ce se intampla daca?

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5596

ce se intampla daca trimit armata de paza intr-un sat bonus si vine cineva la farmat la satu ala.va vedea ca o luato pe cap de la un sat bonus sau va vedea a cui erau trupele.Nu de alta dar mi-as face o baza militara langa satul meu:)
 

DeletedUser1857

baza militara... :.))))))))

nu, nu vede a cui erau trupele... :D
 

DeletedUser

eu mai trimit cate 5-10 lancieri in satele bune de farmat, doar asa sa-mi stresez vecinii... poate oi da de vreun incepator care sa creada ca se fac singure armatele in satele alea :p... more goodies for me :D
 

DeletedUser

ce se intampla daca trimit armata de paza intr-un sat bonus si vine cineva la farmat la satu ala.va vedea ca o luato pe cap de la un sat bonus sau va vedea a cui erau trupele.Nu de alta dar mi-as face o baza militara langa satul meu:)

Auzi, prietene? Ia pune-ti tu toate trupele intr-un Sat Bonus de cateva mii de puncte, sa vedem ce se intampla! ;)
 

DeletedUser

eu mai trimit cate 5-10 lancieri in satele bune de farmat, doar asa sa-mi stresez vecinii... poate oi da de vreun incepator care sa creada ca se fac singure armatele in satele alea :p... more goodies for me :D

Doar asa k sa-ti pierzi trupele...:rolleyes:
5-10 lancieri nu sunt buni de nimic, geniule. Se poate da un spionaj si se poate afla de exemplu la ce nivel are kazarma. Si cel care ataka isi poate da seama cine trimite sprijin acelui sat, dak esti aproape de el. Asa k nu e o tactica prea buna, decat cu mai multa armata. Dar tot e mai bine sa ti-o pastrezi in satul tau, pt. k in caz k esti atacat mai ai si zidul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus