limitarea triburilor

  • Autor subiect LizardKing
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

votati pt limitarea triburilor!

hai sa avem o lume unde calitatea conteaza nu contitatea!
 

DeletedUser

da ar fi fost frumos limitarea la 100 membri dar se pare ca taolinii au dat de sondaj si incep sa voteze pentru triburile mamut:D
 

DeletedUser

Un trib cu maxim 100 de playeri cred ca este suficient.
Triburile mamut sa isi faca "N" academii si gata.
 

DeletedUser

sunt foarte multi care vor limitarea triburilor dar nu au votat... dezinteres total! :(
 

DeletedUser

pacat daca nu voteaza deoarece daca tot ne este data aceasta sansa de ce sa nu profitam de ea!!...intr-un trib cu 100 membri va fi mult mai interesant si mult mai organizat...etc, etc, etc:confused:rolleyes:
 

DeletedUser

si eu sunt de acord cu limitarea la 100 de membri, e cea mai buna
 

DeletedUser

decat triburi de 200 sau mamut mai bine 100 de membri desi 50 ar fi fost ideal 8-> but dream on 8->
 

DeletedUser

Sondaj de opinii: Credeþi cã pe lumea 5 ar fi indicat ca numãrul membrilor in triburi sã fie limitat?

Nu 759 53.56%

Da ( 100 de membri ) 526 37.12%

Da ( 200 de membri) 132 9.32%



Voturi date: 1417

degeaba vorbim noi ce dorim ca vad ca altii voteaza pro triburi mamut:(..
 

DeletedUser

toti care vor sa avem triburi limitate sa intre la satari/sondaje de opinie si sa voteze pt limitarea tribului!
 

DeletedUser184

Sondaj de opinii: Credeþi cã pe lumea 5 ar fi indicat ca numãrul membrilor in triburi sã fie limitat?

Nu 767 53.52%

Da ( 100 de membri ) 530 36.99%

Da ( 200 de membri) 136 9.49%


Voturi date: 1433

sa speram ca limitarea la 100 jucatori va castiga :D
 

DeletedUser

e..dar puteti si voi sa faceti de 100 membri fara sa mai tineti cont de sondaj:D:D
aici e mana taolinilor!!!
 

DeletedUser

e..dar puteti si voi sa faceti de 100 membri fara sa mai tineti cont de sondaj:D:D
aici e mana taolinilor!!!

nu ar fi corect faatsa de cei ce au votat Nu:) cum sa iti explic eu tie ... aici este o politica democratica
:) sondaj de opinii:D nu fac adminii dupa cum ii taie capul:p
 

DeletedUser5225

ar fi frumos daca s-ar trimite un mesaj in joc ca sa intre lumea sa voteze...:cool:
 

DeletedUser523

eu AM VOTat pt limitare si am trimis circulara si la mine in trib, acum vedem ce vor toti cei ce vor vota insa oricum nu conteaza aceasta setare pt k cei ce vor sa-si faca un trib pro din max 100 de membri o vor face oricum...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus