Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ca tot citeam ieri niste interviuri cu anumiti jucatori de pe l21 propun ca si moderatorul de forum de aici sa incerce sa faca asa ceva poate se mai dezmorteste si externul
 

DeletedUser

cred ca cel mai potrivit om pt interviu ar fi ori gykanes ori don quijote3000

la intrebari cred ca exista destule si am sa ma gandesc sa iti zic cateva
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Puteti sa formulati chiar aici astfel de intrebari. Si nu ma refer la unele generale, ci unele legate de activitatea acestora in joc, eu nestiind nimic despre ei.
 

DeletedUser

pt ambii ar fi valabila intrebarea
cat de greu a fost sa mentina ordinea si disciplina in IMMO si sa mentina tribul pe linia de plutire dupa ce Rhadookoo a renuntat ??
 

DeletedUser3192

eu as vrea interviu cu conducatorii principalelor triburi de pe L10:
crystyv (noobs), n00bSt3R (VM-EC), don quijote3000 (IMMO), lupul-sur (=NG=) , VALAHUL1 (G~E).

INTREBARI:
ce experienta tribala au?
cum au ajuns in conducerea triburilor si ce inseamna pentru ei acest lucru?
cum au rezolvat problemele cu activitatea in trib ( cu renuntarea jucatorilor, etc)?
 

DeletedUser8835

Exemple de întrebări pot fi luate din interviuri de pe altă lume. Subscriu la ce a spus gykanes, totusi. Si eu as vrea sa vad niste interviuri cu sefii respectivelor triburi, cu toate ca in locul G~E-ului, as prefera un conducator din fostul ZARG...cred ca au demonstrat mai multe
 

DeletedUser

Multumim mult !!!
Va era dor de mine ???:D:D:D
Ma gasiti pe 21 ........ dau o lada de bere celui care imi da un nr de tel sau o adresa de mess a lui rhadookoo... serios **
 

DeletedUser

propuneri vad ca sunt asa ca domul moderator pe cand un prim interviu ?????
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Sunt aproape gata, intarzie un raspuns ... sunt gata 4 discutii, superbe :)

@dexter, da add lord_adex pe skype si vorbim. Eu m-as bucura iar intrebarile sunt gata (aceleasi pentru toti, comparam raspunsurile)
 
Ultima editare:

DeletedUser

ma cheama Sebi nu Daniel, cred ca e vorba de tine :) ....Panditorule!
 

DeletedUser3192

Sunt aproape gata, intarzie un raspuns ... sunt gata 4 discutii, superbe :)

@dexter, da add lord_adex pe skype si vorbim. Eu m-as bucura iar intrebarile sunt gata (aceleasi pentru toti, comparam raspunsurile)

abia asteptam...mai ales abia astept unul dintre interviuri :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus