Sa nu uitam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1969

stiu eu ce inseamna Helyas=***** :D:D:D

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Urmatoarea jignire va fi sanctionata direct.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1857

nu inchide cineva topicu` asta? e aiurea... nu de alta...

vorbiti baloane... :rolleyes:
 

DeletedUser1969

Cum as putea sa ma contrez cu un tip care are creierul mai mic decat jegu' de sub unghie?

:eek::eek::eek:Nu toti is asa dotati ca tine....la cei 15 ani ai tai.....apropo la stilu care joci...ai bulan cu toti din jurul tau is cu tine in trib....ca FERMA scrie pe capu tau
 

DeletedUser

:eek::eek::eek:Nu toti is asa dotati ca tine....la cei 15 ani ai tai.....apropo la stilu care joci...ai bulan cu toti din jurul tau is cu tine in trib....ca FERMA scrie pe capu tau

Vai! Nu stiu cine te-a informat ca am 15 ani, dar iti sugerez sa-ti gasesti alta sursa! Si nu ma mai ameninta ca mor de frica! :D
 

DeletedUser

poi si atunci ce te bati cu caramida in piept , sa nu ne m-ai luam de mamutii?


Apropo BlOOM era scris cu @ si ....@ nu ii a...in fine

Exact! Nu trebuia sa te avertizeze! Cumplit...
Nu ma bat cu caramida in piept. Dar daca intra un jucator nou pe Forum spune ca e un Forum pt. alt joc. Stricam placerea jocului cu chestia asta. Repet: Nimeni un zice sa nu vanati mamuti! Dar, puteti s-o faceti si fara atata panarama pe Forum!
 

DeletedUser1969

poi nush ... noi cateva triburi.....maxim 200-300 de membri vrem sa facem cv din lumea 5 si ...mai vi si tu cu circu....:))))
 

DeletedUser

poi nush ... noi cateva triburi.....maxim 200-300 de membri vrem sa facem cv din lumea 5 si ...mai vi si tu cu circu....:))))

Eu zic ca daca ati astepta o luna, doua, L5 s-ar regla! In a 2-a zi de la deschidere, deja sa zicea ca-i proasta! Fratilor, daca nu va convine, nu mai jucati pe ea! Mai aveti vreo 5!
 

DeletedUser

Atata timp cat acest topic a devenit unul de atacuri asupra unui jucator si a opiniei lui, si au existat deja si cuvinte care nu-si au rostul, voi inchide acest topic.

Nu uitati ca fiecare jucator are dreptul la opinie personala, si nu exista motive pt a arunca cuvinte gen r@t@t (chiar daca e cu @, cuvantul se intelege).

Topic inchis.

Pentru redeschidere, astept PM, cu motivatia necesara.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus