Snipe - definitie , explicatie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33975

snipe = bagi ceva trupe intre nobili,nu in fata nobililor,indiferent de pe ce sat iti vin trupele,se face snipe si cand ai un singur sat.

dodge= fentezi curatarile in asa fel incat sa ai trupele in sat inaintea nobililor( se face doar cu trupele din satul respectiv),am mai auzit tampenii ca s-a facut dodge cu trupe din alte sate :)))) decat cel atacat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32710

dodge= fentezi curatarile in asa fel incat sa ai trupele in sat inaintea nobililor( se face doar cu trupele din satul respectiv),am mai auzit tampenii ca s-a facut dodge cu trupe din alte sate :)))) decat cel atacat

Raspuns gresit..
Dodge inseamna sa scoti trupele din sat inainte de orice atac si doar atat.. De exemplu, in cazul in care adversarul iti da backtime, tu trebuie sa faci dodge ca sa nu iti moara trupele, iar in cazul de fata nobilii nu au nicio legatura..
 

DeletedUser33975

Raspuns gresit..
Dodge inseamna sa scoti trupele din sat inainte de orice atac si doar atat.. De exemplu, in cazul in care adversarul iti da backtime, tu trebuie sa faci dodge ca sa nu iti moara trupele, iar in cazul de fata nobilii nu au nicio legatura..

si cand esti atacat cu trenulet de nobili+curatari cum se numeste acea tehnica,cand fentezi curatarile? nu e dodge?

tu ai vorbit acum ca un speed-er,ei au introdus acest cuvant la noi,cand fentezi backtime-ul.
 

DeletedUser32710

si cand esti atacat cu trenulet de nobili+curatari cum se numeste acea tehnica,cand fentezi curatarile? nu e dodge?

tu ai vorbit acum ca un speed-er,ei au introdus acest cuvant la noi,cand fentezi backtime-ul.

Este dodge dar tu ai zis ca numai atunci se cheama asa si nu e deloc adevarat... Daca tu ma ataci cu un nuke eu fac dodge adica scot trupele ofensive sau defensive din sat.. Nu ai nobili si tot dodge se cheama, deci termenul acela nu e valabil numai in cazul nobililor si incearca te rog sa nu imi rastalmacesti vorbele.. Eventual citeste de 2 ori..
 

DeletedUser

Nu sunteti normali, vi s-a suit jocul asta la cap.
Ma uit la voi cat de serios dezbateti terminologia dintr-un amarat de joc, de parca ati dezbate al treilea Doom...
 

DeletedUser17342

voi nu vedeti clar pe linkul de la pagina 6?

inchideti topicuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll : )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus