Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs..

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21587

ZARG - ~H.G~ & HOLD2

vom arata tuturor cine sunt, mai exact ceea ce sunt !
nu incercam sa provocam, se pare ca la asa ceva se pricep cel mai bine,
a venit momentul adevarului [...] acest lucru daca ne va fi permis,.. il vom realiza,.. vom vedea !


Acest Topic sia atins scopul,....
 

DeletedUser

Cine esti tu ...domnule Mr. Unknown in lumea 10?
Ne este scarba de voi.. asta este concluzia finala!
Sunt un nimic? Dami te rog numele tau si te asigur daca ai datorii la stat le vei plati pe toate cu penalizari maxime! Daca ai pedepse in suspendare la prima greseala le vei executa pe toate!
sunt un nimic eu sau tu? Acordami aceasta sansa ptr ati demostra, te rog din suflet!
Si gandestete ce vei scrie in continuare, ascuns de un monitor!

Lumea 16,..si atat, am gresit eu forumul sau tu? Te folosesti de acest cont, care este scopul tau?
Cine esti tu in Lumea 10?


Hai sa iti acord ocazia sa imi fi Fanul meu numarul 1:D
Frenzyro
 

DeletedUser21587

Frenzyro,...de ce nu folosesti acest user? sa nu intri in vacanta cu el?
 

DeletedUser

@ = Master HaDeS= Cred ca se poate observa cu usurinta ca si tu incepi sa adopti stilul tracis, stilul pe care oamenii rationali incearca sa-l combata. Nu sunteti agreati tocmai din cauza felului in care va comportati. Acesta este un joc de razboi in care este mai mult decat normal sa fie conflicte, insa aceste conflicte ar trebui sa fie doar in joc si nu ar trebui sa afecteze gandirea nimanui. Din pacate mai sunt unii slabi de inger care cedeaza nervos. Normal ca sunt banati cei care cum ridica tonul si incearca sa se apere incalca regulamentul jignind pe altii. Adevarul este cateodata dureros.
 

DeletedUser

omule, tu esti chiar incredibil, esti mai rau ca un prescolar...:)
nici nu stiu de ce ma bag in seama cu unu ca tine:(
 

DeletedUser7039

omule, tu esti chiar incredibil, esti mai rau ca un prescolar...:)
nici nu stiu de ce ma bag in seama cu unu ca tine:(

Cum oare tu, mare critic si filozof sa te bagi in seama cu unul ca el?

Nu te bagi in seama cu el, te bagi in seama cu tot ce misca! Ori ai ceva concret de spus, ori taci!

Serios, pe cine intereseaza ca PREA DISTINSUL DOMN 911GT, nu baga pe cineva in seama?
 

DeletedUser

iertata imi fie intrebarea: ce legatura au ultimile pagini de ineptii (ca sa ma exprim academic, desi imi statea pe taste sa scriu "idiotenii"), cu prezenta tema?

tema se intituleaza "Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs..", si nu culti vs. inculti, retardati vs. normali, noob-i vs. profesionisti.
ca sa fiu on topic, fac precizarea ca alianta zarg-ului cu celelalte 2 triburi nu este "noua". cel ce a facut tema o fi aflat-o recent si a catalogat-o ca fiind noua. e veche, durabila, bazata pe respect reciproc si egal. am accentuat "egal" ca sa nu se mai faca speculatii ca zarg ar fi un fel de guru sau big brother pentru cei doi aliati.

pe de alta parte, tinand cont ca acest topic s-a transformat in cos de gunoi sau scuipatoare pentru toti neterminatii, poate ar trebui curatat sau chiar inchis. pana la urma, chiar din primele posturi cred ca am clarificat anumite aspecte, on topic, fapt ce face tema buna de a fi inchisa.
 

DeletedUser

Cum oare tu, mare critic si filozof sa te bagi in seama cu unul ca el?

Nu te bagi in seama cu el, te bagi in seama cu tot ce misca! Ori ai ceva concret de spus, ori taci!

Serios, pe cine intereseaza ca PREA DISTINSUL DOMN 911GT, nu baga pe cineva in seama?
critic si filozof, prea dinstins domn?..sa nu exageram:)
recunosc, am gresit cand am raspuns poturilor lui Mr. Unknown.., eu l-am bagat in seama si am gresit, nu voi mai repeta greseala asta;)

inca ceva sa mai zic si dupaia nu voi mai zice nimic off topic: oare pe mr. unknown l-ai luat la paruit?..vad ca pe altii sti sa ii corectezi si sa ii "ridici in slavi", dar nu am vazut sa zici "ma unknown mai taci si tu din gura ca vorbesti cam mult si fara sens"...:)
 

DeletedUser7039

inca ceva sa mai zic si dupaia nu voi mai zice nimic off topic: oare pe mr. unknown l-ai luat la paruit?..vad ca pe altii sti sa ii corectezi si sa ii "ridici in slavi", dar nu am vazut sa zici "ma unknown mai taci si tu din gura ca vorbesti cam mult si fara sens"...:)

Ia intreaba-l..
 

DeletedUser13799

Evitati spamul si reveniti la subiectul acestei teme.
O seara placuta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tema in sine este o prostie .
ZARG are alianta cu GH de aproximativ 5 luni si cu HOLD2 de 4 luni.
De unde dracu a scos "Master" ..NOUA ALIANTA nu am inteles .
Am evitat sa scriu aici ca sa nu mai dau curs la alte discutii inutile .

Consider ca tema poate fi inchisa.:mad:
 

DeletedUser

a spus "Noua alianta......" ca el zice,ca voi formati familie cu HG si HOLD2
stia ca aveti alianta cu amandoua triburile dar nu ati facut public si ca formati o familie(nu ma bag nu stiu daca formati familie sau nu)
la asta se refera el
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus