Mesaje amuzante L11

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Anunţ intern (al tribului XII.)
Conducerea tribului XII. este asigurata de catre:


sptu
Gyl.
crys banditu

Daca sunt intrebari legate de trib adeseaza-te cu incredere conducerii.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~Regulament~

1. Tribul XII., nu va depăşi limita de 100 membri.Incercati.asta.si.va.fi.excelent. Invitaţiile se fac pe criterii stricte, ce ţin de activitate, experienţă, poziţionare pe hartă, relaţii interpersonale şi caracter.

2. Satele luate de un jucător din XII. nu se cedează decât aliaţilor, în caz că aceştia le-au rezervat sau au scăzut primii adeziunea. Nu se cedează în nici un caz sate inamicilor, sau triburilor neutre pe motiv de fair-play.

3. Nu se cedează sate la milogi, fraieri, handicapaţi tribali, inactivi şi alte specimene similare din triburile vecine.

4. Toate satele membrilor XII. trebuie să se afle în raza unei biserici. Toate satele standard de atac trebuie să conţină cel puţin 300 berbeci, preferabil 450. Nici un sat nu trebuie să fie mixt. Cine are sate mixte va fi dat la înnobilare internă fără drept de apel, pentru exces de prostie.

5. Conducerea face mereu totul spre binele tribului şi al fiecărui jucător în parte. Prin urmare, deciziile luate - este imperativ de a fi urmate. Cerinţele - urmează a fi îndeplinite, spre buna dezvoltare a tribului ca un întreg. Persoanele care refuză a se conforma cerinţelor XII. fără un motiv întemeiat, vor ridica semne de întrebare care vor afecta negativ evoluţia lor în timp.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

DeletedUser

Prophettul în data de 08.03. la ora 23:46
pe rand.
florynxxx în data de 08.03. la ora 23:46
:)ok si cum te-ai gandit sa ne trimiti la marginea harti??
Prophettul în data de 08.03. la ora 23:45
ar fi bine, o sa vezi ca te-ai chinuit degeaba sa aduni atatea pomeni pe contul ala, crede-ma nu e de ras cand zic asta.
florynxxx în data de 08.03. la ora 23:44
:))))cred ca o sa dau stergere cont nu cred ca mai rezist...
Prophettul în data de 08.03. la ora 23:42
da am revenit, a auzit ca v-ati luat lumea in cap, am revenit, va trimit la margine si apoi renunt!
florynxxx în data de 06.03. la ora 19:08
ce mai faci te-ai hotarat sa revii si tu in joc:D

Din păcate unii jucători visează prea mult ! :D:D:D:D
 

DeletedUser8266

Ar fi prea mult de pus si unele lucruri neinteresante....dar totusi sa pun niste fragmente ca ii place sa fie vedeta :))

Lumberman în data de 27.03. la ora 23:17
ati pus reguli ale PNA-ului...poi sa ti dau tati un tratat scaris la imprimanta pe care ni l a imanat personal Martinezu la bere...ala mai tata...asa se face...cu reguli...daca nu fiecare face ce vrea...sunteti depasiti de situatie...si conducerea Shock e de kk...e usor manipulanta ca si cea din RAR :)

Si e unu din intemeietori Inq ? asa vorbeste de cei din conducerea aliatilor de fata cu dusmani ?:))))

Lumberman în data de 27.03. la ora 23:19
plus ca nu a faqt schimb decat de 2 sate...care le avea jhoinette in zona MoH...dar nu ai vrut sa ceri explicatii...:)greseala ta...eu iti demonstrez ca ti va mai fi greu sa mai inchei ceva de aqm...nu te amenint ca poate ma crezi un pusti...dar am destule relatii pe l 11 in toatae triburile ca sa fac chestia asta :)

Nu ma ameninta ,da ...tine sa precizeze ca eu nu o sa pot vorbi cu nimeni de pe l11 din cauza relatiilor lui :)))

Lumberman astăzi la ora 09:00
:)) mah moldavule...eu iau de acasa....40 de milioane pe luna minim...facultate fac la ID...care ar fi problema...de distrat ma distrez...la buci dau de 3-4 ori pe saptamana...gagici am cat china...bani la fel...n am permis :)) atata tot...in rest ...is boboc ;)

Un om realizat ...tot respectul :)))

Lumberman astăzi la ora 09:45
:)) crezi ca io s copii de la u din trib...:)) ma baietel...:) eu sunt urmasul familiei de aqm..si crede ma ca mostenesc vreo 3-4 magazine

Printu' mostenitor .... :))))))))))))))


Restul is mai mult jigniri si nu intereseaza credca.... Totusi ...e printu' mostenitor :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Titlu Vreau să aflu...
Partener de discuţie onur35
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă
Slaat3 astăzi la ora 12:52
Author a scris:
KID68 astăzi la ora 13:42
Bună,


De ce m-ai invitat in trib la tine?

onur35 astăzi la ora 13:44
PT ca vreau sa fim un nume pe aceasta lume,tribul este deja un nume pe lumea 12.imi face placere sa faci parte din familia noastra.

KID68 astăzi la ora 13:46
aveţi duşmani?

onur35 astăzi la ora 13:47
unde ,acolo.Normal ca da.aici nu inca

KID68 astăzi la ora 13:50
ce avantaje as avea daca intru in tribul tau?

onur35 astăzi la ora 13:53
in primul rand,tribul este al nostru,stiu ce inseamna sa joci acest joc,il joc de ceva timp.Sunt pe lumea 11 cu acelasi nume,dar si pe 19.mai joc pe 12 si 13 cu alt nume.Despre avantaje,mi-ar placea sa avem si un conducator desex feminin.Cred ca te-am mai intalnit pe undeva,in lumeaasta virtuala,dar nu stiu unde...


Deci se pare că eşti şi pe L11. Spune-mi: ce avantaje aş avea să te am în trib?
Îţi doreşti să fi conducător (pt. că îţi dăm dar nu vrem să avem o fleaşcă)?
Te pricepi la joc?
Îţi doreşti să îndeplineşti visurile cuiva?


Deci răspunde-mi să văd la ce te pricepi şi cu ce te-am putea stimula!

Şi asta eu am scris-o!
 

DeletedUser8266

Slaat3 în data de 17.04. la ora 10:22
Aici nu primesti nimic! Noi in schimb suntem aliati cu [ally]NOI[/ally] si iti dam drepturi de conducator. Nu conteaza unde esti> strategia plasa.


=))))))) Nu stiam ca NOI are ocazia sa aiba asemenea aliati de nadejdie, sper ca martinezu sa imi spuna si mie cum a facut ...ca vrem si noi :)))))))

p.s. nu va ingramaditi doar 100 sunteti norocosi care va puteti duce la el in trib
 

DeletedUser37258

cum sa ceri un pna local...

floris14 astăzi la ora 10:33
pot sa te rog sa nu-l ataci pe fink pana luni?

heaven.sky astăzi la ora 10:35
pai? ce sa intamplat?

floris14 astăzi la ora 10:35
e...nimic...e ** de respect....

heaven.sky astăzi la ora 10:37
am inteles, dar din cate vad nu mai e proprietaru on. si nici cu u nu am nimic, tinand cont ca ne-am inteles destul de ** cand erai pe contu lui cyupylan :). si de ce neaparat pana luni? k sunt curios

floris14 astăzi la ora 11:39
Luni dupamasa revvine pe cont

floris14 astăzi la ora 17:56
deci am avut dreptate..in INQ nu exista respect..doar dorinta de a fi pe primul loc.....jalnic...

floris14 astăzi la ora 17:58
sau jalnici?

heaven.sky astăzi la ora 18:00
de ce nu e respect. k unii pleaca in tabara dusmana, si noi acum ar trebuii sa asteptam sa ne atace ei, sau care e treaba? e doar un joc.

floris14 astăzi la ora 18:07
hai sa-ti spun cum sta treaba si daca gresesc te rog sa ma corectezi....la inceputuri erau cateva razboaie,printre care razboiul dintre INQ si NOI (sau FUN)...dar era si un trib mai mic numit T3@p@ care era in razboi cu NOI(FUN)...dar INQ ,cotropitorul avea un razboi si cu WAR...ca sa poata sa-si vada de razboiul cu war,avea nevoie de liniste pe granita cu NOI,si trimite sprijin TEPEI,in razboiul cu NOI..dar ce face INQ-ul? se aliaza cu NOI si ii trece la dusmani pe Tepari(de doua zile si pe RAR)..concluzia:va stergeti pe picioare cu jucatori care v-au stat alaturi(rusinos ce faceti cu RAR acum)....
P.S. daca este un joc,nu trebuie sa mai avem onoare,respect...?
de azi inchid orice canal de dialog cu INQ....
 

DeletedUser

numai tu puteai gandi asa...PNA? am scris eu asa ceva? asa ai dedus tu cu mintea creata...si referitor la Cyupilan,ai luat sate dupa ce nu ma mai lasat sitter....chiar nu ATI OBOSIT SA JUCATI PE CATE 4 CONTURI?
 

DeletedUser37258

ai cerut sa nu fie atacat fink pana luni... asta ce inseamna, protectie de duminica? :D
ce treaba are cyupilan cu treaba asta? l-am atacat imediat ce am declarat razboi... iar el era pe cont atunci!
nu stiu de ce aveti impresia ca noi jucam pe 4 conturi... nu noi suntem cei banati de catre admini pentru multicont!
si nu cred ca trebuie sa spun cate conturi s-au sters sau au fost bagate la inobilari interne in ultima perioada in inq ;)
eu zic sa iti vezi de tribul in care joci si sa lasi inq-ul in pace!
 

DeletedUser

ai cerut sa nu fie atacat fink pana luni... asta ce inseamna, protectie de duminica? :D
ce treaba are cyupilan cu treaba asta? l-am atacat imediat ce am declarat razboi... iar el era pe cont atunci!
nu stiu de ce aveti impresia ca noi jucam pe 4 conturi... nu noi suntem cei banati de catre admini pentru multicont!
si nu cred ca trebuie sa spun cate conturi s-au sters sau au fost bagate la inobilari interne in ultima perioada in inq ;)
eu zic sa iti vezi de tribul in care joci si sa lasi inq-ul in pace!

E,asta e un mesaj amuzant;)
 

DeletedUser

stiu ca nu mai ai ce comenta!

sa-ti spun cum sta treaba cu multicont....pot sa joc pe 4 calculatoare cu 4 conexiuni de internet,si nu ma prinde nici dracu..asta ar fi imoral....astia m-au banat ca am ajutat colegii,nu am facut nici o actiune comuna....contul stars era trecut la impartirea conexiunii de internet(gimih stie)....contul apolo era trecut la impartirea conexiunii de internet unde eram sitter(am ridicat cladiri si trupe)....si intram la fink sa dau comenzii de trupe(nu aveam nevoie de ele ca erati aliati cu NOI si nu ne declarasera-ti razboi)...deci chestia cu banatul e relativa....dar ,voi la cate maini cantati? :eek:
 

DeletedUser37258

tu poti sa ai vreo coerenta in ceea ce scrii?
1)in regulamentul jocului spune clar ca nu ai voie sa ai mai multe conturi!
2)fink a plecat de la voi, in inq ca sa faca scandal... apoi a intrat in tribul noi (pe care il blama de mai bine de 1 si jumatate)... pentru ce a intrat in trib acolo? nu stiu sa iti spun... sa mai vorbim despre principii? (ca tot spuneai de serinus si babalacu ca ii respecti ca au principii)
3)cine? ce treaba are cu razboiul? cui nu ii declarasem noi razboi cand ati fost banati?
4) postarea ta, poate ajunge la postul zilei de pe extern.
 

DeletedUser37258

03edt astăzi la ora 15:04
am si eu o intrebare
se poate sa intru si eu in INQ
de la bun inceput va spun ca de data asta nimeni si nimic nu ma mai poate face sa ma razgandesc
nu mai am pentru cine sa ma intorc
voi face tot posibilul sa va dovedesc calitatile mele de jucator pentru a ma primi in trib
tot de la bun inceput va spun ca nu vreau sa intru ca spion
vreau sa intru pentru ca vreau sa mai joc jocul triburile
in WAR nu mai am ce sa joc
am vorbit cu iulian mi-a zis ca nu se mai fac invitatii dar poate totusi poate se va putea face o exceptie
bun sau rau astept un raspuns
o zi buna

dmada astăzi la ora 15:39
acum nu se mai fac invitatii

03edt astăzi la ora 17:48
bine dar daca vom da cu totii stergere cu cine va veti mai lupta ?
simtiti ceva in suflet mai bun daca ati castigat lumea 11 ?
macar promite-mi ca te mai gandesti

dmada astăzi la ora 18:18
promit ca o sa ma gandesc ce facem daca dati toti stergere.

asta ca sa nu mai spuna nimeni " cei din conducerea inq nu se gandesc la toti jucatorii lumi 11!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu poti sa ai vreo coerenta in ceea ce scrii?
1)in regulamentul jocului spune clar ca nu ai voie sa ai mai multe conturi!
2)fink a plecat de la voi, in inq ca sa faca scandal... apoi a intrat in tribul noi (pe care il blama de mai bine de 1 si jumatate)... pentru ce a intrat in trib acolo? nu stiu sa iti spun... sa mai vorbim despre principii? (ca tot spuneai de serinus si babalacu ca ii respecti ca au principii)
3)cine? ce treaba are cu razboiul? cui nu ii declarasem noi razboi cand ati fost banati?
4) postarea ta, poate ajunge la postul zilei de pe extern.

1) corect,dar poti avea 3 calculatore si 3 conexiuni si 3 sittere...
2)esti departe de fink,si ca jucator si ca ce vrei tu...(a refuzat sa trimita atacuri la 250 de ore)
3)voi ca impeialisti nu vedeti in fata nasului...am fost banat,dar nu m-am folosit de conturi(versus cioby dc)
4)postarea mea poate ajunge oriunde vrei tu,dar este gandirea mea(a ta e la madalin)
5)imi place acest joc(asa cum e el plin de marsavii)
6)complecteaza tu daca mai ai vreo idee....
 

DeletedUser30946

floris pierzi esentialul sau nu vrei sa il vezi am impresia ca esti Fidel Castro si incerci sa prostesti poporul cu televizorul




mereu am avut placearea sa atac de la 200 de ore si am ajuta pe oricare
 

DeletedUser37258

riscul de a ataca de la distante mari, il are orice trib de top de pe acest joc!
asta se intampla cand ajungi sa domini 2/3 din harta lumi.. pentru a putea sa cuceresti tribul dusman, (tribul aparator) trebuie sa iti folosesti intreaga forta ofensiva! chiar daca asta inseamna sa ataci de la o distanta de 250 de ore ;)
 

DeletedUser30946

dar ce ii explici u lu floris e precum calu lu serinius nu vede decat in fata :))))))))auzi ne face conducatorul hitler si el seamana cu stalin :))))))se da popular alaturi de cei mici :)))))) gogea ia zi tata si u .....
 

DeletedUser37258

am incercat si eu... nu stiu de ce tot o tine el cu atacul de la mare distanta... ca nu e decat o pierdere de timp etc...
 

DeletedUser

floris pierzi esentialul sau nu vrei sa il vezi am impresia ca esti Fidel Castro si incerci sa prostesti poporul cu televizorul




mereu am avut placearea sa atac de la 200 de ore si am ajuta pe oricare

ai dreptate doar pana la un punct....acuma ceva vreme in urma(cand teapa a fuzionat cu rar) ati reusit sa ne dezbinati...ok....serinus &company au ales sa mearga alaturi de voi in razboiul cu war....ok....si acuma ,ei ,cei din rar, au aceeiasi soarta ca si cei din war...cum va numiti voi in aceasta situatie? eu sunt fidel castro si voi ce sunteti? si rusii cu nemtii sau cubanezii cu americanii sau inteles mai bine decat voi cu oricare trib aliat de pe L11...dar asta tine de caracter,ca sa nu-ti ataci aliatul.....o ,dar ce cuvant..CARACTER....ce o fi ala?
 

DeletedUser37258

tu iti spui parerea din punctul tau de vedere! iar punctul tau de vedere... este foarte departe de adevar. din cauza pozitionari, vezi lucrurile foarte deformat!
serinus a renuntat la joc din cauza lipsei de timp. (asta o am pe un mesaj scris chiar de el)
el a vrut ca la plecarea de pe acest joc sa faca ceva de neuitat! a ales sa faca in asa fel incat sa le declaram razboi! si a tras dupa el intregul RAR in frunte cu babalacu.
acum el e in stergere de cont, iar cei care au ramas in RAR, duc asa cum pot si ei, razboiul cu INQ-ul.
nu pot sa nu recunosc ca este un macel total ce se intampla acum in razboiul ala... dar vina nu este a noastra!
lipsa de intelegere si dezinteresul lui serinus fata de strategiile tribului INQ, au dus aici!
eu stiu ca tu ai face orice sa scoti inq-ul tap ispasitor pt tot ce se intampla "rau" pe L11... dar de data asta... nu noi suntem cei lipsiti de caracter!
serinus demola satele... de mai bine de 2 saptamani!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus