Operatiunea Monstru

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ghost, te gasisi tocmai tu sa comentezi, tu care iei toti tradatorii si pe fricosi, iti pare rau?fanescu vegheaza :D:D si e o valoare nationala :D:D
 

DeletedUser

....A existat un cont in mijlocul k34, codrutpopa, cu care Shadow a incercat aceeasi manevra contra TRX, acum ceva vreme...
A luat vreo 6 sau 8 sate max (la fel, in spatele frontului, sate goale) si ... nu mai vad numele Shadow si nici codrutpopa pe harta L4.
De fapt, a luat sate pana a inceput sa vina lumea de la serviciu / scoala.......


--COlega, aveai dreptate cu CODRUT, ala ca a fost tradare ..iar eu credeam ca este ceva lucratura contra lui CODRUT POPA ala, care ma vrajea cu mesaje..:))....RECUNOSC aveai DREPTATE.


Hai sa iti explic ce este asa de special.....Cam asta e diferenta, iar statistica nu este normala, este cam de 10 ori sub normal...
...

1...CODRUT POPA un paduche pe linga FANESCU ca jucator...

2..iar cind a fost manevra cu CODRUT POPA era in zona aceea a TRX-ului, un coordonator si o echipa de jucatori care actionau ENERGIC si IMEDIAT, iar la FANESCU o fi gasit si o zona cu jucatori mai visatori...
 

DeletedUser

..... Daca ii medaliem pentru astfel de fapte, DEF are cel putin 6 medaliati, asa ca, e ceva care se practica si din pacate pentru frumusetea jocului, nimic iesit din comun. ....


...6 de care se stie...
..pe FANESCU care si-l revendica..???...

Cine, vrea sa slabeasca GTC-ul..???.
 

DeletedUser

...FANESCU ma vrajeste ca nu poate sa-mi spuna ca le-a promis la cei care L-AU AJUTAT CA VA PASTRA SECRETUL..

Acum incercam sa-l ajutam si noi...adica ARMADA.
 

DeletedUser

fanescu este cam secretos de felul lui.
dar din ce am discutat cu el este extrem de suparat pe atitudinea celor din GTC.
am vazut discutii multe si in care este facut si obligat sa faca lucruri care nu au niciun inteles si care daca le-ar fi facut ar fi dus la distrugerea lui psihica.
 

DeletedUser9288

Side 1:
Tribes: =GTC= GTC-A
Players:

Side 2:
Tribes: Armada abc 1 8 7 ~V~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,181
Tabăra 2: 598
Diferență: 583

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,928,775
Tabăra 2: 6,421,452
Diferență: 6,507,323

image.php



ca sa explicam mai pe intelesul copiilor GTC cand lua sate de la armada nu sau laudat deloc acum pt ca a venit vacanta multi sunt plecati si armada si abc sau cam ridicat la un nivel mai inalt si au inceput sa recupereze din satele pierdute gata sar cu gura si se lauda (intrun fel au si dc pt ca GTC e un trib puternic si cand reusesti putin sa ii spargi zidul da trebuie sa te bucuri va inteleg ) dar sa revenim deci acum la voi e recuperare e ca si cum ai pierde 10 sate si apoi reusesti sa recuperezi doar 5 si pana le recuperezi si pe celelante 5 mai ai de muncit adica sa mai atrageti oameni la voi pt ca altfel nu aveti cum sa ne rupeti ,k bucurativa in continuare si joc placut tuturor
 

DeletedUser

Ca sa expliacam pe intelesul Aladinului: acest forum este pentru politica si propaganda.Daca pe GTC nu-i intereseaza aceasta nu trebuie sa ne intereseze nici pe noi?
Din cauza oamenilor ca tine moare forumul.Vezi Doamne,daca postezi o statistica te lauzi,daca vorbesti mai agresiv si iti promovezi tribul,te dai mare.Pai de nu iti place forumul nu te obliga nimeni sa-l vizitezi.Lasa distractia celor care o gusta.
 

DeletedUser

cum spuneam si inainte.. nu este la intelegerea ta orice discutie.
Scoate putin din ecuatie ABC si pune-l singur cu tribul vostru puternic sa te minunezi putin.
bafta la studiat
 

DeletedUser27056

ce vorbesti tu ma copilu?
nu te-a invatat mama ta sa traiesti prezentul
frustratii traiesc in trecut;)..deci esti unul dintre ei
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =GTC= GTC-A
Players:

Side 2:
Tribes: Armada abc 1 8 7 ~V~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,181
Tabăra 2: 598
Diferență: 583

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,928,775
Tabăra 2: 6,421,452
Diferență: 6,507,323

image.php


..fa o poza ceva cu statistica asta. Ca nu stiu daca ve-tzi mai prinde prea multe zile bune.


ABC @ ARMADA se incep sa se miste greu pe o directie dar cind incep sa se miste si tzinei, daca mai potzi.

ALADIN, intreaba-i pe colegii tai care au mai fost in alte triburi si au mai cunoscut fortza Abc @ Armada...asa aveau si ei realizari maretze in prima faza a razboiului, ca apoi sa o zbugheasca care pe unde a vazut cu ochii..:))
 

DeletedUser14250

Side 1:
Tribes: Master Mast3r M@ster
Players:

Side 2:
Tribes: Armada abc 1 8 7
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 29
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 470,720
Tabăra 2: 306,728
Diferență: 163,992

image.php
 

DeletedUser14250

b]Side 1:[/b]
Tribes: Master Mast3r M@ster
Players:

Side 2:
Tribes: DEF DEF2 DiViN Raflo
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 499
Tabăra 2: 429
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,206,163
Tabăra 2: 4,179,991
Diferență: 26,172

image.php
 

DeletedUser14250

ssssssssssttttttttt!

si inca o precizare : realizarile GTC sunt numai si numai ale lor. Nu au avut master in spate cum zicea cineva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu nu degeaba au cuvantul "magie" in nick, ca iti faci iluzii singur ca sunteti cei mai buni!
De cand a inceput jocu, mai exact din 19 decembrie 2007, tu te lauzi ca ati cucerit de la Armada (ex. TRX) cu 13 sate mai mult decat au luat ei de la voi si de la DEF cu 70 mai mult. Asta-i momentu in care ma tavalesc pe jos de ras.

Revin (asta o scriu dupa 5 minute dupa paragraful anterior, deoarece am ras 5 minute si nu am putut continua cursiv), sunteti cu 83 de sate pe plus si aveti peste 40.000 de sate ca trib, restul de 39.917 de unde le-ati luat? Asta intr-adevar e magia innobilarilor (o noua idee pentru nick)!

Am facut o pauza din cuceriri de la voi sa va las sa va reorganizati si dupa ce mai luati cateva sate voi incepe din nou.
Eu imi tin getecistii aproape, chiar dac-o ard in Dacie Nova, si-mi place de ei ca traiesc din amintiri ca Universitatea Craiova...

Aladine, ia spune-le tu ma ca o freaca degeaba... oricum sunteti saraci cu duhu'! (de lampa vorbesc)
 

DeletedUser

Aladine, de ce nu pui in statistica si TNT - ul, tribul tau de origine?
Tin minte ca va luam sate la greu pana v-ati refugiat speriati la sefu' Cgal sa va salveze...
 

DeletedUser14250

Tu nu degeaba au cuvantul "magie" in nick, ca iti faci iluzii singur ca sunteti cei mai buni!
De cand a inceput jocu, mai exact din 19 decembrie 2007, tu te lauzi ca ati cucerit de la Armada (ex. TRX) cu 13 sate mai mult decat au luat ei de la voi si de la DEF cu 70 mai mult. Asta-i momentu in care ma tavalesc pe jos de ras.

Revin (asta o scriu dupa 5 minute dupa paragraful anterior, deoarece am ras 5 minute si nu am putut continua cursiv), sunteti cu 83 de sate pe plus si aveti peste 40.000 de sate ca trib, restul de 39.917 de unde le-ati luat? Asta intr-adevar e magia innobilarilor (o noua idee pentru nick)!



Statistica nu am postat-o pentru laude. E pur si simplu realitatea. Punct!

Restul satelor cucerite de master au apartinut diverselor triburi din zona care acum nu mai sunt: gordon, mason ( stiu stiu aveau sittere bla bla....) etc...

Iar dumneavostra domnule fanescu va laudati cu nimic. Motivatia ca cineva va OBLIGAT sa aveti doar sate de aparare, pierzand astfel pasiunea pentru joc, e cel putin bizara.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus