13 negru

  • Autor subiect DeletedUser16887
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28979

pfff
trebuia sa-l bagati pe drex si darius in 13 negru,cind ei aveau rapoarte de genul la atacurile tmh abia era infiintat treispicul :)
 

DeletedUser17342

aici are dreptate vraja :)) cand a aratat dredx primu raport de genu eram toti :eek: ca era destul de la inceput pentru ceva de genu ala.
 

DeletedUser25042

13 negru se mareste.....visul vostru devine cosmar...TMH si TBS nu pot fi despartiti.Intelegeti odata!!!
 

DeletedUser25042

ma refer la fatpul ca aproape am facut granita comuna.aproape ne-am impartit dusmanii in 2 parti si acum ne vom duce unii in sus...unii in jos.ce imi place ca va dadeati ari cu visele voastre...dar unitatea si spiritul de echipa aratat de TBS si TMH este invincibil.Cu toate ca TMH a fost slabit dar neam ajutat colegii atat in mod direct cat si indirect si se pare ca si-au revenit:))

Enjoy:))
 

DeletedUser

oo si inca ce :)datorita acelei stergeri de conturi au revenit jucatori importanti pe conturile lor :X:X
 

DeletedUser31760

Daca tu consideri prin stergerea unui cont de loc 2 pe aceasta lume...ca revenire la alt cont te inseli amarnic.
Acei oameni au plecat si nu mai joaca triburile pe aceasta lume.
 

DeletedUser

ma...nu ai inteles...:) s-au sters aia dar au revenit altii care inainte erau inactivi...intelegi?:)
 

DeletedUser

oo yesco...tu parca te lasai...nu ziceai tu ca nu iti mai convine tarifu la cp?:D
 

DeletedUser17342

dica, pe tine te-as face si legat cu o mana la spate si fara cp si pe majoritatea de la voi din 'familie' deci, somn placut in continuare
 

DeletedUser

:))cati au spus asta...si toti s-au ars...:))

Side 1:
Tribes: TMH TMH-A TMH-H
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder SCREAM THIS THIS-2 THIS-1 THIS-3
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 24
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 580,350
Tabăra 2: 251,789
Diferență: 328,561

chart


hei dar ce se intampla??nici cu ditamai tribu nu ne facetzi fatza ma?:)) vai de voi...:))da las...iau eu acuma conducere si va fac academie...:Dasa poate mai aveti si voi o sansa pe lumea asta...:))
 

DeletedUser25042

Crazy ce-ai mah esti nemultumit ca iti dau oamenii stergere cont?

Au dat dragos-andrei si dani150 pe langa altii si mai urmeaza:brinco,symygeo.....

Ca sa iti mai arat ceva ca sa vezi de ce radem noi de voi:))

shm3k3rul1 astăzi la ora 18:57
cand iesi in oras esti mandru ca ai mai cucerit un sat ???
banuiesc ca da , aaaa , stai un pic , am uitat ca dormi la pc ....
cand ai iesit ultima data din casa ? ai un prieten , o prietena , o viata sociala ? nu cred , probabil visezi topoare si spioni , frumos , esti tare , nu am ce zice , da-i inainte ca e super :)))
shm3k3rul1 astăzi la ora 18:07
ce **** mea razi ca un bou ?

unii mai au si viata sociala , casa , copii , prieteni , tu am impresia ca dormi pe pc prostane

cory98 în data de 30.05. la ora 21:44
=)) =)) =))

In mesajul original nu este cenzurat dar aici il cenzureaza serverul asa ca vorba lui justMe....Cainele moare de drum lung si Crazy de grija altuia:))
 

DeletedUser

ee lasa-l ma...nu vezi ca nimic nu ii mai merge de la un timp?e si el blestemat ca geoana de flacara violet...cand era cryder erau ciuca bataii...atuncea baga motiv faptul ca noi suntem trib mamut si ei au nspe granite etc etc...acuma cand are si el trib mamut sub stapanire si vede ca tot nu face fatza e si mai frustrat...:)))yesco...ti-am zis...daca vrei sa mai existati pe l12...va fac academie ma...:)si na...facem fifty fifty cu tbs...jumate va duceti la ei si jumate in tmh...:)
 

DeletedUser17342

pitic tata ce am eu grija altora ce fac sau ce spun, eu comentam strict pe fapte dupa cum am vazut personal ca 'stiu' sa joace oamenii din TMH. daca nu ar da de conturi fara stapan nu ar fi in stare sa cucereasca 1 sat.

iar tu dica ar trebui sa te mai controlezi ca sa nu dovedesti tuturor ceea ce cred deja despre tine. imi place cum se ambaleaza toti sa loveasca in stanga si dreapta cand li se spun niste adevaruri care dor.

Ca sa iti mai arat ceva ca sa vezi de ce radem noi de voi:))

oricat de mult v-ati dorii unii, niciodata nu se va intampla asta puteti sa visati mult si bine. un simplu criteriu(dintre multe altele) ar fi analiza fisei personale de la inceputul jocului pana in prezent. toti devin zmei dupa sute de inobilari interne si de barbari, nu inainte;)

totusi pentru unii dintre voi din partea lui CrazYyEsco (ala care vorbeste prostii) -> Capul la cutie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) sa-mi zici mie jucator din primii 20 de pe orice lume care nu a facut inobilari interne si iti dau cont cu conducere in tmh :)) ma omule...esti patetic tu nu vezi??te laudai in stanga si in dreapta ca,cryder e un trib puternic...cum a dat cryder de tmh s-au lasat toti subit...acuma cu scream la fel...ditamai mamutu de trib si nu ne faceti fatza noua ,care am avut si niste probleme interne...
 

DeletedUser17342

vad ca nicicum nu te lasi nici daca ar da toata lumea 12 cu pietre in tine.

daca vorbim de patetic, cine e mai patetic, nu cumva cel care se ascunde in spatele unui nume si nu are mandria sa scrie cu numele propriu de pe joc?

si in al doilea rand CRyder a rezistat 1 an inca de la inceperea lumii, avand permanent razboaie pe absolut toate granitele si avand maxim 50 de jucatori in tot acest timp. si pe langa ca a rezistat, s-a infiintat la jumatatea timpului de cand a inceput lumea si a ajuns pe locul 1 atat la aparatori cat si la atacatori, fiind atacat si atacand toate partile.

TMH a fost tot timpu acolo, si tot praf au fost. in plus CRyder nu 'a fost' ci inca e, oamenii au ramas si inca va rup de sate pe capete, spiritul a ramas, si nu va muri niciodata. jucatorii din acest trib vor ramane legenda pe l12 chiar daca inca activeaza. nici unu din TMH nu se va putea compara cu vreunu din CRyder.

macar atata poti sa ai si tu 'mandria prostului' cum se zice, cu o 'haita' de adunaturi care nici impreuna nu pot sa lege 4 nobili sub jumate de minut in cel mai bun caz... si daca tot am ajuns aici, stie toata lumea ca TMH nu s-a comparat si nu se va compara niciodata cu TBS. TMH e un fel de gluma lumii 12, o 'adunatura' si atat. un conducator analfabet sau cel putin semi:)), conducatori din TBS,etc si daca e sa vorbim de nume si de fapte, nici peste inca 2 ani jucati nu va veti putea compara vreodata cu un jucator din CRyder sau cu tribul in sine. in plus daca aleg aleator un cont din TMH, proprietarul 100% nu mai e cel de la inceput, pe cand la noi inca aciveaza EXACT aceiasi jucatori. si cine s-a lasat, s-a lasat, nu i-a preluat nimeni contul. si spre fericirea voastra sa mai dati din coada ca luati sate moka intr-o luna 10 sate, fara proprietar pe cont :))

visele si vorbele acide in vant sunt singura voastra arma, continuati sa o folositi ca oricum nu va baga nimeni in seama.

si cu asta am incheiat. tema se cheama politica si propaganda. propaganda nu mai trebuie sa fac, pentru ca deja stie toata lumea care e ierarhia valorilor si cine da aiurea din gura si cine nu. iar pentru politica, trimite-ti sefu sa vorbeasca

copii de gradinita, au dat si ei cu cotu de pat dimineata si cred ca stiu triburi


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ciudat...tocmai tu sa spui ca nu ne baga nimeni in seama...tu care incontinuu aduci acuze la adresa tribului meu...chiar esti patetic...:))ziceai in postul tau ca voi ne rupeti capetele ... alta faza tare...pentru ca eu ti-am dovedit prin statistica ca noi suntem peste voi...deci domnule yesco...cine e pateticu??te imbeti cu apa rece si nu vrei sa accepti realitatea...13 negru domina lumea 12 si voi,mirobolanta coalitie din care fac parte scream,cryder si this sau cum le zicea nu aveti ce ne face...;))cat despre "magnificii" jucatori ai cryderului...no comment...puteam sa iti recrutam jumatate de trib din primul minut al razboiului...dar te las pe tine sa te gandesti de ce nu am facut-o :);)


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus