Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs..

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

stai linistit zargosz
nu esti singurul care moare de ras in aceste momente

Nu ti-e ma rusine?! Nu ti-e ma rusine, ma copile???
A cui ferma esti ma si tu ca sa poti sa razi?!
Nu vezi ma ca oamenii astia te-au ejectat direct in recycle bin?! Nu vezi ma ca n-au nevoie de tine nici pentru sapun de casa?!
Nu ti-e ma rusine?!
 

DeletedUser

A aparut Raducu !:)
Sirenule ...gata !!! S-a terminat distractia...plec de pe teritoriul vostru !!!:)
 

DeletedUser

eu totusi raman la intrebarea mea de azi de dimineata ....... ce suparare inseamna " extindere " ?????? .... poate maestrul care a conceput harta aia sa imi raspunda la aceasta intrebare ??????
nu pot sa dorm si ma gandesc numai la asta :D:D:D
 

DeletedUser26129

radule stai cuminte in banca ta ca poate ma vad si pa langa immo ala al tau
si daca nu stii cine sunt renunta la afirmatii
 

DeletedUser

Radu, eu iti sugerez sa te abtii de la comentariile inutile si sa iti vezi de sarcinile pe care ti le-am trasat, pentru ca noi ne ducem razboaiele pe harta nu pe forumul extern !
 

DeletedUser7039

Radu, eu iti sugerez sa te abtii de la comentariile inutile si sa iti vezi de sarcinile pe care ti le-am trasat, pentru ca noi ne ducem razboaiele pe harta nu pe forumul extern !

Imi cer scuze!

O sa ma rezum la respectarea directivelor..
 

DeletedUser

spor la joc celor din immo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

UITA-TE BA LA TITLUL TOPICULUI!!!
SCRIE CEVA DE FAMILIA VOASTRA DE JUMA' DE HARTA?!?!?!
ZARGOSZ A POSTAT O STATISTICA IN CONFORMITATE CU TEMA, ADICA ZARG CONTRA ..... INAMICI!!!
I-A INCLUS IN ACEEASI STATISTICA CU VOI? NU CRED!

Buna treaba, ZARG!
BA, voi vorbeati despre familia noastra, iar zargosz a pus o statistica cu un trib care nu are nici-o tangenta cu familia noastra zicand "Si totusi unele razboaie nu le prea merg bine !"
de aia am raspuns la statistica!...ia uita-te despre ce ati vorbit voi mai inainte? ati pus harta aia si dupaia ati vorbit despre FAMILIE ca ii jumate de harta..ce "pielea mea"(sa mai citez si eu pe cineva):D
 

DeletedUser

din ciclul " dau lectii de triburi " azi va prezint cam cum stie initiatorul acestui topic sa joace acest joc ....... precizez ca satul l-am cucerit in 27 .08

Master HaDeS= sprijină Apache 35 29.08.09 16:48
=Master HaDeS= sprijină Apache 35 31.08.09 14:06

si acum vine surpriza :)

=Master HaDeS= retrage sprijinul său din EVITA C2-62 09.09.09 13:41
=Master HaDeS= retrage sprijinul său din EVITA C2-62 (nou) 09.09.09 13:41

eu zic ca decat sa creem tot felul de discutii inutile pe forum , scenarii de tot felul , etc ..... mai bine stimate domn am face bine sa ne mai uitam prin sate , prin rapoarte , etc ... intr-un cuvant sa invatam acest joc !!!!!!- folosesc pluralul pentru a nu te simti ofensat ca de fiecare data :D:D:D
 

DeletedUser7039

Eu inca persist sa il caut..
39.gif
 

DeletedUser

Poate l-a furat "familionul " Radule ....de asta nu il mai gasesti :)
 

DeletedUser

si cum colaboreaza "Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs.. " vs vs inamicii comuni ?
 

DeletedUser

esti din vaslui de iti place asa de mult sa folosesti .. vs, vs, vs ?????
 

DeletedUser21587

din ciclul " dau lectii de triburi " azi va prezint cam cum stie initiatorul acestui topic sa joace acest joc ....... precizez ca satul l-am cucerit in 27 .08

eu zic ca decat sa creem tot felul de discutii inutile pe forum , scenarii de tot felul , etc ..... mai bine stimate domn am face bine sa ne mai uitam prin sate , prin rapoarte , etc ... intr-un cuvant sa invatam acest joc !!!!!!- folosesc pluralul pentru a nu te simti ofensat ca de fiecare data :D:D:D

Decat sa creez ce? De cateva zile va citesc aberatiile.."intr-un cuvant sa invatam acest joc" eu sugerez "intr-un cuvant sa avem grija de familiile noastre mult mai mult si apoi sa invatam acest joc" hai sa incercam sa fie ultimul lucru din viata noastra, sa mai stea la coada, ce zici?

si mai lasal pe master hades sa respire ;) am deschis si eu doua topice pe forumul unui joc obisnuit on line, nu am omorat pe nimeni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26129

imi place acest joc pt ceea ce este el
si ceea ce ma pasioneaza si mai mult e dorinta de a le scoate triburile din cap celor mai buni
niciodata nu voi ramane in tribul cel mai bun pentru ca vreau sa lupt contra celor mai buni
e o modalitate sa te faci remarcat si stand in cel mai bun trib dar cam cate "puncte" primesti dacal dai jos?
 

DeletedUser

imi place acest joc pt ceea ce este el
si ceea ce ma pasioneaza si mai mult e dorinta de a le scoate triburile din cap celor mai buni
niciodata nu voi ramane in tribul cel mai bun pentru ca vreau sa lupt contra celor mai buni
e o modalitate sa te faci remarcat si stand in cel mai bun trib dar cam cate "puncte" primesti dacal dai jos?


Cine i-ati dat mha astuia link-ul cu forumu extern ??:((
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus