13 negru

  • Autor subiect DeletedUser16887
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-H TMH-W NEGRU
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA Joint
Players:

Timeframe: 02/01/2010 00:00:00la02/03/2010 16:03:35

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,175
Tabăra 2: 3,275
Diferență: 3,900

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 100
Diferență: 72

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 55,688,134
Tabăra 2: 26,431,922
Diferență: 29,256,212

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,692,009
Tabăra 2: 1,006,688
Diferență: 685,321

image.php



Uite asa mai:))
 

DeletedUser

booon mai istetilor si care e diferenta? pana atunci daca s au luat sate a fost luate din prietenie sau cum? Statistica incepe cu primul sat si se termina cu ultimul.. si daca faceti pe perioade tot de cacao se face tot TMH cu cei 400000 de membrii 1000 de k-uri. Daca erati asa buni nu trebuia sa va luam nici macar 1 sat nu 100 ;)
Somn usor dati si voi un Bip cand va treziti (la realitate)
 

DeletedUser

:)) ce vrajeala pe asta...dute ma si canta la alta masa...;)) deocamdata cryder este tribul care pierde sate iar tmh este tribul care ia...;))
 

DeletedUser

ADNC eu cred ca visezi:)).Dupa ultima pace ,respectiv cea de revelion, a inceput oficial razboiul,adica exact atunci dupa ce s-a anulat Pactul de Neatacare.Degeaba incerci vrajeli ca nu o sa iti functioneze.Parioadele de cacao la tine sunt cele in care reusiti si voi sa luati 2-3 sate si cand noi luam 50-60...
Atat aveam de zis.Sa lasam jocul sa mearga pe drumul sau si vom vedea cine va fi invingator.
 

DeletedUser

Nu va mai bateti capu cu paguba asta,se observa din limbajul lui ce a mostenit din mentalitea impusa de esco
Multa vorba si putine fapte(din partea lui),acum ceva timp se lauda ca a luat un sat de barbari in mijlocu vostru.
.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16887

booon mai istetilor si care e diferenta? pana atunci daca s au luat sate a fost luate din prietenie sau cum? Statistica incepe cu primul sat si se termina cu ultimul.. si daca faceti pe perioade tot de cacao se face tot TMH cu cei 400000 de membrii 1000 de k-uri. Daca erati asa buni nu trebuia sa va luam nici macar 1 sat nu 100 ;)
Somn usor dati si voi un Bip cand va treziti (la realitate)


Ca sa folosesc expresia ta, si "daca voi erati asa buni" nu ajungeati in situatia in care sunteti.
La agresori te-ai facut ca ploua in balta pe marginea unei borduri si ai mai bagat iar la inaintare punctajul insumat al fiecarui jucator si raportat la trib. Iti repet : daca te face sa te simti mai bine, adun din celalalte TMH-uri jucatorii si ii mut in TMH si o sa insumam si pe metoda aia de calcul mai mult decat voi doar ca sa nu ne mai toci la cap cu scorul ala.

Pana atunci pe joc scorul arata:

Rang Numele tribului Cucerit
1 TMH - The Iron Fist 297,95 Mio.
2 Corax Ryders 285,24 Mio.

cu mentiunea ca aveti mai mult la aparatori intr-adevar dar nu cred ca ne facem vinovati ca nu ne atacati destul caci de aparat ne aparam.

Cat despre statistici :

Dintotdeauna :


Side 1:
Tribes: TMH TMH-H TMH-B TMH-W
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA Joint
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256
Tabăra 2: 134
Diferență: 122

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,468,052
Tabăra 2: 1,295,565
Diferență: 1,172,487

image.php



In ultima luna :

Side 1:
Tribes: TMH TMH-H TMH-B TMH-W
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA Joint
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 35
Diferență: 60

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 982,022
Tabăra 2: 343,461
Diferență: 638,561

image.php





In ultimele 48 de ore :

Side 1:
Tribes: TMH TMH-H TMH-B TMH-W
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA Joint
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,097
Tabăra 2: 0
Diferență: 32,097

image.php



Nu suntem perfecti dar cert este ca in ceea ce priveste conflictul cu voi avem mai multe rezultate decat are Cryder. Iar ca sa fiu sincer nici nu prea am mai dat atentie acestui razboi in joc.

Cat despre numarul nostru cosmic, 4 triburi : TMH TMH-H TMH-B TMH-W care sunt la modul concret : 3. De 4-5 zile le comprimam astfel incat la sfarsitul sapt. au sa ramana 3.
La ce lungime are frontul nostru si avand in vedere ca un sat blindat inseamna MINIM 5 sate de aparare pe el atunci iti las tie placerea sa realizezi ca ocupam intr-adevar un teritoriu vast DAR avem o granita la fel de vasta care trebuie aprovizionata constant cu trupe de sprijin/blindata. Doar de amuzament ,ca sa blindezi 500 de sate ti-ar trebui 2500 de aparare ? Desi 5 sate de aparare nu fac mare lucru.


Daca-mi aduc aminte bine din spusele tale intelepte faceai o aluzie si la faptul ca nu am purtat razboaie cu triburi "demne" in acest sens.
PIMP, Getii, CAG (ca sa nu intru in istoria triburilor care dominau k-urile inaintea noastra) nu erau decat triburi de top 10 dar probabil pt. domnii din Cryder sunt aspecte neglijabile (exista topicurile cu statisticile de atunci pe forum).

Probabil ar trebui sa va asezam pe esafodul numit podiumul laudelor tribale ca sa va multumeasca vreodata ceva dat fiind ca voi sunteti aurul ascuns al hartii !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu va mai bateti capu cu paguba asta,se observa din limbajul lui ce a mostenit din mentalitea impusa de esco
Multa vorba si putine fapte(din partea lui),acum ceva timp se lauda ca a luat un sat de barbari in mijlocu vostru.
.

Ce repede uiti domnule draga mesajele cu rugaminitile de a te lua in Cryder ... o alta craca profitoare care se lasa purtata de gramada castigatoare dintr-un anumit moment (alt om plin de demnitate =)) ) ca sa vezi ca e tot in cosul de gunoi (THIS)

@ Domnul moderator, poate vezi limbajul personajului citat de mine si il sanctionezi ca la altii esti extrem de rapid ;)

@mister

Mistere din toata vrajeala postata de tine constat ca Cryder (amaratii, penalii, CRyder cu 7645 de sate si academie CRydeA de 1388 total de 9033 de sate va cam face in sange ;) si sunt in mare cam aceeasi jucatori care au fost de cand au inceput aceste razboaie... ( minus 3..4 jucatori lasi )care au fugit in THIS Cosul de gunoi al lumii 12 si ca sa vezi marele vostru aliat cu forumul comun =))
SI "micutul mamut" TMH cu 20902 sate + cosul de gunoi THIS cu cele 4 academii cu 18867 de sate Va chinuiti sa luati sate de la niste amarati ca noi si ca sa vezi insist cu ideea ca nu cantitatea conteaza ;) calitatea e cheia cu o diferenta de 30736 de sate va cam face in sange ;) (sa ma exprim sa intelegeti si voi cu atat de putine sate/trupe/oameni va tinem piept evident nu perfect ca doar na suntem oameni si noi insa orice om cu o minima de logica constata ca ori suntem noi buni(stim sa jucam cu un minim de trupe) ori sunteti voi (toti) varza

Tu ce zici mistere/Mancky care e varianta corecta ?
Cam asta e statistica mareata si ma bucur enorm ca postati fiecare 5-10 satuce luate de la noi ca doar na e o realizare pentru oameni ca voi =)) asta spune multe despre standardele voastre :))

Side 1:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Side 2:
Tribes: TMH TMH-A TMH-H TMH-W THIS THIS-1 THIS-2 THIS-3 THIS-4
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,518
Tabăra 2: 35,640
Diferență: 27,122

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 567
Diferență: 156

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 72,232,092
Tabăra 2: 246,525,346
Diferență: 174,293,254

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,805,457
Tabăra 2: 5,579,596
Diferență: 1,774,139

image.php


Inamici invinsi Total

Rang Numele tribului Cucerit
1 Corax Ryders 584,74 Mio
2 TMH - The Iron Fist 492,10 Mio.
16 This.Is.It! 191,81 Mio.


"Nu suntem perfecti dar cert este ca in ceea ce priveste conflictul cu voi avem mai multe rezultate decat are Cryder. Iar ca sa fiu sincer nici nu prea am mai dat atentie acestui razboi in joc" citat misterA
Cred ca e cazul sa dai atentie ca pana acum nu ati dovedit nimic =))

Cam asta e tot... o sa va las sa va bucurati de realizarile voastra marete si ca sa nu va mai deziceti de THIS
TMH - 13 Negru - Comun
Forumul comun al tribului TMH
Împărţit cu T.B.S, TBS-BJ, TBS-M, TBS-R, TBS-S, TBS-V, THIS, THIS-1, THIS-2, THIS-3, THIS-4
REZERVARI
Forumul comun al tribului TMH
Împărţit cu GDacii, Geti-A, Getii, HTA-PA, HTA-PG, NEGRU, TBS-M, TBS-R, TBS-S, THIS, THIS-2, THIS-3, THIS-4, TMH-B, TMH-H, TMH-W

Si nu am mai bagat si pe maretii TBS ca doar na Teoretic sunt tot in "marea famile" am bagat doar cei 2 monstrii sacrii de pe lumea 12 =))
 

DeletedUser

Pustiulica,usor cu clanta asta mare,nu am rugat pe nimeni sa intru in tribu vostru,si da la un moment dat chiar vroiam sa intru,dar m'am lipsit cand am vazut cu cine am de'aface.
Pentru mine si pentru toti in genere tu esti un nimeni,un reprezentat penibil al tribului CRyder pe forumul extern,si prin vorbele tale de maidan,cobori si mai mult nivelul vostru de joc si socializare.
Va laudati cu nimicuri,de parca voi ati fost,sunteti si veti fi singurii cu razboaie multe.Apropo baietas sa'ti spun ceva,cand vechiul U.S. se batea singur prin 3-4 oameni,cu triburi din top 10,tu inca te jucai de'vati ascunselea cu satele de barbari.Asa ca nu va mai plangeti voi de mila,ca va bagati si mai mult in kaka de cat sunteti ;)
Patetic.
 

DeletedUser

1 Draga Mancky NU cred ca esti in masura sa faci aprecieri legate de varsta mea... sau poate ai fost coleg de baca tu cu Burebista

2 Legat de US nu inteleg ce legatura are in subiectul asta , vezi unde e acum si faptul ca ai fugit si de acolo este inca o dovada de "coloana vertebrala" tipic tie ;)

3 Vezi macar cand ai dat Join pe forum (cam cu 6 luni dupa mine ) ti a luat cam mult pentru un mare jucator ce te crezi tu ;)

4 "nikul" tau spune tot :) este ales perfect ... sper sa nu se simta ofensate ca le folosesti imaginea si numele rasa animalutelor din avatarul tau :)
 

DeletedUser16887

Ai o placere sa bagi in statistici TMH + THIS ca sa-ti iasa cum vrei ?

Am pus mai sus statisticile TMH vs Cryder (cu tot cu JOINT ca tot al vostru este!) care arata clar care e situatia.
Iar in mare primul strat de jucatori de granita si al doilea lupta cu voi. Ai impresia ca lupta tot TMH-ul contra Cryder ?
Statisticile cu TMH erau pe : dintotdeauna, in ultima luna si in ultimele 48 de ore ca sa vezi tot ce se poate vedea.

In rest nici nu-mi mai bat gura degeaba. O sa va facem cu mana amical cand ajungeti la margine.
 

DeletedUser

Ma lipsesc sa mai comentez,mi'ai dovedit tot ce trebuie sa stiu despre cum esti tu pe joc cat si in realitate,un mascarici,un bufon,circar,cum vrei tu sa'i spui,habar n'ai pe ce lume traiesti si comentezi fara sa sti deaspre ce se vorbeste.
Prin asta am incheiat orice discutie cu tine.
 

DeletedUser28979

ADNC4-lasa discutiile ca nu ai cu cine
Mancky saracul e pe linga sportul asta si misteriosul ala nebagat in seama asa e el ce sa-i faci....
am mai spus si astept si asta,vreau sa vad vad pe voi astia care tot dati din gura pe aici ca luati si voi sate de la noi si sa va laudati atunci cu cit si de unde ati luat
pina atunci pt mine nu sunteti decit "iubitori de marginea hartii" si "spaima satelor de barbari"
 

DeletedUser29448

Side 1:
Tribes: TBS-R TBS-BJ TBS-S T.B.S
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 LWA PCC ZEI 69 Legacy
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 9
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 359,647
Tabăra 2: 61,136
Diferență: 298,511

image.php


Imi cer scuze daca am uitat sa mentionez in statistica vre-un trib dusman !
Noi cei din TBS nu suntem obisnuiti sa ne manifestam pe forum , preferam sa ne manifestam
pe alta cale .
 

DeletedUser28979

s-a decolorat rau 13 negru
cred ca trebuie inchis topicul,nu mai are farmec fara culoarea asta :)
 

DeletedUser17342

s-a decolorat rau 13 negru
cred ca trebuie inchis topicul,nu mai are farmec fara culoarea asta :)

ce e aia? mai exista asa ceva? :)) credeam ca s-au redenumit nooblandia de cand aduna playeri si ii invata sa NU joace bine (ii invata ce stiu si ei)



tema 1 pe forumurile nooblandia(THIS/TMH) : - Cum sa ataci pe bonus de noapte? Trebuie sa fi atent sa te incadrezi exact intre orele 00:00 - 08:00

tema 2: cum sa ataci de pe sate fara religie (atentie !! verificati ca in dreptul religiei sa apara o liniuta - si in nici un caz o CIFRA!!)

tema 3: cum sa NU dai atac la secunda (in caz ca cei 4 nobili trimisi intra in aceeasi secunda, resetati atacul si retrimiteti la minim 10 secunde diferenta) - atentie: cei care trimit nobili de pe acelasi sat la 1,2,3 ore diferenta(caz real) primesc laudele conducerii

tema 4: GHID din partea conducerii -> cum sa joci prost si sa fi si infatuat pe deasupra,

tema 5: cum sa redactezi mesajele cu jigniri pe playerul care iti omoara toate atacurile sau iti ia satele.

Important -> tema 6 :
'Toti membri sa noteze orl cnd ajung d la sc, o sa dam atacuri p ei!! Suntem cei mai tari!! Sa n pnm toti sabi la profile cu numele colegilor din juru nostru!!

Atentie: Zilele de teza se anunta dinainteeee ! Cei care dau capacitatea sa lase siter inainte cu cateva zile la colegi care inca nu au probleme din astea'


PS: Principalul criteriu de selectionare a conducatorilor e acela de a fi dat cat mai putin pe la scoala, sa ofere un exemplu tuturor micilor 'tribari' cu un tel bine stabilit in viata (sa isi ia o dacie in rate si sa o 'arda' in fite prin birtu din satu bunicii) :

sosad în data de 03.05. la ora 18:46
cei in granizat cu thsi sper sa aveti satele aparate ca o sa aveti surpriza curand acuma a dat msg unu de la ei ca sasi blidneze toti satele langa noi ca urmeaza sa dea atcuri

sosad în data de 03.05. la ora 18:54
sa va esplic ala e facut ptr zoan de sus banuiesc ca de aia nul vedem noi fiecare grupe trebuie sa aiba ce ataca si ce apara asa e logic nu se afce sprijin general doar cazuri exceptii eu am facut aici sa imi iau de o grija nu sa stau ca pierde unu sate ca nu a avut sprijin


...ce sa mai :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Isi urmeaza cursul si lumea asta ca si alte lumi ,merge spre moarte si ce fain a fost la inceputuri,am vazut ca au fost multe modificari, s-au desfiintat triburi ,altii s-au reunit .
 

DeletedUser17342

din pacate cam asa este... acuma mai radem si noi mai glumim, ne mai certam dar asta e, inevitabilul se va produce:)

vor ramane doar pustanii aia care vor si ei sa prinda un cont de cateva milioane moka, sa mearga pe alte lumi sa spuna si ei ca au experianta :))

frumoase inceputuri oricum... ne amintim cu drag de ele
77.gif
 

DeletedUser

Am vazut ca au mai ramas ceva jucatori buni si prin TBS si prin LR si prin alte triburi nu au disparut cu totul ,trebuie sa pierzi multe ore in fiecare zi pt joc si multi renunta ,oricum principalul este sa te distrezi ,mai important decat punctele si clasamentele .Bafta la toti care continua si sa aveti parte de multa distractie .
 

DeletedUser25042

Ce inseamna 13 negru?!Chiar...oare ce inseamna acst lucru?!Umatorul raport sper sa va lamureasca si sa va impacati cu ideea ca Jucatorii se tem de timp,iar timpul de TBS:

Enjoy:eek::eek::eek::eek:



be18b86b21.png


If you saw this you will understant what is 13 NEGRU!

Un trib
O familie
O lume!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus