DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22922

...insa voi ma cheles ma...nu cred ca o sa mai conduceti vrodata in statistica:))

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 169
Tabăra 2: 309
Diferență: 140

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 27
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,585,559
Tabăra 2: 2,758,551
Diferență: 1,172,992

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375,408
Tabăra 2: 242,430
Diferență: 132,978

image.php



Ia uite nenea dica cum s-a schimbat statistica
 

DeletedUser

:)) da ma potaie felicitari...luati sate de la saracu lucifer...auzi...da de ce iti mor nobilii??:)) te mai chinui mult sa iei satu ala?:)))
 

DeletedUser22922

ma...nu ma deranjeaza ca mi-au murit mai pot face destui..si daca nu iau satul ala iau altul..e destul timp :)...dar am vazut cat de buni sunteti:)...sa imi fac nucleu sub nasul vostru =))
 

DeletedUser

:)) ma blegule o sa il pierzi si pala...ori til ia strengaru cum a mai facut in trecut ori il iau eu dp lucifer :)))
 

DeletedUser

:)))))) daca mai iei tu vreun sat cat sunt eu sitter esti bun :))stai linishtit ca nu ti le iau eu...ti le ia strengarelu...:))
 

DeletedUser

Dica, lasai pe noobi in amarul lor, sunt niste incapabili sa ieie sate, mai ales pe k 56 se stie...
Noobi mai mari ca si in continentu ala nu gasesti pe toata lumea, e bine ca se include si chelu sau cum ii zice pe-acolo :cool:
aaaa sa nu uidam ca si neddhulica se puncteaza-n acea zona :rolleyes:

Sunteti patetici fratilor, acum gata... conducatorii vostri dau stergere cont, iar voi... luptati cu mare vitejie pana cand ... :rolleyes:
 

DeletedUser

cum bre? ca eu nu sunt conducator , si hai zi odata ma rezolvi cu invitatia aia ca mi-e frig afara :))
 

DeletedUser

cum ma gabitza te-a dat afara strengaru??:O:Otu care erai al mai bun dintre cei buni...vaii...tind sa cred ca s-a desteptat strengaru...dar totusi...jumatatea aia de neuron a lui nu cred ca mai poate functiona...:))
 

DeletedUser

04.04.
01:25 Gabyy89 a părăsit tribul.

:) cred ca iar mi-au spart astia contul :eek: , eu care credeam ca m-au concediat :rolleyes:
 

DeletedUser

cum ma gabitza...iar ma?:))au astia ceva cu tine...cred e mana mir-ului...;))
 

DeletedUser

dusmane, n-am nici un drept in trib.
Pacat ca teau lasat aia din h.k. la greu :( puteau sa-ti mai dea ceva sprijin pe sate, ca si-asa erai baza de-acolo singuru dusman care-si apara tribu, ceilalti ciocu mic si joc de glezne, numa noobi vezi pe-aici :)))

Fortza strengarului pana-n prapastie
 

DeletedUser

dusmane, n-am nici un drept in trib.
Pacat ca teau lasat aia din h.k. la greu :( puteau sa-ti mai dea ceva sprijin pe sate, ca si-asa erai baza de-acolo singuru dusman care-si apara tribu, ceilalti ciocu mic si joc de glezne, numa noobi vezi pe-aici :)))

Fortza strengarului pana-n prapastie

bre dusmane , cred ca am trimis aseara peste 1 milion de trupe inapoi la "domiciliu" , deci sprijin era destul ;)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Paste Fericit tuturor jucatorilor de pe lumea 7.


Sa va dea Dumnezeu sanatate,fericire si bucurii.


A da si multa multa beutura ca buna e doamne.

Ma doare capul,va las....succese....
 

DeletedUser14288

Mai nu stiu daca sa spun ... sau nu ... dar fostii membrii TSL mare dreptate au avut ... tin sa subliniez ca au fost avertizati in mod direct cei din Diablo despre caracterul infect al aluia care "bate rupe innobileaza", si pe atunci ni se raspunea astfel din partea tribului h.k "diplomatia cu Diablo nu se va strica niciodata (sau ma rog ceva de genul)" ni se atragea atentia ca bagam strambe ... eiii acum cum mai e? :p


De asemenea , atunci cand TSL facea fata unor razboaie multe cu ditamai mamutul de trib, si puneam problema cum ar rezista h.k in mai multe razboaie mai ales cu un trib dublu , ce raspuns primeam? ca vor face fata, ca ei sunt ai mai buni strategi . aha ... Astia nu realizeaza ca era nevoie doar de TSL si Diablo sa destrame gramajoara de H.k ... Dar asa a fost sa se intample, mizeriile de pe joc sunt mult prea mari pentru a continua acel razbel ... nu? :D ce pierdeam la h.k. luam triplu de la haita (chiar, mai exista? :D) si sa auzi apoi ca a destramat ala TSL? eu cred ca si acum are fantezii pe tema asta ... :D nu au fost in stare in niciun fel, indiferent de modul in care au lovit (pe la spate cu plecarile alea noaptea) nici haita, nici cu absolut nimic ... sunt constienti , dar ei cred ca au batut :D de fapt asta viseaza ei!
In alta ordine de idei vad ca nu e nevoie decat de un razboi cu un trib la fel de mare ca mareata gramajoara sa se duca usor usor ... si vad ca aceasi strategie ... altii te trateaza cu respect, iar cand prinzi , musti pe la spate :D , dar se pare ca muscatura a fost in posteriorul tribului Diablo :D
Ma bucur sa vad Diablo ca.si arata valoarea si le da peste nas celor din h.k. dar oricum, nu va astepti sa se termine razboiul aici... ascunse si nebanuite sunt tehnicile de abordare a unui razboi de catre h.k ...
Nu abordez subiectul ca fost membru TSL, ci doar ca simplu spectator , sper ca am voie :D e vacanta, mai am si eu timp sa mai arunc cate o privire pe aici ... ca de mai bine de 2 luni am uitat de lumea asta :)
Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,049
Tabăra 2: 732
Diferență: 317

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29094

Ba nene. S-a lasat GVL-ul de lumea 7, s-a lasat TSL-ul de lumea 7, m-am apucat eu de fumat si H.K.-ul inca nu s-a lasat de vrajeala pe-aici..
 

DeletedUser18527

Urat din partea ta Kyoshia.... Partea cu fumatul :)

On topic.... Cum se simte lumea dupa sarbatori? Sambata am baut de am dormit pe urma 16 ore :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus