Legende

  • Autor subiect DeletedUser35432
  • Data de început

DeletedUser

@congres: are şi dezavantaje...previzibilitatea precum şi stagnarea datorită unui coleg inactiv(altfel ajunge dezvoltarea cum sunt bările alea de la winamp, una mai sus una mai jos).

perfect adevarat. nu am pretins ca ar fi infailibila, metoda noastra, doar ca a aparut, a dat rezultate, are si multe avantaje si, cel mai important, dupa parerea mea, a adus ceva nou in acest joc si, cum spun eu destul de des, ne-a mai scapat de capacana jocului clasic. imi place sa cred ca am adus o nota de creativitate in acest joc si, se pare ca am avut dreptate. nu m-as fi asteptat sa fie remarcata in afara lumii 10, sincer. asta dovedeste ca ne-am atins scopul, din plin: am facut o figura frumoasa, pe joc si am lasat ceva in urma noastra, mai mult decat punctele sau scorul in diverse clasamente.
 

DeletedUser

un jucator bun nu inseamna doar puncte sau ODA,inseamna si respectul fata de alti jucatori iar un jucator bun trebuie sa fie un exemplu pentru ceilalti....iar din cate vad eu...dandain nu este caracterizat de asa ceva
 

DeletedUser19202

ok am inteles ..ca sa fiu on topic va zic si eu singurii 2 jucatori pe care ii consider foarte buni si care s-ar descurca in orice conditii

ronaldo91(getjar)
jimena79

restul suntem oameni.:))))
 

DeletedUser11083

un bun conducator de trib era probabil si intemeietorul tribului Burn.... adevaratul Burn, nu unul din numeroasele imitatii :)
 

DeletedUser

Nu cred ca se poate spune despre el ca este un bun Conducator, sincer...
 

DeletedUser23756

MirceaMT
Sisisi
Fulger3
BlackLeon
Martianu
Leutulmic

si ar mai fi...
 

DeletedUser35323

da ,da,,,,ca sa fi legenda trebuie in primul rand sa apartii trecutului...Legende sunt aia de pe L1,L2,L3 Lclasica,Lspeed care s-au lasat.....mai dureaza pana vor ajunge si cei de pe L4,L5,L6 legende....

astia de ii puneti voi p-aici sunt doar colegii vostri de pe joc!
si nu stiu cati din ei stapanesc triburile pana la cel mai mic amanunt...


The legend World 2
Dulcika
World 1
Xena
Clasica:DAvydoff
 

DeletedUser

ingerasa e singura legenda din acest joc :D

corect :D casanova poate confirma :))

Stiu si eu cativa jucatori care nu sunt laudati doar de prieteni, e vorba de Lord Ingus si mine.

asta chiar suna a legenda: popa si nebuna.. :p
____________

shii acu s' zic shii io sheva dispri liejendili di pe triburili.ro:

ie vrio unu dispri cari s-o scris vro lejenda pi saitu' ista?dac' da shii o facut iel in mod fantastic in afar' faptului c' o cusherit un sat,l-o aparat apoi l-o stiers sau ciedat?
di la shiei mai buni jucatori/conducatori s-o ajiuns la liejendi..maini poimaini apar tiemi cu: shei mai shmechieri super-eroi di pi siervar..pff,da rautashios mai sant :<

pan' shii liejienda di pi lumia doi,cco,tzin s' cried c' s-o transmis prin cali orala sau in scris pi forumuri in mod greshit..faptili lui riali o fost combinati pria mult cu shieli imajinari shii di aishea s-e ajiuns la antipatii(distuli,dar nu sufishienti).

legendz,ai lov iu all,peace..dud:D
 

DeletedUser35323

tu amic cu mine...ma confunzi...ma injuri pentru ca esti frustrat ca tu aveai o sleahta dupa tine pe speed eu intram singur si va scoteam...asa ca....din cauza unor neispraviti ca tine m-am mutat pe alt server....pentru ca al nostru e plin de jucatori ca tine...
Cei ca tine ,pleava societatii distrug tara asta!
 

DeletedUser

tu amic cu mine...ma confunzi...ma injuri pentru ca esti frustrat ca tu aveai o sleahta dupa tine pe speed eu intram singur si va scoteam...asa ca....din cauza unor neispraviti ca tine m-am mutat pe alt server....pentru ca al nostru e plin de jucatori ca tine...
Cei ca tine ,pleava societatii distrug tara asta!

Tu? Pe mine ma?! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

vajlan.png


LE: Acum se vede imaginea :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus