DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)) mai j12345234234...si in retur tot voi pierdeti...:)) ca ati blindat asa bine satele incat fermele noastre de atac sunt in proportie de 60-70% full :)))
 

DeletedUser

bha lasai in necazu lor, ei vin cu returu, avantaju e ca returu o sa-l dea tot pe M.I.R. in Diablo n-au de ce sa dea, pentru ca nu rezolva nimic :))))
Si in M.I.R. cu chiu cu vai, arunca 2000 atacuri, cuceresc 100-200 sate, si sunt mari jucatori :-j


Nea' Poarta, nu-i mai umilii in ultimu hal, nu vezi ca si-asa nu mai au tupeul sa iasa pe-aici, au treaba pe sittere, nu mai au timp de extern =)))
 

DeletedUser17395

Da strangeru nu mai vine sa prezinte situatiile pe aici ? So fi sinucis ca hitler.
 

DeletedUser

strengaru cred ca se gandeste ce va face cand vor incepe astia ai lui sa dea stergere...;))
 

DeletedUser

Lasal bre plumbare pe j123456 ca asta n-are nici o treaba cu jocu
E si el un fel de neddhu junioru, stiu doar sa bata din gura, dar pe harta nu dovedesc nimic alt ceva, decat o sursa mare de noobism pe contul de pe care joaca :)))
Strategia h.kka e de a juca murdar, asta fiind, cand pierd sate, blocheaza jucatorii, deblocati, mda cu un sat 2 3 lipsa, concedierea jucatorilor cand pierd sate in masa, tipic mamaia :)))

puiut mic, dulce si sarac cu duhul...cand o sa stii macar 10 % din cate stie jaby despre "Triburile" atunci sa vii sa deschizi gura pe extern...poti sa zici de mine ca-s noob si ca nu stiu nimic legat de triburile, dar in cel priveste pe jaby mai cere si tu vreo 2/3 pareri inainte de a deschide pliscu....nu-l judeca dupa puncte...el nu e obsedat ca altii sa alerge dupa sate...ba mai mult isi face timp sa-i invete si pe altii Triburile...inclusiv "dusmanii virtuali" i-au multumit ca au mai prins cate o smecherie de la el ;)

Felicitari DIABLO si DDB pentru atac...in cazul mir a fost o intamplare :p...dupa cum am mai spus razboiul va fi castigat de cei mai activi...poate s-or trezi si ai nostri daca nu....DIABLO va da faliment facand cinste ca a castigat L7 :)
 

DeletedUser17395

puiut mic, dulce si sarac cu duhul...cand o sa stii macar 10 % din cate stie jaby despre "Triburile" atunci sa vii sa deschizi gura pe extern...poti sa zici de mine ca-s noob si ca nu stiu nimic legat de triburile, dar in cel priveste pe jaby mai cere si tu vreo 2/3 pareri inainte de a deschide pliscu....nu-l judeca dupa puncte...el nu e obsedat ca altii sa alerge dupa sate...ba mai mult isi face timp sa-i invete si pe altii Triburile...inclusiv "dusmanii virtuali" i-au multumit ca au mai prins cate o smecherie de la el ;)

Felicitari DIABLO si DDB pentru atac...in cazul mir a fost o intamplare :p...dupa cum am mai spus razboiul va fi castigat de cei mai activi...poate s-or trezi si ai nostri daca nu....DIABLO va da faliment facand cinste ca a castigat L7 :)

Si tu , de cand te chinui.....de ce nu inveti sa joci ? Esti as la bagat strambe probabil, fiecare cu domeniul lui ^^. Nu va mai treziti, voi traiati pt o iubire interzisa, care acuma nu mai e :)
 

DeletedUser

puiut mic, dulce si sarac cu duhul...cand o sa stii macar 10 % din cate stie jaby despre "Triburile" atunci sa vii sa deschizi gura pe extern...poti sa zici de mine ca-s noob si ca nu stiu nimic legat de triburile, dar in cel priveste pe jaby mai cere si tu vreo 2/3 pareri inainte de a deschide pliscu....nu-l judeca dupa puncte...el nu e obsedat ca altii sa alerge dupa sate...ba mai mult isi face timp sa-i invete si pe altii Triburile...inclusiv "dusmanii virtuali" i-au multumit ca au mai prins cate o smecherie de la el ;)

Felicitari DIABLO si DDB pentru atac...in cazul mir a fost o intamplare :p...dupa cum am mai spus razboiul va fi castigat de cei mai activi...poate s-or trezi si ai nostri daca nu....DIABLO va da faliment facand cinste ca a castigat L7 :)

sursa de noob vine de la neddhu, j12345666 stie sa joace, nu zic ca nu, doar ca e anonim pe joc, sincer nici nu stiu ce cont are, nu iam vazut nici o data profilul si nici nu ma intereseaza :)))
Cad despre neddhu il cunosc destul de bine, un laudaros, care nu e in stare sa faca alt ceva decat sa bata din gura.
nedhulica inca mai astept fulurile alea... 10k parca ziceai, si toate satele de 300 puncte, ufff acu ca tiam violat o gajica din trib, poate-mi acorzi mai mult interes :D

sigman si neddhu, va anunt sa nu mai faceti posturi inteligente ca sincer ma plictisiti.

Felicitari diablo si tinetio tot asa :cool:
 

DeletedUser19081

Dupa mult timp m-am decis sa mai scriu si eu pe aici cate ceva ...
Despre DOMNUL jabi va rog sa numai comentati .. cel putin partea asta albastra de harta ..
M-am intalnit cu omul la o bere si mi-a lasat o impresie deosebita (sper sa aiba aceeasi parere despre mine) , il stiu de FOARTE BUN JUCATOR , ca doar m-a atacat ..
De neduhu ce pot zice .. da si el un atac la nimereala .. si in secunda 2 daca vede riposta o lasa balta ..
de brika ce pot zice .. are 400 de sate intr-un continent si pierde 15 sate la 1 de are 5 sate in acel continent
de 13 ccca - slab jucator .. i-am bagat 500 de fakeuri pe 3 sate si-a trimis tot defensul acolo , si eu i-am luat 2 sate ieri si azi , maine ii mai i-au 1
dasimo - felicitari pentru modul cum a rezistat la atacuri - sa ai 6500 de atacuri si sa pierzi decat 20 de sate .. e ceva (prietenii stiu de ce) - ORICUM MERITA EVIDENTIAT EFORTUL
adibv - ma mir cum un jucator asa slab a putut sa fie intemeietor la un trib de rang 5
sarpele veninos - crede ca tot ce zboara se mananca .. mde .. e sarpe ..
joonie - BUN JUCATOR
vali.cristian-habar nu are
claud1u4u-innobilati-l
MITZA70- o prima impresie buna .. doar ca nu ataca decat jucatorii mari
getjar -va onisnuiti cu el mai tarziu
shau-bun jucator
ionutplj-150 000 in sat
TheStranger-200 000 in sat
iooly-zis si ryland25 baga sprijin dupa nobili ca sa fie sigur ca pastrez satul
hmmmm
hmmmm
hmmm
parca ar mai fii cineva ...
sa fie ...
fteam ???
150 DE SATE PIERDUTE INTR-O ZII SI APOI banat ??
Mi se pare mie sau PUTE ceva ???


ps Sunt mai multi jucatori pe care nu ii cunosc ..dar sper sa aiba respect fata de cei care au facut istorie pe aceasta lume
ps 2 Am citit prin stele ca unu stranger ... ar fii pe galben ....
ps 3 Tinind cont de sitterele pe care le au ambele triburi si certurile interne in acest razboi nu poate iesii decat un invingator si acela e DIABLO
(poate doar ajutoarele astea divine cum au venit in cazul lui fteam sa mai incurce treburile pe aici)
 

DeletedUser17395

vali.cristian la asta ai gresit un pic.. Stie bulangiul ca doar ma stresa pe mine.....da doar daca o fi ala originalul :). In rest oi avea dreptate...mai ales cu 13Cap ala =)
 

DeletedUser18527

S-ar putea sa fie ultimul post pe care il scriu.

Profule nu vorbi de mine ca nu ma cunosti, cum nici eu nu te cunosc. Eu de 5 zile nu am fost pe joc :( . Presupun ca vorbesti de lucifer sau geronimmo ca in alta parte nu am atacat. Eu din ce retin aia doi au combinat vreo 30 de sate cu ferme la 20 sau 1 si cladiri principale la fel.
Daca nu intelegi ptr ce se ataca asa du-te si invata-i sa joace.

Lui penibilul de ludovic nici nu am ce sa ii zic. Vorbeste de mine si ei se chinuie de o jumatate de an sa scoate 3 playeri din mijlocul lor pe care am jucat eu. Playeri cu sittere expirate pe care joaca un singur player care munceste 12 ore pe zi, si pe care nu exista pic de sprijin.
Asta va e valoarea MIR.

, ufff acu ca tiam violat o gajica din trib, poate-mi acorzi mai mult interes - dovedesti din nou ca esti un prost. La cate mesaje am de la tine in care folosesti un limbaj inimaginabil daca vream te banam de ramaneai in 3 sate.


Dasimo stiu de ce nu a pierdut sate vreti sa stiti si voi?

ludovicnapoleon - 200k pe sate in granita
playeri Diablo in general 200k pe sate. Sa inteleg ca tot diablo sunt numai noobi? Sau ca exista suficient sprijin?

Si in M.I.R. cu chiu cu vai, arunca 2000 atacuri, cuceresc 100-200 sate, si sunt mari jucatori :-j 2000 a avut doar geronnimo :rolleyes: 2000 lucica 2000 danyel sa mai enumeram?

Astea fiind spuse eu v-am pupat...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa asa nedhulica, daca vrei poti sa ma banezi si-acum, mesajele nu cred ca-s expirate daca le mai ai :)))
Te oftici ca stam cu 200 k 300 pe granita?
crazy.gif

La-nceput veneai cu pliscu mare pe-aici, cat de bazat e h.kkt ca are mai multe sate ca diablo, ca are mai mult sprijin, bla bla bla, ati fost cababili sa trimiteti 100 k pe 30 sate ale lui dusmanu (gabytza) dar ati uitat ca ograda voastra e mare :D

Despre gajica aia a ta din trib, eu zic c-ar trebuii sa pui in aplicare expresia aia... Ciocu mic si joc de glezne

ODD- 30,132,440 Asta inainte de atacuri :D
ODD- 74,694,850 si zici ca nu avea aparare-n sate :rolleyes: interesanta aceasta afirmatie, nu stiu ce era cu satele alea care aveau 90 k lancieri si 90 k spade :)))))


Hai bre, ciocu mic si joc de glezne, nu mai trebuie posturi deale tale pe-aici :)))

Tot respectu pentru dusmanu, unii dintre noi se pregatesc de vacanta, dusmane, asteaptama ca vin :)

Profulica, frumoasa descrierea ta, dar uitasesi pe
soleaady care baga pe bonus de noapte 80 fuluri pe un sat cu 50 k desii avea zidul 0 :)))
mai apoi
flexo jucator care spioneaza de la 2 ore, dupa ce vede satul gol, impreuna cu iooly trimit nobilii, flexo baga o curatare, si la 20 minute dupa curatare ajung si nobilii cu 100 topoare trupe de-nsotire :))))

Restu gen Aquis jucator din granita... mda, no coment :))))
 

DeletedUser18527

sa iti descriu si eu jucatorii de la tine din trib?

Florynel? gicutzius? Lord scorpions/ bazonnel? nfso? stelele iadului? si cati altii ... Mane daca poti sa iti bati joc de playeri de 10 milioane de pe conturi expirate si cu sprijin 0 inseamna ca sti sa joci si ca aceea sunt sub nivelul marii.
Nu stiu cum joci... si sincer nici nu m-a mai intereseaza.



In fine ... ti-as spune multe dar din respect ptr colegii mei nu o fac.

Hai sa aveti toti o vara frumoasa...
 

DeletedUser

De la-nceput tiam zis sa vii langa mine-n granita si sa ne jucam unu cu altu :(
Stiu ca Marele Imperiu R.... e plin de noobi, si eu sunt unu dintre ei, dar ce vrei sa facem?
Jucatori cu sprijin expirat, sau cum zici tu?
eeee, mai nedhulica, sa fim seriosi, http://ro.twstats.com/ro7/index.php?page=player&id=541205&mode=history nu cred ca nu avea sprijin, chiar ea a ziso ca avea sprijin de la trib :D
Am lasato acolo din respect pentru c-am fost fosti colegi de trib in TSL dar daca a mancato in .... si mia atacat colegii ce sa-i fac :cool:

Lasa mai, vine vara, daca-ti stergi contu nu se supara nimeni, la fiecare ne vine randul, poate la unii mai repede, sau poate mai tarziu :p
 

DeletedUser

hay sa ne mai destindem putin cu 1-2 statistici...:)
Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 246
Tabăra 2: 59
Diferență: 187

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,392,785
Tabăra 2: 575,758
Diferență: 1,817,027

image.php


Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: 26/02/2010 00:00:00la29/03/2010 12:52:50

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 953
Tabăra 2: 1,254
Diferență: 301

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,562,936
Tabăra 2: 12,869,944
Diferență: 3,307,008

image.php



profule...cum era aia a ta...jenibil...li se potriveste celor din hk ;))in special mascotelor de pe extern care se bateau cu pumnu in piept ca hk face si drege...:))
 

DeletedUser33089

Dicanio poti sa spui si la cei trei spioni care au votat Niciodata la sondajul nostru de opinie ca H.k o sa piarda razboiul:D

Hai Diablo si DDb!:p
 

DeletedUser15222

off ...
vorba aia romaneasca ca o minune tine doar 3 zile se adeverii si aicea...
hai mai cretule .. eu aproape ca pariasem pe voi ca o luna de zile o sa fiti pe plus... dar se pare ca .........

app cretule .. blindeaza-ti si tu jucatorii de pe granitza ca saracii stau cu 20k pe sate asta in cele mai fericite cazuri ......


sper sa nu ma dezamageasca colegii si chiar sa fim pe plus la implinirea lunii de cind ai declansat razboiul asta miseleste ..


app.. nu va prinde vara pe harta.. in ritmul in care se renunta la conturi .. vezi si tu..... adu macar jucatori de valoare .. care macar sa stie cu ce se "maninca" jocul asta ..si nu rebuturi de prin alte triburi ......
 

DeletedUser

sper sa nu ma dezamageasca colegii si chiar sa fim pe plus la implinirea lunii de cind ai declansat razboiul asta miseleste ..


app.. nu va prinde vara pe harta.. in ritmul in care se renunta la conturi .. vezi si tu..... adu macar jucatori de valoare .. care macar sa stie cu ce se "maninca" jocul asta ..si nu rebuturi de prin alte triburi ......

termina cu atacuri miselesti, etc...razboiul a inceput datorita atitudinii lui Lord-K care a luat o gramada de sate de la yety si astfel s-a incalcat alianta....acum regreta, dar deja e prea tarziu pentru el

am felicitat deja Diablo pentru atac...sper sa mai poata si a doua oara ;)...oricum fata de situatia initiala...familia Diablo s-a mai marit un pic...pe langa "mama" Diablo si academia oficiala DDB au mai aparut si academiile mir si EXE...la mai multe academii va dorim :rolleyes:

1 DIABLO 418.075.837 935.580.290 196 4.773.369 90229 10.369
2 H.K. 405.025.257 959.952.008 192 4.999.750 94144 10.197
3 M.I.R. 308.195.663 412.002.843 147 2.802.740 39877 10.332
4 DDB 149.192.770 206.528.228 190 1.086.991 20207 10.221

5 H.K.A. 88.351.344 142.218.248 177 803.493 14795 9.613
6 EXE 45.607.502 49.328.098 146 337.864 5018 9.830

sa nu intelegeti ca ne plangem...din contra... cu cat mai multi cu atat mai bine :)
 

DeletedUser17395

Ce vremuri triste pentru Hkk :). Sigmann reprezinta tribul pe extern, dar saracu nu prea are ce sa mai zica :). Eu zic , ca sa aratat in sfarsit oftica..Hkka se bucura ca era in avantaj fata de TSL, un trib cu mult mai putine sate, si care mai avea cateva razboaie.. Cum sa batut cu un trib de aceeasi marime, cum si-a aratat adevarata valoare. Si cand ma gandesc ca , nu il mai au pe neobositul, extaziatul, super-dopatul getjar , atunci pentru ei viitorul suna rau :).
PS, dasimo, e ok ca ai pierdut 20 de sate, la 6500 de atacuri, dar se poate si mai bine. Eu am pierdut 40 la aceleasi atacuri, dar sprijinul a fost mult mai subtire...si interesul mult mai scazut pt aparare....( 23 dec.....)
 

DeletedUser

Buna seara, in primul rand doresc sa felicit triburile Diablo si DDB pentru mobilizarea de care a dat dovada impotriva celor din H.K.

In al doilea rand, nu prea imi place contextul pe care voi domnii din H.K tineti sa il utilizati de fiecare data, pe acest forum:
Sigmann a spus:
razboiul a inceput datorita atitudinii lui Lord-K care a luat o gramada de sate de la yety si astfel s-a incalcat alianta....acum regreta, dar deja e prea tarziu pentru el

bun, a luat sate de la yety, dar ceea ce probabil dumneavoastra nu doriti sa acceptati este faptul ca yeti41 nu a vrut sa participe la razboiul dintre H.K si Diablo, propunand satele din granita in trib si la schimb sa i se dea sate mai in centrul tribului, pentru a putea sustine colegii cat mai bine cu sprijin. Insa domnii mei atata timp cat dumneavoastra ati luat satele de la yett si nu i-ati dat nimic in schimb, dovada de..., mi s-a parut normal cum a reactionat, incepand sa dea sate domnului Lord K.
Dumneavoastra domnii mei cand ati vazut acest lucru, ca nu v-a mers ceea ce ati incercat, v-ati enervat si ati dat atacuri in noi, noaptea fara niciun mesaj fara nimic.
Insa ceea ce nu realizati voi acum este ca a avut Diablo si DDB sate de sprijin pe granita cu Heaven, cand Heavenul avea puterea de a ataca...dar acum ca avem satele de defense in sate, numai miscati nimic...
in fine, cam atat de spus pe moment, si incercati sa fiti corecti cu voi, si sa jucati mai bine ca pana acum.

O seara placuta, Maru
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus