Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser

n`am nimic cu adminii..da din kte stiu io maine e 8 martie...deci distractia pe maine :p
 

DeletedUser5168

eu am primit n amenintari de acum...ca de cand asteptau eu clipa asta :confused:...voi vedea...oricum deseara ies de pe speed...
 

DeletedUser4413

:)) ar fi culmea sa apuci sa faci sat de 1000 de puncte si sa se restarteze iar
 

DeletedUser3977

Bataie de joc!

Au vazut ca sunt putini jucatori platitori si au inchis speed3.Cica n-a dus servarul Cu 300 de jucatori? Dar ce e ala 386? Au insailat pe servarul Lumea Clasica o runda speed ca sa-si bata joc de noi, cine joaca pe prostia aia CGA?Isi bat joc de noi, iar daca facem scandal ne mai da si afara.Nu este prima data cand sunt ars cu puncte premium si voi face reclamatie la OPC.Propun sa facem o petitie administratorilor ca sa revina la situatia dinainte!
 

DeletedUser574

jucati mai si gata...ce tot urlati aici..:rolleyes:
mie imi place lumea...bafta:p
 

DeletedUser

Unde s-a anuntat ca reincepe Speed 3?? Am iesit si eu putin si cand am vrut sa reintru, nu am mai putut. E jenant ce se intampla. De ce nu au avut acces doar jucatorii care au intrat prima data?? Am stat degeaba la calculator de ieri pana azi? :mad:
 

DeletedUser

dar nu ne anunta si pe noi,nimeni nimic ... runda se termina tot in ziua si la ora stabilita ?
sau se prelungeste cu o zi ? ....
 

DeletedUser

Asta nu ma incalzeste cu nimic. Practic, am pierdut timpul asta degeaba. Daca erau probleme, trebuiau sa anunte pe toata lumea, nu s-o faca pe muteste. Nu sunt seriosi!
 
Sus