NORTH versus SOUTH

DeletedUser9643

Blakule nu ti-e rusine? Cat de jos poti sa te cobori pe scara umana ca sa vii cu reclamatii de-astea?Recrutati jucatori din m-goth,unii dintre ei care au fost si vor fi atacati de noi.Jucatori care au pierdut sate la noi,jucatori pe care i-ati sprijinit desi aveam alianta cu voi! Nu mai aveti pic de onoare! Din cauza unor caractere de oameni ca voi acest joc devine neplacut.Nesimtirea si tupeul suburban sunt din ce in ce mai pregnante in nord.Rusine sa va fie !



gabry31 astăzi la ora 09:13
Jucatorul [player]cotymanis[/player] a lansat astazi atacuri pe [player]radu1972[/player] rog sa ei legatura cu el si sa rezolvi conflictul nu am vrea sa ne afecteze diplomatia dintr-e triburi

Conducerea [ally]Black[/ally].
 

DeletedUser20577

Blakule nu ti-e rusine? Cat de jos poti sa te cobori pe scara umana ca sa vii cu reclamatii de-astea?Recrutati jucatori din m-goth,unii dintre ei care au fost si vor fi atacati de noi.Jucatori care au pierdut sate la noi,jucatori pe care i-ati sprijinit desi aveam alianta cu voi! Nu mai aveti pic de onoare! Din cauza unor caractere de oameni ca voi acest joc devine neplacut.Nesimtirea si tupeul suburban sunt din ce in ce mai pregnante in nord.Rusine sa va fie !

Parca te milogeai de shogun64 sa vina la voi si tu vi cu acuzati asupra noastra ???
Daca vrei o sa postez si conversatia voastra,iar triburile noastre stiu k avea PNA si in nici un caz Alianta
Nu uita cine a inceput jocul murdar,din cate stiu eu cei de langa voi,cei din SUD, Light -ul
Asa k nu mai veni cu cu porcari si acuzati de 2 bani pe aici, k nu suntem curiosi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9643

se vede ca esti la fel ca majoritatea celor de acolo.mojic si necinstit.mai stiti voi oare ce inseamna sa fii cinstit si onest? mai stiti voi oare sa respectati adversarul?dar ai dreptate,nu suntem ca voi.scuza-ma ca v-am deranjat troaca,n-o sa se mai intample.
poftim si discutia cu shogun,as vrea sa-mi arati si mie unde se afla milogeala.dar la cat de praf esti nu ai cum sa vezi o discutie purtata cu respect intre doi adversari ;)



aggerru în data de 05.01. la ora 23:37
scuze de intrebare dar de ce un jucator bun ca tine a iesit din m-goth?

shogun64 în data de 06.01. la ora 00:27
vreau sa vad cum se vede lumea cu maro:)

aggerru în data de 06.01. la ora 00:29
cam cacanie totusi ;)

shogun64 în data de 06.01. la ora 00:44
e culoarea Pamantului..., e utila:) si indispensabila...

aggerru în data de 06.01. la ora 00:47
si asa :)

dar tu de ce nu ai plecat in black? vad ca ovidiu deja s-a tirat.

shogun64 în data de 06.01. la ora 00:49
nu ma grabesc..., am timp sa iau hotararea
vad ca voi sunteti baieti si fete bune si inca nu dati pe mine :))
doar [player]ancoxin[/player] imi verifica vigilenta :)

aggerru în data de 06.01. la ora 00:54
la ce bun sa dam? stim ca esti activ iar faptul ca ai iesit din m-goth nu inseamna ca nu stii sa te aperi.oricum jocul nu mai e asa interesant mai ales daca va dura inca ceva ani de acum incolo.e deja uzura si atat.la ce bun sa stricam psihicul ,nu? :)

shogun64 în data de 06.01. la ora 01:07
perfect de acord,Agere :)
ne mai pierdem si noi un pic de timp pe aici :)

aggerru în data de 06.01. la ora 01:22
pai ce sa zic.spor la joc si bafta in viata reala :)

shogun64 în data de 06.01. la ora 01:24
multumesc,la fel si tie !

aggerru în data de 06.01. la ora 08:25
neatza.vad ca nu ai plecat in black.stiind cat de bun esti te-as fi invitat la noi.dar mai stiu si ca nu ti-ai trada prietenii.

shogun64 în data de 06.01. la ora 08:43
neata si tie
am asteptat sa ** cu [player]maculets[/player],sa-l pun in tema...
merci pt aprecieri si pt parerea formata despre mine
desi nu am ** prea mult,se pare ca ai reusit sa-ti dai seama de caracterul meu

aggerru în data de 06.01. la ora 08:54
caracterul se vede in joc,nu trebuie neaparat sa vorbim.pacat totusi ca multora le place sa joace necinstit.si din cate observ cei cinstiti aleg calea retragerii.tare sunt curios cine va fi printre ultimii.eu sigur nu :))

shogun64 în data de 06.01. la ora 09:00
:))
pai acum cu noptile lungi de iarna si frigul de afara,o sa mai stam pe aici o perioada... dupa ce o sa dea frunza,mai vedem..

aggerru în data de 06.01. la ora 10:37
asa-i :)
 

DeletedUser22352

ageru....dute canta la alcineva ...ca black e asa cum e.....dar tu si cei de la tine cum sunteti???LIGHT cum e???
 

DeletedUser9643

ageru....dute canta la alcineva ...ca black e asa cum e.....dar tu si cei de la tine cum sunteti???LIGHT cum e???

nu-ti convine ceea ce vezi? am avut o parere despre voi si ati reusit sa va schimbati la 380 grade.nici macar nu ai facut-o onorabil.credeai ca nu aflam?ai reusit sa faci din black un trib plin de tradatori .dar nu uita.si altii au incercat sa ajunga primii folosind aceleasi mijloace dar nu au reusit.veti sfarsi la fel ca ei!
 

DeletedUser20577

niciodata nu am umblat k sa ajungem primi,nu suntem disperati k voi si Light dupa podium
Suntem din primele 4 triburi care avem cel mai mic punctaj la sate,mai casca ochi la clasament
S-a mai trezit un destept sa vorbeasca de Black si sa il acuze fara sa stie nimic ce se intampla in interiorul tribului
 

DeletedUser22352

cine e tragator?eventual LIGHT e tradator..ca a sprijinit un dusman de-al lur...si black nu vrea sa ajunga pe primu loc...ca daca vreau sa ajunga pot sa ajung in mX 3 ZILE
 

DeletedUser

cine e tragator?eventual LIGHT e tradator..ca a sprijinit un dusman de-al lur...si black nu vrea sa ajunga pe primu loc...ca daca vreau sa ajunga pot sa ajung in mX 3 ZILE

cu alte cuvinte,M-gohul oricum este pe duca,ii bag la mine si crestem ,dar dupia ne dau Sh-ul perversa,ca aia is nehaliti ,aia cand se pun juma' de continent in 3 luni[iar la gandul asta] te intelegem ca nu vrei sa fi pe primul loc....



PS "Eu sunt Baiatul care ti-a luat satul"
Ps" Mai e mult pana departe,dar pana atunci noi suntem in inimiile voastre
1 LIGHT 365.251.730 ma laud si eu cu munca altora..dar am adus si eu aproape 1 bulion de puncte de la inamici.

Muhahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca dayoni nu se retrage la 2 zile nu e dayoni =)) ... esti plictisitor veteranule

oare stii cate batalii in istorie nu au avut loc datorita retragerilor?

decat un timp pierdut degeaba,mai bine o retragere rusinoasa,si sa te retragi....devenise o tactica favorita a otomanilor.pe Campia Mierlei si mai tarziu Nicopole(chiar si Eminescu pomeneste in scrisoarea a III- a de acea lupta),cand ostirile Europei crestine se adunasera sa opreasca stavilirea amenintarii otomane, turcii aplicau o strategie interesanta:se prefaceau ca se retrag,pentru ca mai apoi sa revina in fortza prin contraatac,si Mircea cel Mare,care mai avusese contact cu turcii,a avertizat pe cneazul Serbiei de viclenia turcilor,insa nu a fost ascultat.


eh,da,ma retrag,si revin,oridecateori imi e favorabila lupta.prefer sa lupt mi asiduu pe lumea reala,si am sa revin in joc probabil in speed-uri,unde luptele nu dureaza ani si ani.eu accept si o infrangere,insa stiti prea bine ca nu e o rusine sa te retragi,asta au fact mii si zeci de mii de jucatori.

totusi,daca am sa am conditii voi reveni in joc,si va promit ca in lumea reala voi duce razboaie mult mai crancene.practic sunt eliberat de niste griji,si pana la urma m-i se vrea binele.eu asa vad.desi cuvintele sunt altele.
 

DeletedUser

hunt324ever
atat cat timp iti vei da seama ca cei din Black trebuie sa dispara ,mereu vei avea un loc langa mine!
Inca nu-mi vine sa cred ca lupti pentru ei,cand ei te iau la "mistoo"!
 

DeletedUser

hunter a ales nordul nu a fost fortat ca tine sa ajunga in sud

oricat l am lua la misto, oricand am rade .. asta nu se va schimba niciodata probabil si totusi a ales nordul ... tu ce ai facut ? ai icnercat sa fii smeker in nord si ai ajuns fraier in sud
 

DeletedUser

eu lupt de partea nordului,dar nu e un lider in nord,Mgoth e...nu e!


eu am ales lumea reala sa fiu lider,si nu ma voi dezvalui aici ce fac in lumea reala

pot doar sa demonstrez ca intr-un domeniu de activitate trecut am fost cu firma in top 25 intre firmele romanesti de profil,si acum tintesc mai sus.

o zi buna sa aveti


folosesc acest simulator doar in limita timpului disponibil.asta nu inseamna ca daca am atacuri sau vreo tentatie,nu voi raspunde afirmativ oricarei provocari,de orice tip


valjane,daca tu esti in sud si eu in nord...mai bine lasam L 6 si revenim in speed

nu pot lupta cu cei mai tari contra celor mai slabi,si nu pot lupta contra colegilor sau veteranilor.

in rest,joc in orice conditii.
 

DeletedUser38779

NU INTELEG ce se intampla in nordul extrem...triburi mici jucatori mari ....tineti-o tot asa baieti ..sa fiti hunter-iti si dus-ii in continuare
 
Sus