Operatiunea Monstru

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prescurtare: =GTC=
Rang: 2
Inamici învinşi: 1.352.712.117 (5.)

Atata OD avea *tribu ala* doar la atac acum mai bine de un an =))


cgal
Puncte: 6.942.612
Rang: 11
Inamici învinşi: 41.743.062 (63.)

Jubei
Puncte: 3.249.458
Rang: 210
Inamici învinşi: 8.828.990 (634.)

The Good
Puncte: 7.663.570
Rang: 6
Inamici învinşi: 26.115.463 (149.)

SAMSARU
Puncte: 6.878.038
Rang: 12
Inamici învinşi: 42.654.777 (60.)

weraxsa
Puncte: 6.821.445
Rang: 14
Inamici învinşi: 26.517.019 (145.)

deliamisu
Puncte: 6.514.970
Rang: 16
Inamici învinşi: 31.296.729 (105.)

marunteanu
Puncte: 6.410.945
Rang: 18
Inamici învinşi: 15.602.564 (304.)

HD-89-VRC
Puncte: 5.918.534
Rang: 27
Inamici învinşi: 13.575.342 (370.)

adversary
Puncte: 5.692.716
Rang: 30
Inamici învinşi: 10.117.932 (537.)

spartachuss
Puncte: 5.629.383
Rang: 34
Inamici învinşi: 19.303.516 (227.)



" Doar atata stiti, multiconturi, poate acuma o sa vada si restul cum cresc minunatii lor lideri cat altii 10 la un loc . "
Da ? Asa cresc ?! Cati 10 zici ?

Lol... Primii 10 din trib.. Voi aveti pe cineva in primii 50 OD ? =)) Ca tot sunteti 2 in Lume si va dati mari cuceritori.



REVENIM SE POATE ? Am postat asta ca orice user normal care are voie sa scrie orice aici, sa isi spuna parerea, imediat atac la persoana, eu vorbesc de GTC, de conflictul asta, imediat sare cgal cu off-topic si atac la persoana.

Nu ma intereseaza ce zice oricine de mine, sunt curios de conflict, fanescu imi e fost coleg.
 

DeletedUser8266

Cu toate ca iau ban...tre sa spun asta ca me exaspereaza

Iar plangi dupa L4 ...si spui ce atac a avut m-ass-onu ? pai daca erati prosti gramada si atacati satele blindate sa faceti rank ca agresor si nu atactai un pic mai cerebral si voi sa pierdeti mai putine trupe...cu toate ca nu mai erati asa ...agresivi(in statistici )

Spaicher ...sincer acu tu esti retard? ai intrat la academie si? iaca fassss... mai sunt mii de astia ca tine, da ...daca erai retard mintal era o realizare si unlucru de lauda ...ca na tu cu iq de 30 ai intrat primu la academie ...da asa ce draq? ai descoperit mersu pe jos? apa calda? ce ai facut? ...nimic ai facit ceva ce face foarte multa lume de mult timp ai invatat ...defapt tocit ca e o diferenta intre un om destept care invata si un om prost cu ambitie care toceste si ajunge datorita ambitiei nu ...intelectului , tu esti prost din mai multe puncte de vedere... te las pe tine sa le indentifici , asta daca te duce capu.

14c728w.png
 

DeletedUser

cgal, ce vorbesti tu de raptor?? tu ce ai facut cu master? daca nu se dadeau aia de partea voastra nu erati nici macar pielea...........stii tu la ce, trx a rezistat in atatea razboaie intre voi , uita te la inamici invinsi, asta conteaza, dar..........FANESCU VEGHEAZA, cred ca e un bot ceva , ca nu prea i faceti fata, ps.......vezi ca mai sunt cateva capcane care vor mai prinde viata, pacat ca ai mei " prieteni " au uitat ce inseamna sa fii prieten si s au dat de partea la master sau.........poate ma insel, cine stie, vom vedea, oricum, unii.............frati de sange indiferent unde se afla
 

DeletedUser

fanescu revine! Imi puteti spune Fane, ca fani am deja!

@cdef: nu am nevoie de sprijin omule, am destul momentan si satele proaspat luate oricum nu le pot pastra decat cu sprijin rapid. Cand o sa fie nevoie te voi anunta eu prin mesaj pe joc. Merci
@imperiul moldav: acolo-n Moldova, unde masina de lux e Dacia Nova, nu o sa poti intelege diferite chestii pe care noi le numim inteligente. Inainte de toate iti recomand sa incepi sa intelegi civilizatia, apoi evolutia si sa-mi raspunzi la intrebarea: Ce-a fost intai: oul sau gaina?
@cgal: stii bine cati ati depus ticket pentru mine, sau vrei sa ti-i spun eu pe toti? Iti repet, nu joc pentru Armada si nici pentru vreun alt trib de pe L4, ci joc doar pentru mine, motivele ti le-am spus deja. Daca vrei sa fim oameni si sa jucam ca oamenii, atunci hai sa fim oameni, dar daca vrei sa fim tarani, atunci hai sa fim tarani si sa ne jignim ca imi place sa aplic legea Talionului.
@dfa1: te astept cretule si pe tine in zona!!!
@Spaiker: felicitari pentru reusita cu academia si sincer m-a bufnit rasul cand am vazut ca o anumita persoana de aici si-a imaginat ca daca termini academia ajungi in intersectie. :) Probabil singura academie pe care a terminat-o cgal a fost GTC-A :)
@Jubei: jos palaria! singurul om din GTC care merita sa fie conducator de trib!

Sa fie clar, nu plange nimeni dupa Mason aici, ci plangem dupa un joc pe care il faceti urat si pervers voi cei din GTC.

Ca totul sa fie mai simplu: va imprumut eu bani celor care nu va permiteti o lauda fina!

Respect, liniste, demnitate... le-aveam inainte!
Acum, respect, liniste, demnitate... simple cuvinte!
 

DeletedUser

Iar plangi dupa L4 ...si spui ce atac a avut m-ass-onu ? pai daca erati prosti gramada si atacati satele blindate sa faceti rank ca agresor si nu atactai un pic mai cerebral si voi sa pierdeti mai putine trupe...cu toate ca nu mai erati asa ...agresivi(in statistici )

..??..:)))..nu stiu care este ala "prostul" aici..:))..ataca tu "sate blindate" si faci rank de agresor cit, are bunica..:))>


.....bunica lui FANESCU..:))..
 

DeletedUser27056

lasa-l cdef ca saracul inca nu stie ca la agresori nu se pun trupele proprii moarte ci trupele omorate de la inamici!
 

DeletedUser8266

@phanescu ....tu esti mai retard ca spiker , vorbesti si fara sa stii , ai iesit vrodata din catun si ai mers prin moldova? nu nu cred...apoi de ce vorbesti? da sa te afli in treaba ...iar daca prea mare geniule tu ai invatat ar fi trebuit sa stii ce inveti dar se pare ca ai cam tras chiulu de la scoala , ai uitat ca cele mai mari personalitati din tara is in o mare majoritate moldoveni , nu mai spun ca inteligenta nu tine de cati bani ai sau cat de bine mananci .....mai pe intelesu tau ,,e un har mancatias de la Dumnezeu"
 

DeletedUser8266

..??..:)))..nu stiu care este ala "prostul" aici..:))..ataca tu "sate blindate" si faci rank de agresor cit, are bunica..:))>


.....bunica lui FANESCU..:))..

bine ...cdef daca tu ataci cu un singur full un sat ...e posibil
 

DeletedUser

@phanescu ....tu esti mai retard ca spiker , vorbesti si fara sa stii , ai iesit vrodata din catun si ai mers prin moldova? nu nu cred...apoi de ce vorbesti? da sa te afli in treaba ...iar daca prea mare geniule tu ai invatat ar fi trebuit sa stii ce inveti dar se pare ca ai cam tras chiulu de la scoala , ai uitat ca cele mai mari personalitati din tara is in o mare majoritate moldoveni , nu mai spun ca inteligenta nu tine de cati bani ai sau cat de bine mananci .....mai pe intelesu tau ,,e un har mancatias de la Dumnezeu"


mai baiatule, tu esti moldovean?? ca de astea cu mancati as, daca stii totusi sa scrii corect, desi se pare ca este destul de complicat pentru voi, cei din master si gtc stii doar, v am mai explicat, sa va sterge ti lentilele ca vi se aburesc, deci, tu esti moldovean? ca bati spre altceva dupa cum scrii
 

DeletedUser8266

mafia ... e prea complicat pentru tine , da totusi sa iti explic poate asa te mai luminezi si tu... era pe intelesu lui faza cu mancatias ,era sa zicem un ....apropo la cum sunt vazuti romani in lume in general....aia civilizati si inteligenti , acu intelegi si tu ?

p.s. tu ce crezi dupa nik-ul meu si semnatura ,ce is? eu zic moldovean ...aaa si pentru tine ori alti inteligenti , Iasi nu e oras in rep.moldova sau ceva de genu.
 

DeletedUser

@phanescu ....tu esti mai retard ca spiker , vorbesti si fara sa stii , ai iesit vrodata din catun si ai mers prin moldova? nu nu cred...apoi de ce vorbesti? da sa te afli in treaba ...iar daca prea mare geniule tu ai invatat ar fi trebuit sa stii ce inveti dar se pare ca ai cam tras chiulu de la scoala , ai uitat ca cele mai mari personalitati din tara is in o mare majoritate moldoveni , nu mai spun ca inteligenta nu tine de cati bani ai sau cat de bine mananci .....


..sunt multe personalitati, provenind din MOLDOVA..dar de ce oare, noi, ne-am pricopsit, cu o EXCEPTZIE de la regula..:))

de ce generalizezi baiete ???.,..ce are STEFAn ce MARE, sau alt barosan cu tine..>:))..doar ca a-ti baut apa din acelasi robinet..??..tu, ai baut degeaba..:))
 

DeletedUser

..sunt multe personalitati, provenind din MOLDOVA..dar de ce oare, noi, ne-am pricopsit, cu o EXCEPTZIE de la regula..:))

de ce generalizezi baiete ???.,..ce are STEFAn ce MARE, sau alt barosan cu tine..>:))..doar ca a-ti baut apa din acelasi robinet..??..tu, ai baut degeaba..:))

sau ai baut si ti s a aplecat mai repede, asa e mai corect si cinstit sa recunosti, tocmai tu cap de b** ai venit aici sa comentezi, te ai gasit tu, marele conducator de osti, de acolo din moldova sa vii sa scrii tu aici, moldova=regiunea, trebuie sa ti desenez pe harta? sa incercuiesc poate?
 

DeletedUser8266

@cdef fara suparare da tu esti mai redus si decat spicher ...eu nu generalizam ci phanescu ala , eu doar ii aratam ca se inseala ...nici nu ma vad sa spun ca is vrun fiu de Stefan Cel Mare sau ceva de genu , dar na...pentru copii de 10 ani trebuie sa explici orice cuvant.

@mafia tu ai trecut de clasa a 4? Moldova e mai mult decat o regiune, defapt ce imi bat capu cu tine oricum cand mai pui mana pe atlas da prafu la oparte si uitate in estu romaniei ce scrie ..


p.s. est = in dreapta
 

DeletedUser

@cdef fara suparare da tu esti mai redus si decat spicher ...eu nu generalizam ci phanescu ala , eu doar ii aratam ca se inseala ...nici nu ma vad sa spun ca is vrun fiu de Stefan Cel Mare sau ceva de genu , dar na...pentru copii de 10 ani trebuie sa explici orice cuvant.
p.s. est = in dreapta


..K..:))..nu ma supar..:)

raw1986 nu va legati mai de moldoveni!
..nu ne legam, Doamne fereste ..:)numai mai ne cionadanim si noi..CHIBITZAREALA....:))
 

DeletedUser

@cdef fara suparare da tu esti mai redus si decat spicher ...eu nu generalizam ci phanescu ala , eu doar ii aratam ca se inseala ...nici nu ma vad sa spun ca is vrun fiu de Stefan Cel Mare sau ceva de genu , dar na...pentru copii de 10 ani trebuie sa explici orice cuvant.

@mafia tu ai trecut de clasa a 4? Moldova e mai mult decat o regiune, defapt ce imi bat capu cu tine oricum cand mai pui mana pe atlas da prafu la oparte si uitate in estu romaniei ce scrie ..


p.s. est = in dreapta

in dreapta? dar care este acea dreapta? ti ai sters lentilele aburite? ai reusit in sfarsit sa faci acest lucru deosebit de usor? am nevoie sa imi desenezi si mie , macar asa cu niste punctulete daca se poate sa imi dau si eu seama cam pe unde vine, mai mult de o regiune moldova, iar daca scriu cu litera mica si tu cu litera mare, ai vrea sa zic ce? tot asa ramai, indiferent cu ce litere scrii, cat de atlas, stai tu linistit, ca daca te iau eu la intrebari legat doar de cateva orase sau capitale de tari , nu iti dai tu seama, iar daca stii asa multe despre moldova....cati ani a domnit stefan cel mare si intre ce ani , macar atat ar trebui sa stii, istorie, am invatat in cls a 4, ca aici am ramas dupa cum zici tu
 

DeletedUser8266

Nu are rost sa intru in polemici cu unu care stie istorie de clasa 4

p.s. daca nu stiam cand a domnit Stefan dadeam search pe google da cu tine nu pot vorbi...astea is intrebari de gradinita ce spui tu...da gata nu iti mai raspund ca ...nam cu cine.
 

DeletedUser

Nu are rost sa intru in polemici cu unu care stie istorie de clasa 4

p.s. daca nu stiam cand a domnit Stefan dadeam search pe google da cu tine nu pot vorbi...astea is intrebari de gradinita ce spui tu...da gata nu iti mai raspund ca ...nam cu cine.

macar stiu si eu istorie si gramatica de cls a 4, da macar le stiu bine, adica, nam=nu am, ti s au aburit iar lentilele, a suflat fanescu si ti le a aburit cred
 

DeletedUser

Lasandu-l pe fanescu, un pic de offtopic:

Side 1:
Tribes: Armada abc
Players:

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 10
Diferență: 55

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 686,438
Tabăra 2: 116,511
Diferență: 569,927

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus