Tribul IMMO Cauta playeri cu experienta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24788

fratilor nu mai este o lume care sa nu aiba la inceut tribul "ImmO" ?????
 

DeletedUser38194

majoritatea sunt facute de noobi care cred ca altii cand vor vedea acel nume se vor grabii sa mearga la ei.
 

DeletedUser

Si cred bine, pentru ca majoritatea sunt tot noobi care sunt atrasi de nume si chiar accepta invitatiile, chiar daca nu cunosc nici macar 1/100 din istoria lor..Doar pentru ca este un nume bine ales.."cool" pentru unii:)
 

DeletedUser

IMMO nu a existat pe L3 din cate imi aduca aminte , sau daca a fost nu s-a remarcat.
Pe L5 , era Rhadookoo si cu Intruethere ceva in genul parca :) Bine si Rookmaster conducator mai multi :) .
Pe L10 Rhadookoo si don quijote sau nemesys3000 ( acelasi om ... ) si probabil acuma ca sunt altii eu zic de cei de la inceput.
L15 - Lord Samo si Crioli

Astea sunt lumile pe care stiu despre ce vorbesc , restul habar nu am .
Primul care a facut tribul , e Radu deci .



Abtine-te din a te lauda ca esti fost conducator sau intemeietor IMMO , nu de alta , da nu faci onoare si sincer sa fiu ma si indoiesc ca radu sau samo ti-ar da vreodata intemeietor , poate daca au baut inainte .

michele...IMMO a fost si pe lumea 9,echipa de pe lumea 15 sa format din jucatori de pe l9,daca iti aduci aminte pentru o durata scurta de timp si eu am fost pe l15 in IMMO.
Radu nu mia dat intemaietor,lord Samo a facuto cand sa retras de pe lumea9.
Ps.Totusi ai dreptate, cu vreo 4-5 zile inainte sa primesc intemaietor am fost la beut cu lord samo.
 

DeletedUser8835

florinel asta l-am vazut pe L22...pfuai, ce de-a prostii are in cap, si e varza...o sa-mi calc pe inima, si-i dau dreptate lui misel, desi si el are o parere prea buna despre sine...sa nu mai amintesc de greselile de ortografie pe care le fac amandoi..
 

DeletedUser

florinel asta l-am vazut pe L22...pfuai, ce de-a prostii are in cap, si e varza...o sa-mi calc pe inima, si-i dau dreptate lui misel, desi si el are o parere prea buna despre sine...sa nu mai amintesc de greselile de ortografie pe care le fac amandoi..

lol claudinho depinde daca il cunosti pe adevaratul florinel...eu nu am mai intrat pe acc asta de ani
 

DeletedUser29717

pe 22 nu cred ca a fost varza s-a mdescurcat destul de frumos cu ce a avut si juca la misto dinc ate stiam eu asa ca shh oricum 22 e de caterinca :p
 

DeletedUser8835

Pe L22 a dat stergere cont. Asa zic toti care o dau in bara...ca au jucat la caterinca:)
 

DeletedUser29717

E treaba lui cum joaca si ce face ..fiecare are planul sau ...si timpul sau de joc
 

DeletedUser

din vasta mea experienta imi permit sa imi dau cu parere , IMMO a avut urmatorul echipaj:
Lumea 5 : rhadookoo , Intruethere
Lumea 10 : rhadookoo ,Nicotina(Intruethere) niciun nemesys pentru Michel
Lumea 9 si 15 : Lord Samo , nu zdr***ta de crioli
in rest copii
app:florinele tot un mascarici ai ramas

salut
 

DeletedUser

claudinho tu nu intelegi unele lucruri:
Pe l22 am avut un plan acela de a distruge familia W.S.T. si am reusit.
Scopul scuza mijloacele,contul meu era pierdut deoarece razboiu ma luat prin surprindere,la infinit nu puteam continua,asa ca am dat delete.
"Varu" mascarici de ce?!?De ce uni oameni le place sa ** asa din auzite sau dupa coperta unei persoane.In fine poate eu nu iti pot schimba parerea,dar oricum toti de pe lumea9 care au fost in IMMO stiu ce pot ca leader si ca organizator.
 

DeletedUser

M-am saturat de IMMO si yakuza , astea sunt pe toate lumile , primele 2-3 luni apoi dispar in fuziuni sau pur si simplu se desfiinteaza..:(..
 

DeletedUser

Triburile vechi au aratat ce au avut de aratat...Tribul, sa il luam ca pe un artist...Canta la tinerete si face placere oamenilor, dar la batranete de plafoneaza, vocea ii este altfel, corzile vocale ii imbatranesc, numai provoaca aceeasi placere, numai incanta simturile la fel de bine, daca ma intelegeti..:La fel si cu triburile, atata timp cand nu pot face treaba buna pe lumile pe care intra, nu are rost sa-si strice imaginea creeata cu greu .Avem nevoie de alti "artisti", ca sa metaforizam in continuu:)
 

DeletedUser

M-am saturat de IMMO si yakuza , astea sunt pe toate lumile , primele 2-3 luni apoi dispar in fuziuni sau pur si simplu se desfiinteaza..:(..

Îmi pare rău pentru tine, dar nu cred ca şi-a înregistrat cineva Yakuza la OSIM.
Poate a venit un newbie şi s-a gandit să îşi facă trib Yakuza văzând un film aseară cu nişte baieţi cu ochii oblici şi nişte săbii ninja, aceeaşi poveste şi cu 300, IMMO şi toate celelalte nume luate din filme şi alte drăcii. Din moment ce voi l-aţi plagiat la rândul vostru discuţia chiar nu are rost.
De mult vroiam să spun asta, tocmai acum s-a ivit ocazia.




Numai bine, pace şi măsline,
Stig.
 

DeletedUser

claudinho tu nu intelegi unele lucruri:
Pe l22 am avut un plan acela de a distruge familia W.S.T. si am reusit.
Scopul scuza mijloacele,contul meu era pierdut deoarece razboiu ma luat prin surprindere,la infinit nu puteam continua,asa ca am dat delete.
"Varu" mascarici de ce?!?De ce uni oameni le place sa ** asa din auzite sau dupa coperta unei persoane.In fine poate eu nu iti pot schimba parerea,dar oricum toti de pe lumea9 care au fost in IMMO stiu ce pot ca leader si ca organizator.

fiindca te cunosc de pe mai multe lumi unde am avut ocazia sa joc cu tine
si faceai doar pe mascariciul pe forum , in rest nimic!
 

DeletedUser8835

claudinho tu nu intelegi unele lucruri:
Pe l22 am avut un plan acela de a distruge familia W.S.T. si am reusit.
.

adica sa iei 3 sate din 500, si respectivele triburi sa se redenumeasca...era inceput de lume, asta oricum se intampla. Eu am alt scenariu: ti-ai luat bataie, si tu si conturile de push, ai dat stergere cont, apoi ai cautat o scuza in faptul ca familia nu se mai numea X, ci Y...mare branza...tot FAIL se numeste. Succesuri!
 

DeletedUser2821

florinel asta l-am vazut pe L22...pfuai, ce de-a prostii are in cap, si e varza...o sa-mi calc pe inima, si-i dau dreptate lui misel, desi si el are o parere prea buna despre sine...sa nu mai amintesc de greselile de ortografie pe care le fac amandoi..

Ce greseli de ortografie vezi tu in postul meu , doamne fereste !?

Eh , asta e , cateodata chiar am dreptate , nu :)) ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus