Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da ! Da ! Da!


Lorduleeeeeeeeeeeee ai promis interviuri de o saptamana deja !!!!
 

DeletedUser15358

Si totusi unde sunt interviurile ? Eu stiu ca o saptamana are 7 zile nu 50 de zile.
Nu ca as fii neaparat interesat de acest topic dar totusi...
Poate lumea 10 nu ii cea mai spectaculoasa la can-can,injuraturi,telenovele si prostie crasa,in schimb la calitatea triburilor cu siguranta ii poate cea mai buna, dar o asa ignoranta ma dezgusta.
Daca ne-am pune sa facem circ si sa ne injuram vreo 2 saptamani ar fi plin de moderatori,topicuri si jocuri de kkt. Tipic romanesc!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Mai da' suparat mai esti ... daca citeai cateva posturi mai sus vedeai unde sunt, faptul ca nu-s atatea cate mi-as dori e altceva, mai am si altele de facut decat forumul asta. Mai multa toreranta si intelegere nu ar strica, zic eu ...
 

DeletedUser

:D vrem si noi sa ne bage cineva in seama.... ca si asa suntem cuminti. daca nu, propunerea mea ramane valabila, putem avea grija si singuri de noi, doar am crescut acum.:eek:

propun inchiderea externului de pe L10.:)) nu mai avem nevoie de el.=))

Sfatul meu, pentru ca munca la primul numar a fost destul de frumoasa.
Nu poti, nu promiti.Promiti, faci.Nu faci, te lasi.:D
 

DeletedUser3192

:D vrem si noi sa ne bage cineva in seama.... ca si asa suntem cuminti. daca nu, propunerea mea ramane valabila, putem avea grija si singuri de noi, doar am crescut acum.:eek:



Sfatul meu, pentru ca munca la primul numar a fost destul de frumoasa.
Nu poti, nu promiti.Promiti, faci.Nu faci, te lasi.:D

iar tu nu ai citit atent: omul a promis ca se va ocupa intro saptamana dupa ce isi rezolva si el unele probleme:

Se rezolva, promit. O saptamana mai sunt ocupat, apoi revin :)
 

DeletedUser

:D:D:D vreau sa fiu si eu rautacios o data si nu ma lasi. :p
stiu ca mai are timp... de parca stam cu ochi pe ceas sa il tragem la raspundere. Si asa e vremea cadourilor, poate avem vreun numar nou de revista de Mos Nicolae, si uite asa a mai castigat cateva zile. :)
 

DeletedUser

daca tot e vremea cadouilor ia vezi naercis ce imi faci cadou de ziua mea :D:D:D:D:D
 

DeletedUser3192

Mai da' suparat mai esti ... daca citeai cateva posturi mai sus vedeai unde sunt, faptul ca nu-s atatea cate mi-as dori e altceva, mai am si altele de facut decat forumul asta. Mai multa toreranta si intelegere nu ar strica, zic eu ...

inca mai asteptam interviuri (daca se poate pls): rhadookoo, osanda(vechiul proprietar), holden(cei mai multi inamici invinsi ca aparator),japhun (cei mai multi inamici invinsi in total), etc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus