)

marunteanu
Puncte: 6.410.945
Rang: 18
Inamici învinşi: 15.602.564 (304.)

HD-89-VRC
Puncte: 5.918.534
Rang: 27
Inamici învinşi: 13.575.342 (370.)

adversary
Puncte: 5.692.716
Rang: 30
Inamici învinşi: 10.117.932 (537.)

spartachuss
Puncte: 5.629.383
Rang: 34
Inamici învinşi: 19.303.516 (227.)



" Doar atata stiti, multiconturi, poate acuma o sa vada si restul cum cresc minunatii lor lideri cat altii 10 la un loc . "
Da ? Asa cresc ?! Cati 10 zici ?

Lol... Primii 10 din trib.. Voi aveti pe cineva in primii 50 OD ? =)) Ca tot sunteti 2 in Lume si va dati mari cuceritori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da spaikere avem si la ODA si la ODD. Aaaaaa, am uitat, tu nu stii ce-s alea. Tu te-ai retras inainte sa inveti jocul. Ne scuzati. Noapte buna.
 

DeletedUser

=)) Voi ati invatat, se vede =)) Ce ma amuzi...
Si apropo, desi tu nu stii cu ce se manaca chestiile astea... Acum cateva zile am aflat ca am fost admis chiar primul la Academia de Politie... Din 3000 si de candidati. Asta inseamna sa inveti 12-14 ore pe zi si sa lasi triburile pentru unii ca tine si sa faci ceva cu viata ta. Ca tot ziceau unii inteligenti ca Jubei cred ca si voi aveti care joaca si au si Bac... Am luat doar 9.80 si acolo din cultura generala si 3 zile invatat, nu stateam in Bac.


Fanescu o sa va faca franjuri, are scoala MaSoN in sange, cat o sa tina o sa il tineti minte. Nu stiu cum de nu a iesit cand era in MaSoN asa degeaba, a iesit de la perfectii GTC.
Micutule, o sa iti dau link la ce trib o sa fac pe .net, acum am timp suficient, ma bucur si eu de mare si toate cele o luna si apoi fac trib.

Pana atunci poate mai innobilezi si tu intern inca vreo 200-300 sate sa ajungeti pe locul 1 prima data de cand te stii.
Esti MIC, MIC rau... La orice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uau tu, te rog nu, nu si pe .net ca te faci de ras si acolo cand renunti la trib dupa 3 luni ca trebui sa inveti cum e sa stai in intersectie sa dirijezi circulatia. Lasa tu ca ti-a ajuns .ro. Altceva decat sa te dai mare cu realizarile tale stii ? Nu de alta da realizarile tale sunt nu reprezinta nimica pustiule, du-te si mai invata. PS: inca te doare asai ? suferi nu ? Hai lasa-ne maretule magistru.
 

DeletedUser

Eu stiu sa rad, sa zambesc, spre deosebire de tine... Buna faza cu intersectia dar esti depasit rau de tot, clasic pentru tine defapt.
Nu sufar, fac misto de tine si te doare, pana la urma e adevaru.. Pe mine nu mai are ce sincer, sunt imun.
Am fumat prea multi la viata mea de pusti ca tine ca sa mai iau in seama.

Aici e P&P, invata si tu ce implica.
 

DeletedUser

Eu zic ca inca te doare, esti si vei ramane tot timpul doar pustiul care renunta imediat ce da de greu, care ii lasa pe toti balta invocand tot felul de motive. Atata poti, atata vei face oriunde te vei duce, nimic mai mult. Daca erai asa baiat destept renuntai demult la L4, la forum, la P&P. Dar din pacate pentru tine te intorci si te vei intoarce mereu acolo unde ai suferit cel mai mult ca sa poti face misto de altii sa simti si tu putin ca trece suferinta ;). Bucura-te cat poti, mai mult de la tine nu ne putem astepta.
 

DeletedUser

raw e cu totul alta macare de peste. Au fost 100 de candidati pe 50 de locuri acolo, sa nu fi invatat si tot intrai acolo. Am preferat sa mai pun 2 ore la invatat decat sa joc prost jocul, ORI TOTUL ORI NIMIC.

Oricum nu conteaza nimic, sa vorbim de subiectul topicului.
Stiu eu mai bine cum sta cu "la ce sa te astepti..." si sa renunti invocand mtive, AI AICI SI RODUL RENUNTARII, aberezi.


Dupa cum ziceam cred ca fanescu a facut bine si o desi e unul singur cat o sa aiba ofensiva si poate o sa reuseasca si sa si-o refaca si a doua-treia oara o sa va ia multe sate ca GTC efectiv nu are cu ce.

Eu imi spun parerea ca oricare altul, daca se poate vorbi de ce e defapt cu acest conflict ar fi perfect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27056

raw e cu totul alta macare de peste. Au fost 100 de candidati pe 50 de locuri acolo, sa fii prost si tot intrai acolo.

dar tre sa stii mate si fizica ca sa poti intra!!!, au fost 160 pe 50 de locuri(de asta nu se duc multi acolo)
am vazut subiectele la politie si prea dificile nu au fost..cel putin la istorie si engleza...
 

DeletedUser

Au fost cum au fost, trebuia decat sa stii 600 de pagina la istorie, si inca atat la celelalte 2 materii pe care trebuia sa le stii la perfectie... La Pompieri au fost 49 intrati si inca 60 picati la scris, iti dau link, ar trebui sa stii mai bine ca mine. La Politie la scris au intrat 350 si au picat la scris inca 1700, cand zici Academie toata lumea se duce la Politie, e altceva si am intrat cu nota cea mai mare acolo.

Cei care stiu mate si fizica si vor sa se duca pe latura asta aleg ATM acolo se intra greu si sunt candidati mai multi.
Felicitari oricum, conteaza mai putin astea.


Poate par cumva pentru unii dar eu unul traiesc dupa regula :
"Da-i cezarului ce-i al cezarului"
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus