Filme

DeletedUser

avand in vedere ca sunt un mare pasionat de filme imi permit sa facem si un asemea thread:D
ultimul film vazut e un mascul extraterestru..e un film frumusel:p
 

DeletedUser

ultimu film vazut >> the comebacks :D cred k ii cea mai tare comedie de pana akuma ...bine, don't be a menace in south central L.A. nu se pune :D
 

DeletedUser

ultimu film vazut >> the comebacks :D cred k ii cea mai tare comedie de pana akuma ...bine, don't be a menace in south central L.A. nu se pune :D

e misto :>

Comedii.. hmm:confused: : Wild Hogs, Meet the spartans .. habar n-am nu stiu d c nu imi aduc aminte :-s

Un film care mi-a placut foarte mult, cu un final cel putin surprinzator :eek:, The Mist !

Oh.. si un film nerecomandat celor care li se face scarba usor:)) : Canibal Hollocaust :))
 

DeletedUser

the jumper ??? yo zic k o fo fain ...aa da, si cloverfield ...super fain facut ...asta dak va plac filmele mai putzin nonconformiste :p
 

DeletedUser523

azi am vazut The Spiderwick Chronicles. interesant:)Jumper l-am vazut mai demult si mi-a placut;am vazut si Cloverfild deja dar nu prea ma incantat;Step Up 2 The Streets mi-a placut asa cum imi plac toate filmele de gen;)
 

DeletedUser

azi am vazut adam si eva...cele mai tari comedii chiar daca nu pare...am ras de m am pipi pe mine^^'si acum vad blood diamond..mai am a2a parte:D
 

DeletedUser

Sunt destul de vechi dar sunt comedi de calitate care merita vazute :

Intoarcerea marerlui blond.

Sunt timid dar ma tratez.

Deja alta categorie :

Castelul intunecat.
 

DeletedUser

kill bill...super

ultimul a fost superhero movie...leslie nielson spune tot :D
 

DeletedUser

Vantage Point - recomand

asta o sa fie topicul meu preferat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

topul meu:

The Godfather (toate 3)
LOTR (toate 3)
the 13th Warrior
Johnny got his Gun (pentru cei care nu stiu, filmul din videoclipul "One" al lui Metallica)
Fantasia (ambele variante)
si o gramada din clasicele Disney.
 
Sus