Speed3

  • Autor subiect DeletedUser5151
  • Data de început

DeletedUser

Va spun eu...Va intelegem nervii, dar asta nu inseamna un limbaj si un comportament de mahala.Suntem romani? Da, tocmai ati demonstrat-o.


nu ti se pare ca ai intrecut si tu un pik limita.... nu ti se pare ca ai jignit 23 de milioane de romani care nu au nici o treaba cu acest jok :D din cauza unor jucatorii care nu au dormit noapte au stat ca maniaci in fata PC-ului :( iar cand au cerut o explicatie nimeni nu le-a raspuns
 

DeletedUser184

observ cu stupoare ca dati dovada de orice in afara de bun simt...persoanele care au hulit pe acest topic nu vor primi ban pe forum 2 saptamani ci o luna respectiv 2 luni.
de ce zic asta ?
considerati ca s-a stat cu mainile in san si ca ne-am spalat pe maini cu un anunt?
ei bine socotiti asa ca la ora 16:15 (aproximativ) s-a facut anunt cu problema speedului.
de la acea ora s-a lucrat sub foc continuu pentru a remedia serverul pentru a se evita acest rollback insa problema a fost mult mai grava asa ca s-a apelat la aceasta versiune.
asa. revenind
pedepse de o luna
Deatheaters - 2 luni
nickulaie - o luna

atentie: clonele acestor jucatori (in cazul in care se vor crea) sau persoanele ce vor transmite parola catre acei jucatori pentru a putea posta pe forum vor primi ban permanent.

decizia mea poate fi contestata doar prin intermediul sistemului de tickete.
 

DeletedUser

nu ti se pare ca ai intrecut si tu un pik limita.... nu ti se pare ca ai jignit 23 de milioane de romani care nu au nici o treaba cu acest jok :D din cauza unor jucatorii care nu au dormit noapte au stat ca maniaci in fata PC-ului :( iar cand au cerut o explicatie nimeni nu le-a raspuns

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Ai la dispozitie sistemul de suport, daca te simti jignit de afirmatia mea nu ezita sa-l folosesti.Cat despre cei ce au afirmat inaintea mea, acest lucru, dar cu sens peiorativ...pentru ei era acest raspuns.Cei care se stiu, inteleg acest lucru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


Mai citeste odata ce am scris..
Ma voi repeta...dar eram in timpul programului de munca.Prin urmare, nu aveam cum sa fiu online la acea ora.Si nici la o ora ulterioara, datorita programului meu de munca
.

bine tu, dar din cate eu stiu sunt mai multi admini nu esti tu singurul :D totusi e imposibil ca in 3 ore sa nu intre nimeni pe forum :D
 

DeletedUser

bine tu, dar din cate eu stiu sunt mai multi admini nu esti tu singurul :D totusi e imposibil ca in 3 ore sa nu intre nimeni pe forum :D

1. Repet, timp disponibil limitat. nici voi nu puteti sta 24/7 pe acest joc, sau forum.
2.
lamine a spus:
considerati ca s-a stat cu mainile in san si ca ne-am spalat pe maini cu un anunt?
ei bine socotiti asa ca la ora 16:15 (aproximativ) s-a facut anunt cu problema speedului.
de la acea ora s-a lucrat sub foc continuu pentru a remedia serverul pentru a se evita acest rollback insa problema a fost mult mai grava asa ca s-a apelat la aceasta versiune.
 

DeletedUser


Ai la dispozitie sistemul de suport, daca te simti jignit de afirmatia mea nu ezita sa-l folosesti.Cat despre cei ce au afirmat inaintea mea, acest lucru, dar cu sens peiorativ...pentru ei era acesl raspuns.Cei care se stiu, inteleg acest lucru.

nu ma simt afectat cu nimik, ca nu sunt roman... ma refeream la alti jucatori care au citi cuvintele tale :p

eu doar lam citat pe BADEA: Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul
 

DeletedUser

deci cu speedu asta sa dus naibi totul.....asteptam viitor ...se pare ca restart nu se da continuam asa cu toate ca multi jucatori au avut de pierdut ...speram mai multe pe viitor :D
 

DeletedUser

totusi :)) vezi ca mesaju care mi l-ai dat nu cred ca mai apuc sa il citesc..daca poti.. sa il trimiti aici.. ar fi numa bine :D :p
 

DeletedUser

Pentru cei ce nu au citit inca.

Au fost probleme technice pe serverul de speed. Din cauza aceasta s-a fãcut un rollback la care se pare cã ora corespunzãtoare nu era 16.55 ca si in anutul de pe pagina principalã..ci technicienii au fãcut rollbackul din jurul orei 15:00.

Cu runda aceasta de speed nu ne putem mândri, ne cerem scuze pentru neplãceri si sperãm ca pe viitor sã nu mai avem astfel de probleme.


carmi,

Team Triburile
http://www.triburile.ro

As aprecia postari in limita bunului simt.Altfel ma vad nevoit sa continui marirea listei de banuri.

Mesajul original il gasiti aici http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=3522
 

DeletedUser

da.. din pacate inca nici la ora asta nu merge sa intru..cu toate ca pe harta mai apar cu un satuc :)
 

DeletedUser706

M am uitat si eu pe clasament ...

Si m am mai uitat o data ...
Si inca o data ....

1 ABSINT 912.841 912.841 37 24.671 166 5.499
2 Fun 400.832 461.973 106 4.358 160 2.887
3 PP 250.584 250.584 11 22.780 46 5.447
4 DA! 218.231 218.231 23 9.488 54 4.041
5 .net 135.890 135.890 14 9.706 28 4.853
6 Fun2 115.841 129.585 86 1.507 90 1.440

Deci din aproape 300 de jucatori , cati joaca pe servarul asta .. 200 si ceva joaca in acelasi trib !!
Si mai sunt si pe locul 2??!! :confused: :confused: :confused:

E cumva din nou o greseala a servarului ??
 

DeletedUser5168

Vad ca am mai ramas cu un sat. Foarte frumos. Mari jucatori ce sunt acolo. Isi fac puncte pe seama celor care nu pot sa intre. Sa vad care se lauda ca a terminat printre primii!

uita-te la punctajul meu ca agresor.....oricum nu te-am atacat eu....ca imi pierdeam trupe aiurea......
 
Sus