Atacuri si defensive amuzante lumea 2

DeletedUser

Doamne ce n00b...


Titlu xxxxxxxx atacã satul lui k0tz0
Expediat 04.03.08 02:03
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

15.8%
Moral: 100%


Bonus de noapte pentru apãrãtori

Agresor: xxxxxxx
Sat: xxxxxxxx (xxx|xxx) K24

Numãr: 109 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 109 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apãrãtor: DhaLastWarrior
Sat: Sat de frustrati (494|210) K24

Numãr: 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

singura chestie cat de cat "funny" este acea aparare impresionanta a ta :)
 

DeletedUser

da uitate ca si-a mai postat un raport...unde ia distrus grajdu la unu =))
 

DeletedUser

"omul" nu e "om" destul daca nu e si fudul (nu vreau sa ma risc sa fiu acuzat de atac la persoana)
 

DeletedUser

Hehehe

In plin razboi, sa trimiti un singur atac intr-o zi pe un sat. Nimic amuzant pana aici, dar ia priviti ce continea acel atac!?

Titlu incepatorul atacã 06. Dark City modificarea numelui
Expediat 04.03.08 19:12
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 14.7%
Moral: 42%

Agresor: incepatorul
Sat: {65}Club Zouk-Singapore (476|418) K44

Numãr: 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1

Apãrãtor: QuaD
Sat: 06. Dark City (511|429) K45

Numãr: xxxxx xxxxx xxxxx xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxxx xxxx xxxxx xxxxx
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Ma rog, se pare ca numele il scuza. :)
 

DeletedUser1647

Si eu am facut la fel nu numai o data, de mai multe ori. Si-a omorat nobilul ca sa il faca in alt sat. Sigur assta a vrut, nu gsesc alta explicatie.:confused:
 

DeletedUser3643

sa il omoare..sau fake cu NOBILUL nu ati auzit?vreti sa postez si eu?omg:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

A gasit si el o scuza patetica pentru neputinta lor de a ne lua vreun sat!!!Cate sate avea quad???:)))si cate mai are:))!!Frustrarea Sfinxule,frustrarea omule,Calm down man!!
Daca vreti sa pun eu atacuri noobe cu nobili care le dati voi cu zecile pentru nu sunteti in stare sa coordonati un atac:p!
Ps:Numele te scuza pe tine deorece stai ca un Sfinx, incapabil sa dai vreun atac coordonat si sa iei vreun sat!!

Scuze pt offtopic!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca se mai uita la topicul asta..sfinxule inca mai astept niste atacuri de la voi...uite aseara[pe la 3 adik] nu am fost pe faza si mati spionat pe vreo 5 sate...Va astept:p..sau nu mai aveti tupeu::))))!Ultimul meu offtopic...Inca o data scuze:p
 

DeletedUser3643

HAHA sa ma prapadesc pe mine de ras de prostie si lipsa de preocupare ce ai...e amucant ca si-a pierdut unu 109 lancii?pot pierde si 10.900 si nu mai pot eu..si daca incerca sa il recupereze nu ataca cu 109 lancii..si daca e vreun noob la marginea harti...nu stia sa atace imediat dupa atac sa si-l recupereze....si mai mult ca sigur trimitea sprijin
 

DeletedUser

HAHA sa ma prapadesc pe mine de ras de prostie si lipsa de preocupare ce ai...e amucant ca si-a pierdut unu 109 lancii?pot pierde si 10.900 si nu mai pot eu..si daca incerca sa il recupereze nu ataca cu 109 lancii..si daca e vreun noob la marginea harti...nu stia sa atace imediat dupa atac sa si-l recupereze....si mai mult ca sigur trimitea sprijin

:eek:
K de obicei nu intzelegi nimic.
Nu era satul lui deci nu avea nimik de rekuperat.
 

DeletedUser

Eu cred ca tu ar trebui sa incetezi sa mai faci valva aici!!!Ca esti vai de capul tau!!Poate chiar incerca sa te farmeze,ca acolo unde esti tu se poarta!:))
6543 DhaLastWarrior Troy.. 5.334 2 2667
 

DeletedUser

Neah

Si eu am facut la fel nu numai o data, de mai multe ori. Si-a omorat nobilul ca sa il faca in alt sat. Sigur assta a vrut, nu gsesc alta explicatie.:confused:

N-a fost fake. Jucatorul QuaD a primit un singur atac (acela), pe un sigur sat, toata ziua. Fake la ce? Daca nimeni nu l-a atacat? Si nu l-a omorat ca sa-l faca in alt sat, pentru ca e sat aflat la granita, vital pentru cucerire... dar noob-ismul e in floare. Daca stau sa despic firul in 14... va arat in ce hal reuseau sconcsii sa cucereasca un sat de la avalon. Un sat castigat si vreo 10-12 nobili pierduti. Fie de apararea din satul ala, fie se innobilau intre ei. Dar nu judec pe nimeni, unii au coordonatori de joc, iar altii au doar (b)oieri la conducerea tribului. :D
Incepatorule: sunt atat de frustraaaaat... pacat ca e topic de amuzament, si nu de dispute. Spor la joc! :)
 

DeletedUser2602

pana maine apare si atacul meu aici, cred :D
daca nu apare el singur atunci il pun eu
 

DeletedUser1647

N-a fost fake. Jucatorul QuaD a primit un singur atac (acela), pe un sigur sat, toata ziua. Fake la ce? Daca nimeni nu l-a atacat? Si nu l-a omorat ca sa-l faca in alt sat, pentru ca e sat aflat la granita, vital pentru cucerire... dar noob-ismul e in floare. Daca stau sa despic firul in 14... va arat in ce hal reuseau sconcsii sa cucereasca un sat de la avalon. Un sat castigat si vreo 10-12 nobili pierduti. Fie de apararea din satul ala, fie se innobilau intre ei. Dar nu judec pe nimeni, unii au coordonatori de joc, iar altii au doar (b)oieri la conducerea tribului. :D
Incepatorule: sunt atat de frustraaaaat... pacat ca e topic de amuzament, si nu de dispute. Spor la joc! :)

Se pare k nu m-ai inteles. Nu am zis de fake.

Fi atent.



Am 20 de sate [sa zicem] 5 in coltul K55 si 15 in celalalt colt al k55-ului. Am 3 nobili intr-un sat din nucleul cu 15 si mai am nevoie de unu acolo. Nu mai pot sa fac ca nu am taleri batuti. Atunci nobilul dintr-un sat din nuclul de 5 il trimit la vrajeala... Nu ma intereseaza decat sa moara, ca eu sa il pot scoate in satul din nucleul celalalt care e la multe ore distanta.

Asa ai inteles ce am zis eu? Daca ai un nobil intr-un sat si il omori, il faci apoi in altul fara sa mai bati taleri... k?:p
 
Sus