razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

continuati va rog ca de mult nu am mai ras atat pe extern
ma bucur ca hades si-a gasit un urmas pe masura :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

continuati va rog ca de mult nu am mai ras atat pe extern
ma bucur ca hades si-a gasit un urmas pe masura :D:D:D:D:D:D


cred ca despre mine vorbesti.
nu cred ca m-a gasit hades,urmasul sau in niciun caz nu sunt,si daca ar fi asa pe tine te-as numi urmasul lui "mama omida".=)) poate mai ai pofta de ras.

sti cum e,doar prosti care au facut asa zisa gluma de pe paginile anterioare pot sa rada de asa ceva,deci te consider printre ei. :D
 

DeletedUser

moderatorul??

Cand ma gandesc ce posturi nevinovate mi-a sters mie moderatorul ??...
acum unde o fi? :confused:

Mi-ai tras clapa tanti moderatoarea, nu iti faci datoria pentru ca ai treaba, lasa sitter:)) ( pe mine )....si acum protestez PUBLIC !:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

naercis a spus:
cred ca despre mine vorbesti.
nu cred ca m-a gasit hades,urmasul sau in niciun caz nu sunt,si daca ar fi asa pe tine te-as numi urmasul lui "mama omida".=)) poate mai ai pofta de ras.

sti cum e,doar prosti care au facut asa zisa gluma de pe paginile anterioare pot sa rada de asa ceva,deci te consider printre ei.

daca tu crezi ca eu sunt unul din cei doi care te fac bou te inseli dar daca tie iti face placere sa crezi asta poate atat te duce mintea sa judeci un om fara sa stii de ce e capabil

in rest mersi de aprecierea de mai sus si atat astept sa trecem odata prin colegii tai sa ajungem si la tine is cand vei fi si tu in granita cu adevarat sa te vedem cum te descurci
ca pana acum nu ai demonstrat cat esti de frustrat prin aceste posturi datorita faptului ca esti comparat cu predecesorii tai la conducerea tribului si asta doar datorita faptului ca nu esti in stare sa organizezi tribul ala mamut sa ne tina piept si ca mai iesi la fel ca predecesorii tai pe extern si vorbesti numai tampenii si jignesti in dreapta si in stanga

ai ajuns in pozitia in care sa iti jignesti si fostii colegi gen traianuss danvera sebi77 sau kinga care spre deosebire de tine au reusit sa demonstreze ceva si sa tina granita cu tribul IMMO ceva vreme si care cat de cat chiar daca ne certam si eram de multe ori in contradictie impuneau macar putin respect

oricum eu promit ca si in cazul cand ma contraziceam cu tracis ca asta e ultimul meu post referitor la tine si posturile tale si ca de acum incolo nu voi mai face nici o referire la adresa ta deoarece consider ca pana imi demonstrezi ca esti bun de ceva in joc ca si jucator si ca si conducator nu meriti altceva decat sa fi ignorat

astept ziua aceea dar ma tem ca e foarte indepartata si nu pot decat sa iti ofer un sfat : ciocul mic si joc de glezne
 

DeletedUser

nici la circ nu razi atat de mult , cum razi de astia 2 pe extern .
va felicit . meritati un premiu ..
 

DeletedUser

flo78 tradatorule nu teai gasit sa comentezi la adresa mea>..in locul tau as tacea din gura.
 

DeletedUser

nici la circ nu razi atat de mult , cum razi de astia 2 pe extern .
va felicit . meritati un premiu ..

da...aici ai dreptate :) (in sfarsit stii si tu ceva :) )

Sincer, ati facut L 10 de ras cu comentariile voastre absurde...era suficient sa continuati pe privat, postand continuu nu faceti nimic altceva decat sa aratati celorlalti playeri cat de departe poate merge prostia omeneasca...In loc de dat critici(daca se pot numi asa), puteati face ceva mult mai folositor...delete acount?!:confused::confused::D:D:D:D
Atacul la o persoana cu injurii nu arata decat o lipsa totala de cultura, civilizatie si bun simt din partea multora.
Faza cea mai tare si interesanta...e ca va si place lucrul asta(se tot continua la nesfarsit..)..de aici si vorba din cultura romaneasca : "prostii se recunosc intre ei".



gettodacku- ehhh..si cu tine acum..probabil sunt cu o punga mare de floricele in brate....sitter nu iti lasa ca tu dai stergere la forum :)))):D:D


Si totusi tema asta se numea razboaiele lumii 10...nu razboaiele verbale L10..Cei mai multi gasesc o rezolvare in asta cand nu vad alte solutii...repet..NU VAD...

Postul nu e o acuzatie la adresa cuiva...ci doar un sfat.
 

DeletedUser21587

eTerYa,... forum? Oare?
Eu te contrazic, cocina este numele potrivit! Acest lucru a devenit! Va studiez de ceva timp,..nu sunteti decat niste imbecili in fata monitorului,
nimic mai mult, faptul ca lansati cateva atacuri si va luptati pentru clasamente nu cred ca va rezerva dreptul de a lovi
direct o persoana, sa devenim experti intrun joc on line nu cred ca este un mod de viata,.. pentru noi,.. ceea ce nu pot spune despre voi
care sincer nu aveti cum sa faceti parte dintro societate atat timp cat tot timpul sunteti aici! Cand? Va intreb acum, alte realizari in afara spatiului
virtual aveti? Nu vreau sa intru in amanunt insa,.. sa merg pe varianta voastra,.. sa nu spuneti ca sunt,..bou :D
ok si noi da si voi,.. praf in ochi, nimic mai mult!

Naercis,..este acum, Hades,..doar il provocati nu? Interesanta miscare,.. in fine
va declar invingatori, razboiul este castigat, haideti acum sa intram in posesia premiului, nu?
Dupa atat timp investit, bani in cp, nervi acumulati banuiesc ca doriti si un premiu nu?
Unde este?
OK, daca Lumea 10 va fi a voastra,.. vor veni doar felicitari? Atat?
Pentru ce ne strofocam aici? Doar pentru distractie? Preferati o lume virtuala in schimbul celei reale?
Amandoi suntem victimele tribului, intotdeauna am incercat sa mascam slabiciunile tribului, imaginea a fost,..
Coordonatori slabi,..indiferenti, insa precum stiti neam lasat umiliti in fata tuturor de dragul de a fi bine celor
care se ascund in spatele nostru,.. DA vom pierde, suntem o formatiune care nu stie sa infrunte dusmanul,
membrii studiaza pozitia vecinului din trib in prima faza,.. nu este nevoie sa dezvolt se subintelege tot...
in concluzie nu avem nici cea mai mica sansa sa infruntam IMMO cu toate ca sincer neam dori,..noi insa nu ceilalti,..
care isi asteapta pozitia sa migreze,...
Intradevar,..membrii adevarati ai tribului,.. au renuntat de foarte mult timp,.. pe aceasta cale doresc sai felicit
pentru puterea de decizie,..de care au dat dovada, Bravo!

Imi cer scuze in fata tuturor pentru tot ce am facut,.. pentru ca vam mintit in primul rand,..
si anume ascuzand in spate un trib slab totodata mascandul intrun trib de elita!
Jocul pentru mine a fost pierdut din momentul fuziunii Wrath si =GW=,.. cea mai mare greseala posibila
care ma adus in aceasta situatie,..
Pentru voi, respect am, intradevar cel putin pana acum mutarile au fost bine calculate!
Fuziunile,.. realizari pentru moment,.. oamenii care iam dobandit din aceste fuziuni,.. au distrus balanta acestui joc
succes va doresc, cu toate ca nu aveti nevoie, victoria este garantata!
 

DeletedUser

1.
Eu te contrazic, [...] in schimbul celei reale?
iar a revenit master cu lectiile lui de viata - cu polologhia despre viata reala si realizarile de acolo versus acest joc... vorba aia "lasaneee, lasaneee.." e treaba noastra ce facem cu timpul nostru nu tre sa ai tu grija noastra.
da - ma strofoc pentru distractie - asta pentru mine e distractie... daca pentru tine nu e fa altceva dar "lasaneeee"

2.
membrii adevarati ai tribului,.. au renuntat de foarte mult timp
ia uite aici naercis ce zice master - tu nu esti membru adevarat al tribului... hai - nu ne dezamagi - arata ca esti membru adevarat, inca nu e prea tarziu ;)

3.
intotdeauna am incercat sa mascam slabiciunile tribului
pai aici e greseala voastra - ca ati incercat sa mascati slabiciunile voastre - ati ascuns slabiciunile sub pres in loc sa le scoateti in fata si sa le rezolvati. asta e daca nu va pricepeti si nu va duce mintea... nu e vina voastra in totalitate

4.
mascandu-l intr-un trib de elita
voi chiar credeti ca v-a reusit chestia asta... iluzii. daca sunteti ca numar de sate sau membrii pe nus ce loc voi credeti ca va califica sa fiti un trib de elita... neah... sunt alte triburi mai mici de pe lumea asta care sunt mult peste voi - dpdv activitate, jucatori, lideri, diplomatie, rezistenta, etc, etc...
 

DeletedUser

tradator!nu cred pt k eu vin din ~13~ nu din 1...tu crezi k o sa rezisti la infinit cu sprijinul colegilor!?

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
incredibil...tu esti Adrian???tu sti sa gandesti pe termen lung,sau sa aplici o strategie.:D:D:D
auzi la el,el nu e =1= el e ~13~,pai mai baiatule unde ai stat tu in ultimele 2 luni?:confused:
aaa,sau cand ziceai tot din ~13~ ca un informator atunci erai tot ~13~.:eek:
pozitia ta schimbatoare spune tot despre tine,ar trebui sa iti bat obrazul,sa iti fie rusine!!!;)
 

DeletedUser15358

bine,sa revenim la oile noastre acum :
Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: =1=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 2
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 398,090
Tabăra 2: 21,750
Diferență: 376,340

image.php


Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: =1=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,064
Tabăra 2: 10,219
Diferență: 59,845

image.php


Side 1:
Tribes: nGen
Players:

Side 2:
Tribes: =1=
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87,926
Tabăra 2: 11,860
Diferență: 76,066

image.php
 

DeletedUser21587

dexteriade,... ca sa intelegi naercis a fost unul dintre cei care sau implicat pentru trib, mai bine spus singurul :D
care inca nu a cedat,.. insa,.. nu are nici macar o sansa,..atat timp cat in spatele lui,..este un 0 mare
jalnic,
toti sustin tribul in prima faza,..insa nimeni totusi nu o face face cu adevarat,..nu stiu este greu sa pot da un verdict situatiei
prin care trecem noi,.. un esec,..acesta ar fi numele potrivit si nu ONE, WRATH,..simplu "ESEC"
tot ce a fost cladit,.. a fost realizat pe propriile mele forte,..insa cand uite a sosit timpul sa infrunt adversarii,..nu am primit
sustinerea membrilor,.. ca sa fie pe intelesul tuturor,..Regulamentul Intern, nu a avut nici o valoare, Organizarea Interna deasemenea,..
Acum naercis incearca si el,.. ce nu stiu nici eu exact,..sa vedem cat va rezista si el,..mai exact aceasta este ultima revelatie a tribului,...
si,.. pa, pa

lectii de viata,..dexteriade, cand vei putea face diferenta intre ele te asigur ca atitudinea ta cu privire la acest joc se va schimba,..
nu este mai corect sal privim ca pe un simplu joc si sa nu ne mai consumam nervii inutil?

Numai bine va doresc, in ciuda faptului,..
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus