cum sa JOCI JOSNIC in triburile.ro

  • Autor subiect DeletedUser17342
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25042

Side 1:
Tribes: TBS TBS-BJ TBS-M TBS-R TBS-S
Players:

Side 2:
Tribes: LWA ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~R Legacy L-W ZEI ZEI~A ZEI~B ZEI~C
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215
Tabăra 2: 131
Diferență: 84

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,049,711
Tabăra 2: 1,199,519
Diferență: 850,192

image.php


Parerea mea este ca sunteti constienti de faptul ca pierdeti granita pe care domnule Adex o aperi si cu ocazia acestui PNA Vreti sa trageti de timp prin acest PNA pt a trage de timp si a va aseza granita.Sa recunoastem domnule Adex ca acesta este adevaratul pretext al asa-zisei "Paci",dar voi nu va-ti saturat sa va asezati pe granita ci a-ti fortat sa luati sate pana in acel termen(ora 12:00) pt ca sa nu mai putem venii la recuperare,fiind protejati de acea intelegere!

Nu stiu care dintre triburile noastre sunt mai penibile!
As putea pune si eu aici citate despre cum iti reproseaza membrii tribului tau ca nu le dai sate pe granita si ca ii obligi sa te sprijine ca sa iei numai tu sate!
Oricine se crede perfect daca nu are cine-l corecta!
 

DeletedUser

inca ceva.

pna-ul s-a dat de ieri seara.
TU ai trimis atacurile pe la 3-4 noaptea
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Adi, daca te uiti la mesaj pactul urma sa intre astazi la 12.00
De altfel, eu am dat atacurile de dimineata ca raspuns la atacurile lui zyzou. Iti poate confirma asta.
Atentie : atacurile noi au ajuns toate pana in 12, deci nu se incalca nicidecum pna. Cele existente nu se puteau retrage, normal. Tu te-ai plans la colegi si dadeai rapoarte cum ca vai, ma ataca Adex in pna. Las'o balta, foarte usor se poate verifica ca sunt date de peste 24 h ...
Da, mai curatasem doua sate si nu am bagat nobilii pentru ca nu ma incadram cu ei pana in 12. Asta pentru ca nu imi dau cuvantul pe un sat.


Pitic, vezi cine a initiat acest demers. Omule, exista si altceva decat jocul asta, granite etc !!!

LE : Intreaba de destroyer, el m-a contactat in acest sens. Si tot el a denuntat acest pact, dupa ce l-ati pus in asemenea situatie.
 
Ultima editare:

DeletedUser25042

Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
pitic4ever astăzi la ora 21:32
Nu ma lasi sub 13 huh?Iti zic bafta si ai grija de sat ca m-ai prins pe picior gresit:))

Oricum lasand dusmania la o parte iti urez un Paste Fericit alaturi de cei dragi!

Lord Adex astăzi la ora 21:34
Multam la fel, dar sa stii ca nu aveti dreptate acum. Imi pare rau ca se intampla asa, o noua pata pe istoria lumii 12.

pitic4ever astăzi la ora 21:38
Stiu.O parte din vina o am si eu pt ca am dat ca un inconstient atacurile alea pe bebedeian uitand complet de pace.Eu aveam impresia ca e de maine pt ca nu am citit prea bine mesajul de la conducere!
Cat despre adi mi s-a parut pe deoparte fireasca contra sa dar si nebuneasca intr-un fel.Nah si tu ai fortat putin limita atacand chiar atunci ca sa nu ma dea la recuperare si el a reactionat dar nah acum cine sunt eu sa comentez gafele sale cand eu personal am facut o gafa majora!


Pitic, se pare ca nu degeaba ai fost in WA. Iata in sfarsit ca ti-ai revenit la normal, cum dealtfel te-am cunoscut eu. Nu postez toata convorbirea, ramane privata. Acest mesaj insa te-a pus intr-o lumina favorabila.

Acum, daca ne referim la cele doua rapoarte este foarte simplu de aflat la ce ora sunt date atacurile. Pactul intra la ora 12, nu inteleg de ce trebuia sa stau sa ma uit la zyzou cum ataca ?! Inca o data, nici un atac nu a plecat dupa ora 12, deci, din punctul meu de vedere am respectat pactul propus de voi.

Oricum, pentru faptul ca ai recunoscut ai de la WA 100 PP (din cele noi, bineinteles :p).

PS : Adi, vorbeam cu colegii ... hmmm, ai trimis mult sprijin care soseste in noaptea asta, acum ai dat multe atacuri, majoritatea pe bonus ... sincer, tu vei sta sa retragi sprijinul ? Pai atunci WA iti ureaza Sarbatori Fericite :) si o noapte linistita. Dar sa stii ca tot post este, ai grija :D

Multa bafta baieti, a fost greseala noastra ca am putut sa credem ca puteti respecta o intelegere. Fie si cu atata insemnatate crestineasca. Dar na, noi ne distram pe joc, viata reala primeaza, nu ?
 

DeletedUser25042

Adex dupa cum am zis e Pastele si va urez tuturor un Paste Fericit!!!Nu are rost sa tinem dusmanie si acum de sarbatorile Pascale!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus