DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

o duci bine...nu stiu daca o sa cadem...eu zic ca am pierdut doar o batalie nu tot razboiul :)....pe harta au mai ramas 3 triburi mari DIABLO F. H.K. F. SI M.I.R. din care DIABLO+MIR vs H.K. ...daca suntem activi si uniti o sa castigam...:)

Pai o duc, ca acolo e alta mancare de peste.. Sa vedem daca o sa fiti mai activi, eu nu cred =).
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))) tare poza asta :))) sa va vad si pe voi acolo in germania la televizor facand asta :))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Stai bre calm lumea 7 s-a terminat... Nu e nevoie sa te agiti.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

eu nu inteleg de ce tot puneti statistici cand se stie ca Diablo si DDb sunt in frunte..
sincer voi din H.k. cred ca faceti ca zalast cand zicea ca castiga razboiul cu DIablo.
mai ganditiva bine ce o sa spuneti in continoare sa nu ajungeti cum a ajuns Heaven..
poate mai fac pe vreun jucator de la voi sa se lase cu cuvintele "adevarului".:D



Hai DIABLO si DDb!!:p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 7
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,568
Tabăra 2: 72,831
Diferență: 197,737

image.php


domnu cheles...inca asteptam acea revenire miraculoasa cum numai hk stie ;))
 

DeletedUser27891

asta denota ca lumea se pregateste pentru Paste :p
oricum Sarbatori Fericite tuturor, alaturi de cei dragi...
 

DeletedUser22922

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 7
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,568
Tabăra 2: 72,831
Diferență: 197,737

image.php


domnu cheles...inca asteptam acea revenire miraculoasa cum numai hk stie ;))


Dica bucura-te :)...cand o sa se schimbe statistica nu cred ca o sa mai intri pe forumul asta :)
 

DeletedUser

=))eu am intrat cand am fost in statistica si de viking si de heaven :)) e adevarat ca ei ne-au condus din intamplare dar asta e acuma...insa voi ma cheles ma...nu cred ca o sa mai conduceti vrodata in statistica...:))tu mai bine stai si dai din coada cum zici ca faci la profilul tau ca daia te tzine strengarelu in trib :))
 

DeletedUser22922

eu un sat am avut pe granita cu voi si de pe ala v-am luat 3 sate intr-o ora si am atacat si ziua nu va voi al 5-6 dimineata ;)
 

DeletedUser

:)) prietene :)) a zis cineva ca nu avem voie sa atacam la 5 dimineata?:) nu cred...asa e jocul frate...daca nu sunteti in stare si voi sa dati asa nu e problema mea...:)
 

DeletedUser

Dica...vine Pastele...

Paste fericit tuturor jucatorilor de pe L7...actuali si fosti :)

OT daca ambele triburi vor fi active...acest razboi va mai dura multi ani de acum incolo...daca o tabara se hotaraste sa se lase...nici ceilalti nu vor avea de castigat....trebuie sa fii nebun sa stai si sa aduni toate satele de barbari de pe l7 :D
 

DeletedUser22922

nu e nici o problema...am vrut doar sa va arat cat de buni sunteti...noi va luam sate pe fata voi cand nu suntem on :)
 

DeletedUser

mda...mai cheles...am inceput sa ma conving de ce esti "renumit" tu pe l7

sigmann...:)iti mai iei premium pana la urma??:Dam auzi ca sunt destui de la tine care se lasa deja ;))
vai si amar de gayjar mai cheles...saracu pierde sate pe banda rulanta si stay linishtit ca da si la recuperare...da nu le ia :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus