13 negru

  • Autor subiect DeletedUser16887
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28979

vezi ca mai sunt tmh-uri,ala cu W si multe gen -PA asa ca mai cauta
cit despre satele mele ramin la mine,se simt mai bine asa
cred ca mai iau din tmh ca am prea putine
 

DeletedUser25042

respectul meu pt jucatorii din TBS care stiu jocul si se vede asta nu piticii ascunsi in mijlocul tribului si rang 1 au numai la postarile pe forum

ok domnule vraja..piticii ascunsi in mijlocul tribului.Tu nu stiai la ce se foloseste hartia igienica cand eu am parasit tribul W.A. plecand in TBS,fiind inconjurat de inamici.Daca am fost bunii si am acoperit atatea continente de aceea am ramas in centrul tribului dar lasa smechere ca din cate vezi vin spre voi.SA te vad cand vei avea atatea atacuri cat Lord Adex care a fost singurul atacat pe bune de TBS.Ai tupeu ca nu ai granita cu TBS-ul??Lasa ca se va ajunge si langa tine...Toti sunt smecheri cand au in stanga si in draeapta numai albastru dar cand se vede cu dusmanul si are 400-500 de atacuri sa vezi ce repede gaseste optiunea "STERGERE CONT"
 

DeletedUser

un singur motiv este de au dat asa de multi stergere inclusiv neuro,georgicuta,luci cs ,radustefan vad ca nu mai are trib cred ca sa lasat de joc...

etc


de ce sau lasat toti?
PENTRU CA NU MAI FAC FATA la familia TBS suntem de neoprit

si inca ceva vraja79 te dai mare ca ai crescut la aparare si ce?
eu sunt pe 3 si cu planul meu care este deja in aplicare o sa fiu acusica pe primul o sa vedeti in maxim 10 zile planutul meu:D
 

DeletedUser28979

cind spuneam "pitici" ma refeream la jucatorii pititi in mijlocul tribului nu la tine ca ai numele asta dar daca te simti si stii ca esti in situatia asta....
si inca ceva piticule,poate nu stiam la ce foloseste hirtia igienica dar sigur nu am plecat la inamici cind eram inconjucat de rosu sau la citeva sute de atacuri.cred ca asta spune multe despre ce fel de jucatori suntem.
 

DeletedUser

cind spuneam "pitici" ma refeream la jucatorii pititi in mijlocul tribului nu la tine ca ai numele asta dar daca te simti si stii ca esti in situatia asta....
si inca ceva piticule,poate nu stiam la ce foloseste hirtia igienica dar sigur nu am plecat la inamici cind eram inconjucat de rosu sau la citeva sute de atacuri.cred ca asta spune multe despre ce fel de jucatori suntem.

:) aici iti dau dreptate...:)
 

DeletedUser25042

cind spuneam "pitici" ma refeream la jucatorii pititi in mijlocul tribului nu la tine ca ai numele asta dar daca te simti si stii ca esti in situatia asta....
si inca ceva piticule,poate nu stiam la ce foloseste hirtia igienica dar sigur nu am plecat la inamici cind eram inconjucat de rosu sau la citeva sute de atacuri.cred ca asta spune multe despre ce fel de jucatori suntem.

1.Puteai spune direct pititi si nu se mai crea aceasta confuzie

2.Eu nu am plecat la dusmani cand eram inconjurat de rosu ci am plecat dintre colegi din cauza slabei organizari care exista si astazi in triburile voastre si am plecat din albastru total harta schimbandu-se in rosu total,ulterior cu sprijinul colegilor din TBS,care impreuna am facut-o albastra apoi k53 apoi k54 si tot asa.Noi ne putem lauda cu destule continente de sate luate de la voi dar voi nu aveti cu ce va lauda in fata noastra!(referitor la cazul meu)

3.Colegii tai au ales calea inteleapta si stai calm ca se va ajunge si langa tine si atunci sa te vad domnule aroganta.Dupa cum am spus,multi sunt tupeisti la adapost!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus