Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser18527

Daca TDK sunt destepti... ii lasa pe LS AX sa incaseze si isi definitiveaza si ei o zona unde sa intervina... sau si mai bine.. lasa LS AX sa incaseze si la momentul oportun cand LS AX e concentrat pe granita scita... intorc armele si dau rush in satele goale.
Foarte interesanta lume ... lumea asta 3. Vorbesc doar in postura de observator.
O statistica ceva pe ultimele 48 de ore? Sunt curios sa vad cate s-au mai luat..deja cu alea 2500 luate ultima data ati atins noi culmi pe .ro :eek:
 

DeletedUser

neddhu, e destul de clar ca asta face TDK, foloseste cea mai mare parte din LS-AX si o parte din Die. ca zona tampon, pt protectia lor. Este doar ultima sfortare a unui muribund. Marele perdant e LS-AX, mai putin conducerea, care a fost impins intr-un razboi si lasat descoperit, fara sprijin defensiv.
In sprijinul acestei idei se poate aduce si argumentul zonei unde se trimit atacurile de catre TDK, Die. si LS-AX, in zona centrala a hartii, adica unde sunt interesele TDK si conducerilor celorlalte doua triburi.
 

DeletedUser3357

vorba multa saracia omului... in scurt timp razboiul va deveni unul de uzura cum a fost si cel cu tdk, adica o granita destul de bine definita..

succes
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX T.D.K. Die.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 618
Tabăra 2: 349
Diferență: 269

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,452,983
Tabăra 2: 3,859,993
Diferență: 2,592,990

image.php



:tare:
 

DeletedUser

makemarcel, (b)engy, hagardel, mircea batrinelule, saracutilor - sinteti hilari cu atacurile alea din k15 si k38.

P.S. izyldur, ti-am trimis sprijinul inapoi nu vreau sa te inobileze astia intern ca sprijini dusmanul. :p
 

DeletedUser

pacat de circarii acestor pagini , ca mi s-a facut lehamite iar de forumul extern

felicitari tdk pt felul in care si-a batut .. de dosu ls-ului si a die-ului

dar pana la urma , tot cu jucatori se va incheia lumea , iar eu sunt convins ca scitii sunt ce trebuie sa fie
 

DeletedUser

makemarcel, (b)engy, hagardel, mircea batrinelule, saracutilor - sinteti hilari cu atacurile alea din k15 si k38.

P.S. izyldur, ti-am trimis sprijinul inapoi nu vreau sa te inobileze astia intern ca sprijini dusmanul. :p

deci eu iti trimit 3 lancieri cu experienta si 3 arcasi antrenati sa lupte pana la ultima rasuflare si tu ce faci?
nu spui nici macar mersi? :(
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die. LS-AX T.D.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 578
Diferență: 190

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215
Tabăra 2: 137
Diferență: 78

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,113,168
Tabăra 2: 6,346,989
Diferență: 2,233,821

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,259,337
Tabăra 2: 1,499,686
Diferență: 759,651

image.php
 

DeletedUser

Altceva in afara de circ mai vedem pe aici? Eu sincer am incercat sa tin ritmul cu cititul dar e prea mult pentru mine si in ultima saptamana doar am spicuit si cred ca si de citeam doar ultima postare ma prindeam repede despre ce e vorba.

O seara buna la toata lumea!
 

DeletedUser

Alti oameni care-si dau delete? A ajuns moda si in LS-AX?!?!
cred ca isi dau seama oamenii ca sunt parasiti de conducere, sunt lasati prada Scitilor, pt ca elitele sa se poata pregati. Sunt curios cat va dura pana la recrutarea elitelor in TDK, si atacarea LS-ului de catre acelasi trib...
Lumea incepe sa deschida ochii...
 

DeletedUser

Mamaaaaaa, delete si in TDK?
Ce ati patit mai? Este chiar atat de minunata coalitia asta????
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX Die. T.D.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 64
Diferență: 86

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,580,763
Tabăra 2: 684,594
Diferență: 896,169

image.php
 

DeletedUser8467

nu ma indi doar eu atac noptea la 3 te oftici sau nu mai stii cum atacai inaite u? daca te oftici te sustin sati dai dellet apucate de pokar
 
Sus