Primul Razboi Mondial!!!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai dex pune o poza mai mare ;) si...sau link-ul catre harta.

Vreau sa vad si eu:(
 

DeletedUser3192

Side 1:
Tribes: IMMO, noobs
Side 2:
Players: Mitujim, mondyalu09

Timeframe: 05/09/2010 00:00:00la06/09/2010 14:22:38

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133
Tabăra 2: 8
Diferență: 125

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,238,247
Tabăra 2: 64,510
Diferență: 1,173,737

chart


param...pam pam :D
 

DeletedUser

Sa vedem si ...alta fata a razboiului ;):rolleyes:

Side 1:
Tribes: G~E, G~E~K, G~A
Side 2:
Tribes: VM-EC, =NG=, Nebunu

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 194
Tabăra 2: 86
Diferență: 108

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,915,203
Tabăra 2: 866,753
Diferență: 1,048,450

chart
 

DeletedUser

hmmmm
am pierdut pariul s-au luat chiar dublu decat am zis eu deci colegii aveti cate o bere de la mine :D
 

DeletedUser

asa poda :))
cand ti-am spus ca se vor lua multe sate ai ras de mine...acum este timpul sa platesti...vezi ca vreau cea mai scumpa bere :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pfff poda sa inteleg ca la statistica cu familia vm-ec te referi ? :D

eu vreau bere neagra :D :D
 

DeletedUser

ma refer la statistica cu mitujim si mondyalu ca eu am zis ca nu se iau mai mult de 50 de sate dar vad ca am niste golegi care nu m-au dezamagit
 

DeletedUser

păcat că se risipesc talente ca şi mondyalu sau mitujim , cei din immo ar face bine să se gândească serios la „aducerea” acestor 2 jucători în propria ogradă.
 

DeletedUser

păcat că se risipesc talente ca şi mondyalu sau mitujim , cei din immo ar face bine să se gândească serios la „aducerea” acestor 2 jucători în propria ogradă.

"pacat ca se risipesc talente".:)) da, adevarul ca in capul lor existau doar talente.Talente si fitze.:D Shamp, nu poti salva un jucator care iti este dusman din suflet.Mitujim si mondyalu au fost acolitii lui =Master Hades= si au participat la fuziunea cu G~E, ca sa nu zic direct ca ei au aranjat-o.Deci isi merita pe de plin "irosirea".

Pentru mine e ceva personal legat de ei, mai ales datorita discutiilor purtate pe forum cand le spuneam ca fuziunea cu G~E nu va aduce nimic bun, mondyalu09 a facut anumite afirmatii la adresa mea, care acum cred ca le regreta vazand ca am dreptate.:eek:

Deci sa nu le mai plangem de mila celor doua caractere Mitujim si mondyalu09, si pentru Mitujim, se pare ca punctajul la agresori cu care te faleai pana acum nu a mai inspirat teama si de asta-data si ti-ai cam luat-o pe spinare, pentru ca asa stiau unii sa se dea mari pe vremuri (cand l-am invitat sa participe la o actiune impotriva IMMO a zis ca intradevar poate de el se vor speria inamicii, facand referire la cat e el de tare in comparatie cu ceilalti jucatori).

BRAVO IMMO si noobs!!!
 

DeletedUser3192

"pacat ca se risipesc talente".:)) da, adevarul ca in capul lor existau doar talente.Talente si fitze.:D Shamp, nu poti salva un jucator care iti este dusman din suflet.Mitujim si mondyalu au fost acolitii lui =Master Hades= si au participat la fuziunea cu G~E, ca sa nu zic direct ca ei au aranjat-o.Deci isi merita pe de plin "irosirea".

Pentru mine e ceva personal legat de ei, mai ales datorita discutiilor purtate pe forum cand le spuneam ca fuziunea cu G~E nu va aduce nimic bun, mondyalu09 a facut anumite afirmatii la adresa mea, care acum cred ca le regreta vazand ca am dreptate.:eek:

Deci sa nu le mai plangem de mila celor doua caractere Mitujim si mondyalu09, si pentru Mitujim, se pare ca punctajul la agresori cu care te faleai pana acum nu a mai inspirat teama si de asta-data si ti-ai cam luat-o pe spinare, pentru ca asa stiau unii sa se dea mari pe vremuri (cand l-am invitat sa participe la o actiune impotriva IMMO a zis ca intradevar poate de el se vor speria inamicii, facand referire la cat e el de tare in comparatie cu ceilalti jucatori).

BRAVO IMMO si noobs!!!

adevarul e ca tocmai acel punctaj ne-a facut sa ne ambitionam sa dam in amandoi odata pentru ca altfel ar fi fost un esec...de fapt am dat in 3 jucatori dar al treilea a fost tinta secundara...au dat foarte putini oameni de la noi si totusi s-au luat sate si de acolo :))
 

DeletedUser15358

Cheia succesului am fost eu,recunoaste. Am zis sa il bag pe poda la plata,ca tot ii din Timisoara.
 

DeletedUser

da Mogule tu repede ti-ai dat seama ca iti poti primi berea asa ca ce ai zis ia sa il fac pe Poda sa plateasca

Iar tie shamp ce pot sa iti zic decat ca fiecare trib are politica lui iar politica IMMO este de a elimina adversarii puternici nu prin recrutari ci prin a le demonstra ca noi suntem mai puternici ca ei

Fiecare din noi isi alege singur drumul iar ei si l-au ales, asa ca sincer shamp nu stiu de ce am incerca noi sa le schimbam viitorul.
 

DeletedUser34781

ssshhhhttt , ce amuzant...:O

anyway, nu gasesc topic de off-topic...

voi da???:O
si, bre, v-am slabit oleaca , ca am fost in concediu, dar stiti voi... e de datoria mea sa va mai stresez un pic:p:p:p

numai sa nu incepeti iar cu .. "latzustele"... ca ... puii mei, pt mine tz nu inseamna decit ca-mi incurc limba, asta vreti???:O:O:O

(p.s. doar daca pt voi nu e ceva deosebit... dar in rest, ... sincer, cind am citit ultimele pagini, mi-ati parut ... super juvenili... scz de o parere dinafara ...
ati auzit???:p:p:p)
app, ati rezolvat cu problemele adolescentine, sau tot sinteti "R.R.|
iti??:O:O:O
de logoped ati auzit? , daca nu voi, parintii, poate...:p)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

ssshhhhttt , ce amuzant...:O

anyway, nu gasesc topic de off-topic...

voi da???:O
si, bre, v-am slabit oleaca , ca am fost in concediu, dar stiti voi... e de datoria mea sa va mai stresez un pic:p:p:p

numai sa nu incepeti iar cu .. "latzustele"... ca ... puii mei, pt mine tz nu inseamna decit ca-mi incurc limba, asta vreti???:O:O:O

(p.s. doar daca pt voi nu e ceva deosebit... dar in rest, ... sincer, cind am citit ultimele pagini, mi-ati parut ... super juvenili... scz de o parere dinafara ...
ati auzit???:p:p:p)
app, ati rezolvat cu problemele adolescentine, sau tot sinteti "R.R.|
iti??:O:O:O
de logoped ati auzit? , daca nu voi, parintii, poate...:p)

yupiiii...cineva care imi da dreptate....la logoped cu voi :p:p:p:p
 

DeletedUser

anne - ceva mic in noi lamane totdeauna juvenil - si aici poate sa iasa la iveala... deasemenea la baieti mai mult decat la fete.

deasemenea mie imi place sa fiu lalait nu rarait.. a fi lalait este o placele ca latustele sunt un cald de latuste vesele si lalaite :)
 

DeletedUser3192

Sa vedem si ...alta fata a razboiului ;):rolleyes:

Side 1:
Tribes: IMMO, noobs, VM-EC, ~RoF~, Nebunu, =NG=, RTALS, nGen
Side 2:
Tribes: G~E, G~E~K, G~A

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484
Tabăra 2: 233
Diferență: 251

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,696,431
Tabăra 2: 2,325,101
Diferență: 2,371,330

chart


Uite zanzi o alta fata a razboiului
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus