Legende

  • Autor subiect DeletedUser35432
  • Data de început

DeletedUser1959

Ordinea aleatorie:

-LizardKing
-Morbent Fell
-ghismo
-dora2007
-setzel
-martzian
-w0nd

Jucatori pe care i-am avut adversari:

-KingEu
-Gangster Ray
-alina cea groaznica
-Red Fury Maniac(aka thunderu')

...si lista continua
 

DeletedUser

Red furry maniak aka thunder e unul din cei mai buni jucatori pe care i-am cunoscut. Pe 13 a cedat condul lui kala, nu vorbi daca nu cunosti aline.
 

DeletedUser

Legenda, un cuvant mare care descrie o personalitate si mai mare. Pai pe triburile daca stai bine sa te gandesti cred ca sunt cateva sute de legende, printre care nu pot sa enumar cativa care mi-au schimbat viata pe acest joc la inceput, "profesori": Aztecul, Smokefield, BlackPharaoh, Obi Wan Kenobi (sau cum era pe w9 Jedi Obi Wan), Nanel si altii.. In rest sunt mult prea multi de mentionat, dar nu pot sa nu o fac in cazul lui: Zammolxe, pentru care-l respect foarte mult.

P.S.
Pentru toti acei copii care vin aici si spun de x si y ca nu sunt jucatori in cazul in care nu-i cunoasteti.

P.P.S.
Ma simt onorat ca am fost pus si eu pe unele liste, totusi: I GOT SKILL !
 

DeletedUser17308

Legenda, un cuvant mare care descrie o personalitate si mai mare. Pai pe triburile daca stai bine sa te gandesti cred ca sunt cateva sute de legende, printre care nu pot sa enumar cativa care mi-au schimbat viata pe acest joc la inceput, "profesori": Aztecul, Smokefield, BlackPharaoh, Obi Wan Kenobi (sau cum era pe w9 Jedi Obi Wan), Nanel si altii.. In rest sunt mult prea multi de mentionat, dar nu pot sa nu o fac in cazul lui: Zammolxe, pentru care-l respect foarte mult.

P.S.
Pentru toti acei copii care vin aici si spun de x si y ca nu sunt jucatori in cazul in care nu-i cunoasteti.

P.P.S.
Ma simt onorat ca am fost pus si eu pe unele liste, totusi: I GOT SKILL !

pauza intre meciurile de dota?:)
 

DeletedUser26528

Legende nu , dar jucatori buni cu care joc/am jucat cot la cot sau care mi-au fost adversari sunt ..multi
Cativa dintre ei ar fi :

Wandda
Say Yes Smoke
xxDragoshulxx
farao
Kimo
Gabytza
Diry
boggy-arsenal1990
andurill
nemesis22
piciri
rockmaster
michelle
p0rtocala

.............
 

DeletedUser26528

Da...fishu

Legenda? .... poate o sa fim "legende" daca lumea 15 o sa fie prima lume inchisa pe ro. ...dar mai e pana atunci .

ps. pe tn de unde te stiu ? .... ca tot te-am mai vazut postand la topicul l15 si ori te stiam si te-am uitat ... ori te confund cu cineva
 

DeletedUser27408

Din pacate,pot sa zic ca,desi am fost dusman b-sea pe l15,au dominat lumea 15 de la inceput pana in prezent...au fost mereu pe locul 1 distantat(adevarat,prin recrutari masive,dar...scopul scuza mijloacele :) )



don'soara...treci pe skype,am niste scuze de cerut :D

Hai bre fii serios, nu chiar de la inceput si nu permanent.
 

DeletedUser35286

bre nea ingus...ati avut un razboi frumos,insa,tot pe primu loc erau :D
 

DeletedUser35876

cred ca sunt peste 100 de oameni care pot fi numitit "legende":)
jucatori cu care am avut de-a face si ii respect:
TTR33753082
Aliat
The Werewolf
Illidan stormrage
BmsMarinarul
L1v1us
Daymo
Dica Sorin(asta e o nuca prea tare:p)
cgal
uv1921
 

DeletedUser11365

da..pai nu l-am vazut de pe l13 cand s-o lasat la 1 sat...nici pe mess nu-l mai vad..mi-o fi dat invisible
 
Sus