Mesaje amuzante l 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

am zis ca immo joaca murdar nu ca e mediocru cel putin pe lumea asta nu mai rastalmaci cuvintele...noob e mediocru
mesajul a venit la o zi dupa ce sa hotarat sa dam stergere... asa ca nu mai fa pe viteazul...
daca a fost jaf de trib atunci e vai de voi pt ca a stat in top10 atata timp deci nici voi nu sunteti mai buni...
pt dread lord nu am nici cel mai mic respect nu a laud cu el doar te compar cu el pt ca imi dau seama ca semeni din ce in ce mai mult cu el...
si sunt smecher pt ca imi permit nu am gasit un singur adversar pe masura mea sa mi poata singur un sat acolo au trebuit ori sa ma atace tot tribul(l9) sami ia un sat recuperat dupa cateva saptamani ori sa vina jucatori puternici lamga mine sa ma scoata de pe harta (l7) tias ma da exemple da pe alte lumi joc cu alte ID...si toate aceste fara ajutor consistent de la trib....
a am luat un cont pe o lume langa un tip care tot asa era cu cas la gura ca tine si fusese propus la cel mai bun jucator din lumea respectiva si ii iau sate ca si cum ar fi barbare...deci chestiile acestea imi permit sa fiu smecher si cum vreau eu;)
si atacare unor membrii de ai nostri cat eram in pna inseamna ca jucati dur felicitari atunci caci chiar ai atacat nu ca ai vrut nu fa pe mironosita acuma ai spus de la inceput ca asa ai sa faci...
daca vau cerut numai 6 dintrun trib intreg invitatii sunteti slabi atuncea nu va mai laudati cu 6 oameni:))
si nu se stie poate am sa iau un cont si pe lumea asta (am propuneri deja)poate langa tine si sa rad de tine cum rad de altii deci sfatul meu e sa ai grija:))...
 

DeletedUser7039

Eu stiu ca in urma mesajului meu ati hotarat dizolvarea .. din sursa sigura, dar aleg sa te cred pe tine..
Si in cazul asta tot de frica ati dat stergere cont .. daca nu de frica IMMO, atunci cu siguranta de frica celor din noobs, VM-EC si ~ZE~..
Ok .. Despre noobs ati putea sa spuneti ca sunt buni/slabi/mediocri doar daca i-ati fi invins .. Dar asa, ca ati luat bataie de la ei, singura optiune care va ramane e sa ziceti ca sunt EXCEPTIONALI!

Nu incerca sa convingi ca esti un jucator/comandant bun, pentru ca ai fi avut ocazia sa faci treaba asta pe harta.. Dar cum voi ati ales varianta fricosului ....................
Sa va fie invatatura de minte sa mai recrutati refugiati..

Va doresc succes pe celelalte lumi!
 

DeletedUser7039

si nu se stie poate am sa iau un cont si pe lumea asta (am propuneri deja)poate langa tine si sa rad de tine cum rad de altii deci sfatul meu e sa ai grija)...

Esti invitatul meu, Danimaxxx .. :)
 

DeletedUser11867

eu nu am fost in conducere decat atunci cand tribul sa chemat knight of north atat cand am incercat sa pun niste reguli dar nu am avut cu cine si mam dat la o parte in speranta ca altcineva o va face...
la jucatorii pe care se lauda ca ii noobs are cum sa fie un trib ca vm in fata lor...noobs flancat de cateva triburi puternici nu sa descurcat niciodata...si razboiul de cateva saptamani cu ei nu stiu cat a influentat asta dar sa spunem ca neau invins desi alta a fost cauza principala pararea mea...
ia spune daca tu ai atacuri aproape 3 saptamani de la un trib intreg si sa dai atacuri pe alta lume tiar mai arde de alta lume....
si pe lumea asta am facut ceva dupa ce am rupt 2 jucatori din ze(900k amandoi) unul sia cerut scuze ca ma atacat iar altul dupa ce iam luat cateva sate si lam curatit a inceput sa cedeze sate iar apoi vine al 3 si ma ataca 1000k si imi ia un sat cat nu stiam ca sa terminat pna-ul ii putin??atac numai aveam aparare 50 la suta iar noobul numia luat un sat cu toate ca ma ataca si cand dormea si degeaba:)) eu avand vreo 300 k cand am inceput sa dau in ei...
oricum fata de alte lumi e putin dar asta e...
pe alte lumi inafara de cele incepute nu voi mai juca pt ca nam impotriva cui doar daca imi cere vreun prieten sa il ajut atat...
despre refugiati nu stiu nimic credema aici poate ai dreptate dar nu stiu despre ce ** asa ca...
apropo noobs cand au dat inchidere pe l7 au ales si ei varianta fricosului?:)

nu sunt danimaxxx ala credema pt ca am inceput sa imi inchid conturile...voi mai ramane cu 3 sau 2 conturi pe toate lumile si cel putin urmatoarele luni numi mai arde de l10...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dumieu? esti amuzant! sa spui despre tribul care intr-o saptamana a creeat impotriva voastra o alianta care a facut sa va carati cu coada intre picioare ca este un trib mediocru nu este decat o gluma buna. sincer, stiam de cand ati recrutat refugiati ca asta o sa va fie soarta. dar este clar ca v-am supraapreciat, ati cedat mult mai repede decat anticipasem eu ca veti da bir cu fugitii.
 

DeletedUser10188

@dumieu tot ce spui ca ai facut pe alte lumi si ca faci aici, ca esti bun, un adevarat maestru al jocului sunt vorbe, doar VORBE...n-ai nicio dodvada :)


la fel de bine pot zice si eu ca's cel mai bun pe nu stiu ce lume...cu alt nick, cine ma crede daca nu aduc si dovezi ?


iar in legatura cu faptul ca ai nu stiu cate conturi....orice jucator bun stie ca daca ai mai mult de 2 conturi nu mai joci bine pe nicio lume....pt ca iti ocupa foarte mult timp.:D
 

DeletedUser5953

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:33
Te rog sa trimiti sprijinul inapoi..URGENT!

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:35
Iar satele luate de la CIO si pe care eu le-am curatat sa le eliberezi URGENT!

GhostSkull în data de 27.08. la ora 22:36
Cu respect...doresc sa imi spui si mie care sate le-ai curatat....sa stiu

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:37
2 sate pe care ti-am trimis sprijin masiv de pe carol1..

GhostSkull în data de 27.08. la ora 22:37
Acele sate eu le-am cucerit de la Murgoi...ai rapoarte ceva?

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:39
am atacat de pe sitter..nu te face ca nu intelegi c-am rupt 5-6 sate pe ele

GhostSkull în data de 27.08. la ora 22:40
Inteleg...dar de indata ce eu nu aveam drepturi de conducere nu pot fii sigur...daca imi arati rapoartele mai vorbim :)

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:40
ok

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:42
cere de la murgoi..am atacat de pe djrobo..daca nu le dai le voi recupera oricum

GhostSkull în data de 27.08. la ora 22:44
Murgoi in primul rand nu este ON momentan...Si ma rog daca esti sitter la dj.robo dc nu imi poti arata rapoartele?

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 22:45
pentru ca nu mai sunt..le are murgoi sunt sigur..l-am facut pulbere pe toate cele 3 sate de acolo..unul e la tetita si 2 la tine cu toate ca nu le-ai rezervat

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:00
ok bafta!

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:28
nici Murgoi nu are rapoarte....din pacate pt voi...o sa aveti ceva surprize cand ajung trupele alea trimise de tine....

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 23:34
ok..am multe..dau pana cad si satele din jur

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:34
cum vrei...mai facem si noi puncte la inamici invinsi

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 23:47
:))))))))) bun raspuns

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:47
pai asta este...luati sate le cresteti si noi le luam la loc...nu e fain asa?

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 23:53
:))))))))) bravo..ai plecat de 2 ore din trib si deja esti cioban..o sa ne intalnim probabil pe harta si vedem atunci..bafta si toate cele bune!

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:53
da bah dar daca nu ar fii ciobanii ar muri de foame toti taranii....deci sa dai de baut;)

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:55
si vedeti ca aia de la voi din trib sunt de 1000 de ori mai *******...;))aia nu fac nici branza si va mai si mananca de la radacina

AtacLaMorala în data de 27.08. la ora 23:56
ok..bafta in noul trib!

GhostSkull în data de 27.08. la ora 23:57
Sa ma anunti cand doresti o invitatie!

Bafta



Asta a fost discutia mea cu unul din intemeietorii @GM@ cand am plecat din trib....savurati!
 

DeletedUser

eu am ajuns pe aici ???...e imposibil sa nu ma fi pus megatron eram un meganoob pe l10 aici nu stiam nimic si nici nu prea am invatat nimic:(dar acum e amuzant sa imi aduc aminte
 

DeletedUser

magicianul1 astăzi la ora 13:55
Uite ce ai spus[i]:,,asta nu va face doar niste conducatori mediocri, ci si oameni de cea mai joasa speta".[/i]Iti recunosti versurile, sa le zicem asa...?

remaerdevol astăzi la ora 13:57
Asa am zis, raporteaza-ma pentru jignire te rog! te rog!

remaerdevol astăzi la ora 13:57
ceea ce am zis este o concluzie rezultata dintr-o ipoteze, tu doar te-ai simtit, asa ar vedea orice om obiectiv asta. Asa ca din nou, te rog, raporteaza-ma!

magicianul1 astăzi la ora 13:57
Stii ca si administratorii pot sa fie sanctionati?!?!

remaerdevol astăzi la ora 13:59
Hmm...nu ma intereseaza...acum probabil vei da circulara in Triada ca va bateti cu adminii:)) tin sa precizez ca nu e asa, doar ca nu am incalcat nici o regula, faptul ca eu cunosc regulamentul nu ma face admin...Si na, acea acuza va fi pasul facut de voi ca sa-mi provoace mila fata de voi, nu doar sila...

magicianul1 astăzi la ora 13:59
Cred ca asta o sa fac si tu va trebui sa explici de ce ne-ai facut oameni de cea mai joasa speta.Daca imi spui cine ti-a zis ca sunt psiholog, nu te raportez.Si daca raportez nu ma opresc numai la administratori.

magicianul1 astăzi la ora 14:00
Daca nu vei fi blocat inseamna ca stii ceva....

remaerdevol astăzi la ora 14:01
Direct la innogames te rog!

App, oamenii mai fac si mistouri, dar na, pe langa admin sunt si clarvazator acum!

P.S. iti amintesc ca la inscriere nu completezi nicaieri ce meserie ai.

P.P.S. Nu prea excelezi in ceea ce zici ca faci, asa-i?

Cine considera ca l-am jignit, sa ridice mana...imi cer scuze ca nu e asa amuzant ptr voi, ptr mine e...
 

DeletedUser15142

Mie unul mi se pare ca el s-a simtit jignit , nu a fost jignit deloc.

Apropo Triada au admini?:D acuma ma duc sa dau in ei.

On yopic : nimic amuzant.
 

DeletedUser

pt fraza "App, oamenii mai fac si mistouri, dar na, pe langa admin sunt si clarvazator acum!" nu se ia ban ??
 

DeletedUser

Depinde...e discutabil! daca ironia se baneaza, da, ar trebui sa ia ban, daca cei care citesc nu inteleg ironia, e doar o problema de inzestrare de la natura (nu poate toata lumea fi perfecta), nu se ia ban pentru asta.
 

DeletedUser21587

Regulamentul este o arma foarte pretioasa sa stiti, unii se pot salva de atacuri uneori doar provocand adversarul la discutii depasite ca si aspect al jocului,..spun acest lucru ptr ca am cazut in cursa acestor indivizi (mai ales pe forumul extern) si am dat curs,..in fine nu este amuzant mesajul :D

ideal ar fi si ptr mine binenteles si ptr toti jucatorii, sa mai revizuim regulamentul din cand in cand,..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Exista o sectiune de propuneri unde puteti face toti propuneri cu privire la regulamente si ce credeti voi ca ar trebui schimbat. Cele mai bune propuneri se si aplica daca se pot.
 

DeletedUser

xblaandy esti mai activ acum decat cand erai moderator .... lol :D

wtf ??
 

DeletedUser

eu cand eram incepator nici nu stiam de butonul Trib doar cresteam asa aiurea fara sa ma uit pe harta ...dupaia mi-am dat seama
 

DeletedUser7039

eu cand eram incepator nici nu stiam de butonul Trib doar cresteam asa aiurea fara sa ma uit pe harta ...dupaia mi-am dat seama

Eu am ajuns pe la inceputuri la 300 k pct fara sa stiu cum sa dau acceptare vreunei invitatii :D nu intelegeam nici limba, dar cu toate astea intelesesem modul in care poti sa joci solitar..

Mi-ai adus aminte de mine :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus