Shock? vs Iobag

  • Autor subiect DeletedUser35664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35664

mi-am propus sa ajung pe primul loc la inamici invinsi ca aparator si cred ca am mari sanse sa ajung pe primul loc. este un raZboi personal , nu trag dupa mine pe nimeni . asta este parerea mea despre marea majoritate a copiilor din acest trib : NISTE INFUMURATI ,NISTE INGAMFATI . voi nu va respectati intre voi ,in cadrul tribului daramite sa va respectati dusmanii?!!! un razboinic adevarat isi respecta dusmanul ,oricare ar fi el , dar pe voi v-am studiat si am seszat ca voi intre voi nu manifestati respect . inainte sa mergeti la lupte , invatati sa va respectati adversarii pt a fi voi insiva respectati de catre ceilatiu, este vorba de respectul de sine , ceea ce la voi lipseste cu desavarsire , la marea majoritate dintre voi, recunosc, sunt si cateva exceptii, dar insesizabile . este vorba de trib nu de anumite persoane. DACA LUAM EXEMPLE DIN ISTORIE OBSERVAM ca mai toti marii raboinici si-au respectat adeversarul. ma puteti propulsa pe primul loc?!!! dar am marea rugaminte sa ma si respectati ca adversar . da , eu sunt nebunul care provoaca un trib intreg la razboi cu o singura cerinta : SA FIU RESPECTAT .
 

DeletedUser35664

nu ati fost in stare aliatii sa ii respectati. daca acele legende de care tot vorbeste lumea pe aici sunt nascute din asemenea razboinici pai atunci lumea se inseala grav cu privire la legende . eu nu am avut ocazia sa intalnesc o legenda pana acum si sa zic : DA DOMNE , ASTA ESTE , O RESPECT PT CA MERITA TOATA ADMIRATIA SI STIMA MEA . dati-mi si mie sansa sa cunosc o legenda adevarata , DAR ADEVARATA , care stie sa-si respecte adversarul care stie sa se respecte pe sine ca razboinic, care stie ce inseamna ONOAREA SI GLORIA .
 

DeletedUser35664

DAR CE DOMNE? VINE TRIBUL shock? peste mine sa ma bata pt ca nu le place moaca mea?!! hai sa fim seriosi :))
 

DeletedUser35664

vreau fetite dotate/sa ma maseze pe spate/maseuzele au loc/ doar in tribul SHOCK?/
 

DeletedUser

eram sigur ca o sa fie tam tam si pe extern. fiecare va avea mereu propria lui parere despre cazul ala. ce a fost a fost. acum e razboi si cu asta basta :)
 

DeletedUser35664

trbul acesta plin de copii ingamfati si nepoliticosi la mine se opresc , mai departe de mine nu trec . daca voua va este frica de EI , aflati ca mie nu imi este frica . MIE NU MI-ESTE TEAMA DE DUMNEZEU , DARAMITE DE NISTE COPII PLIN DE FUMURI?? la cat ard fumurile pe capul lor niste macar pompierii nu se ostenesc sa vina sa-i stinga
 

DeletedUser

si el cica vrea respect :). posteaza in continuare ca o sa ajungi sa fi respectat nu numai de membrii shock :)
 

DeletedUser

dap.
si auzi neuron singuratic, las-o mai moale tati cu "copii infumurati".
chiar ii cunosti pe toti de iti permiti sa ii apelezi astfel?
 

DeletedUser2821

Vai de capul meu , bai , serios , de unde naiba tot apareti , toti playerii de care nu am auzit pana pe lumea asta vin si isi dau acuma cu parerea ... Sunteti buni ma , inteleg ca vreti sa va faceti cunoscuti dar sunt si alte metode in care va puteti face cunoscuti si in alt mod inafara de a va face de ras.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus