SMR vs ALt+F4

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si sa nu uit. multumesc unui asha de pe lumea 3 care mi a aratat ce penibil poti fi atacind 5 sate cu 200 de sate, multumesc iskafel desi ai disparut din 13 subit si fara somatie, pentru invatamintele de joc, multumesc tuturor. am ajuns cu totii la o experienta la care diferenta pe joc o v a face doar timpul pierdut aici. om avea si napoleoni printre noi , dar in timpul somnului s ar putea sa aiba surprize. deci: valea si viteza cei neimplicati, bravo jucatorilor combatanti. poate cu timpul se va face o fuziune. oricum vor ramine activi doar 20% din ambele triburi. atunci distractie.
 

DeletedUser38706

Am vorbit cu fryska si pe privat dupa sarbatori,a fost on 24/24,am "schimbat " impreuna vreo 18 atacuri pentru un singur sat.Nici eu nu folosesc scripturi ,nu stiu,nu dau atacuri la secunda pentru ca nu-mi ies,sunt un noob,nu cunosc jocul dar poate ca ma pricep mai mult la oameni.Ceia ce a postat fryska pe forumul extern si discutia de acum 2 zile m-au facut sa cred ca n-ar fi acelas jucator pe contul ala,este o logica diferita,un alt mod de abordare a discutiei,limbaj ce denota o asa zisa superioritate,bun simt ce tinde catre minim,...oare?

A sa nu uit ,cred ca ti-am apreciat gresit forta,n-am crezut ca vii pe recuperare cu asa putine trupe din moment ce ai vazut sprijinul la secunda,iar atacul de dupa 10 minute era tot cu nobili deoarece am judecat in mod eronat situatia si am crezut ca ai atata minte ca sa trimiti trupe mai multe pe recuperare
 

DeletedUser

...
Promit asa : pe prima lume pe care gasesc urmatorii jucatori ii voi sterge de pe harta ca sa vada CUM SE JOACA ADEVARAT : oare? , magnatu.

Si eu daca as fi avut prieteni admini n-as i pierdut nici 1 sat,dar stiti...eu vreau sa devin mai bun nu sa ma numesc oare?.

Pe magnatu o sa-l scoti tu de pe harta cand o zbura porcul ;)

Aaaa... si atunci il scoti doar daca iti spun eu cand e online :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SMR cistiga razboiul? Alt+f4 da stergere ?? cred ca s au speriat si dupa atita lauda sa ia bataie.... daca sterg o sa se poata lauda si pe alte lumi ca ei nu au pierdut nici un razboi :D
 

DeletedUser523

A pierdut si magnatu destule sate,cel putin din zona CENT a plecat cu coada intre picioare:D
esti varza ma :))

Side 1:
Players: magnatu
Side 2:
Tribes: CENT

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 20
Diferență: 18

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,671
Tabăra 2: 187,864
Diferență: 168,193

chart
 

DeletedUser

mda

imi place ca unii care se vad sus da din coate tare de tot.

Nu se stiu multe de aia acum unii se dau cocosi.
Cum se face ca SMR a atacat Scitii si DOAR pe oare? nu au atacato.
Cat despre "Pe magnatu o sa-l scoti tu de pe harta cand o zbura porcul " la asta mai vorbim.


L-am mai batut odata pe magnatu si multi stiu asta.
Il mai bat odata sa inchid gura la unii care nici nu stiu cine sunt de vorbesc.

Si la fiecare sat luat de la magnatu o sa postez pe forum sa vada toata lumea cum va pierde.

Si...aia MULTI care vorbesc nu sunt cei ce ERAU IN SMR si stiu sa joace,sunt acei playeri SLABI care au fost in Scitii si apoi s-au dus in SMR la dusmani.

Apropo...SMR au cativa jucatori de valoare si respectele mele sunt fata de cei care mi-au trimis mesaj.

Daca il crezi asa bun pe magnatu eu vreau un cont de 1 milion de puncte si postam duelul eu vs magnatu daca sunteti asa siguri unii de magnatu.

Daca vede sebica19 sau Illidan asemenea comentarii rad cu lacrimi. Adevarul e ca eu nu am crescut cu INNOBILARI INTERNE ca magnatu, sau cu multicont.

Aici e o diferenta mare care doar cei care stiu fiecare particica a jocului isi da seama.


Alt F4 se gandesc ca mai au si viata reala de aceea au renuntat,nicidecum ca vreodata SMR+10 PDB ar bate asemenea trib.

Este vorba de o coordonare,ajutare,sincronizare si multe lucruri care multi dintre cei ce vorbesc NU LE STIU.

Au renuntat baietii din pricina problemelor si tara care o avem(necesitand sa muncesti foarte mult sa poti trai).
Ei,cei din alt f4 daca ar fi ramas toti de la inceput eu VA ASIGUR ca PDB nu lua mai mult de 15 sate in tot razboiul.
A fi jucator mare nu inseamna sa cresti din innobilari interne,nu inseamna sa dai afara pe oricine vrei tu cand vrei.
Duelul meu contra magnatu nu inseamna ura...nicidecum inseamna sa vedem inca odata care e mai bun.


Daca multi vor sa afle...cand mi-am facut tribul prima alianta a fost cu MoH (am ** cu magnatu si cand a auzit cine sunt a fost de acord cu Alianta).
Ei erau MARI,noi la inceput...eu va pup pe toti si va multumesc ca am apucat sa joc.


De ce astia "buni" nu au si ei mesaje de la jucatori cu adevarat BUNI gen shogun cu felicitari? De buni ce sunt...
 

DeletedUser19025

ca sa vezi=))):)))
ce sa zic,sunt buni,sa multumeasca la admini,ma costat 50 de sate afacerea:)))
cat de piter,desi spune in gluma,nu e departe de adevar:D
 

DeletedUser38706

De ce astia "buni" nu au si ei mesaje de la jucatori cu adevarat BUNI gen shogun cu felicitari? De buni ce sunt...

Pentru ca tie iti place sa fii flatat/a....ceea ce lui frysk23 nu-i placea.
Nimeni n-ar trebui sa-si asume meritele lui frysk23,mai ales...sitter-ul

NB.|
 

DeletedUser

imi place ca unii care se vad sus da din coate tare de tot.

Alt F4 se gandesc ca mai au si viata reala de aceea au renuntat,nicidecum ca vreodata SMR+10 PDB ar bate asemenea trib.

Au renuntat baietii din pricina problemelor si tara care o avem(necesitand sa muncesti foarte mult sa poti trai).
Ei,cei din alt f4 daca ar fi ramas toti de la inceput eu VA ASIGUR ca PDB nu lua mai mult de 15 sate in tot razboiul.

vedeti mai SMR si PDB? sunteti vax. norocul vostru ca zmeii din Alt+f4 au viata reala. voi ce aveti? doar triburi, ca la voi pe marte ploua cu bunuri gratis si nu trebuie sa faceti nimic.
:D :D :D :D
ma doare buricul de ris. e a doua varianta pentru a justifica esecul. nu i devina diplomatia proasta, nu si au gasit nasul cu alti jucatori. au probleme acum. doamneeee. oare ce motive se mai gasesc pina la sfirsit?
 

DeletedUser19025

imi place ca unii care se vad sus da din coate tare de tot.

Nu se stiu multe de aia acum unii se dau cocosi.
Cum se face ca SMR a atacat Scitii si DOAR pe oare? nu au atacato.
Cat despre "Pe magnatu o sa-l scoti tu de pe harta cand o zbura porcul " la asta mai vorbim.


L-am mai batut odata pe magnatu si multi stiu asta.
Il mai bat odata sa inchid gura la unii care nici nu stiu cine sunt de vorbesc.

Si la fiecare sat luat de la magnatu o sa postez pe forum sa vada toata lumea cum va pierde.

Si...aia MULTI care vorbesc nu sunt cei ce ERAU IN SMR si stiu sa joace,sunt acei playeri SLABI care au fost in Scitii si apoi s-au dus in SMR la dusmani.

Apropo...SMR au cativa jucatori de valoare si respectele mele sunt fata de cei care mi-au trimis mesaj.

Daca il crezi asa bun pe magnatu eu vreau un cont de 1 milion de puncte si postam duelul eu vs magnatu daca sunteti asa siguri unii de magnatu.

Daca vede sebica19 sau Illidan asemenea comentarii rad cu lacrimi. Adevarul e ca eu nu am crescut cu INNOBILARI INTERNE ca magnatu, sau cu multicont.

Aici e o diferenta mare care doar cei care stiu fiecare particica a jocului isi da seama.


Alt F4 se gandesc ca mai au si viata reala de aceea au renuntat,nicidecum ca vreodata SMR+10 PDB ar bate asemenea trib.

Este vorba de o coordonare,ajutare,sincronizare si multe lucruri care multi dintre cei ce vorbesc NU LE STIU.

Au renuntat baietii din pricina problemelor si tara care o avem(necesitand sa muncesti foarte mult sa poti trai).
Ei,cei din alt f4 daca ar fi ramas toti de la inceput eu VA ASIGUR ca PDB nu lua mai mult de 15 sate in tot razboiul.
A fi jucator mare nu inseamna sa cresti din innobilari interne,nu inseamna sa dai afara pe oricine vrei tu cand vrei.
Duelul meu contra magnatu nu inseamna ura...nicidecum inseamna sa vedem inca odata care e mai bun.


Daca multi vor sa afle...cand mi-am facut tribul prima alianta a fost cu MoH (am ** cu magnatu si cand a auzit cine sunt a fost de acord cu Alianta).
Ei erau MARI,noi la inceput...eu va pup pe toti si va multumesc ca am apucat sa joc.


De ce astia "buni" nu au si ei mesaje de la jucatori cu adevarat BUNI gen shogun cu felicitari? De buni ce sunt...


sincer prietene,eu citesc forumul, insa de obicei doar asta fac,nu prea ma bag in seama,si atunci cand sunt atacat,nu au mesaje si spun,frate suntem prieteni ,de ce ma ataca astia de la tine?:)))...asa noob si innobilator intern cum sunt, pe toate lumile sunt in primii 3 ca inamici invisi,banuiesc ca ai fac atacandu-ma singur,ca na doar nu sunt bun asa ca tine.
Acum lasand gluma la o parte,tot respectul pentru alt+f4,un trib de care poti avea numai laude,pacat de mascote dastea ca tine care le strica imaginea.sti u, ursul trece,cainii latra:))=))
 

DeletedUser

oaaau, ce destept sint. stiu de ce se micsoreaza Alt+f4. a crescut pretuil la benzina si au plecat toti in moldova sa ia de acolo. si cum e coada mare nu mai au timp de jocul asta penibil. viata asta grea, ce sa i faci? si tara asta.. of, of
 

DeletedUser

nu

Nu asa ceva nu...magnatu e un player bunicel.
Nu exista esti varza "nici in gluma" nu trebuie sa ne jignim intre noi.
Valoarea o arati in joc nu prin cuvinte ATAT DE JIGNITOARE.
Te bat,te fac e altceva,dar sa spui varza nu.

50 de sate magnate nu? Imi pare rau ca le-ai pierdut,mi-as fi dorit sa nu se bage nici 1 admin dar...asa e romanul.

Daca ar fi fost dupa mine,REGULA esti admin? nu ai voie sa joci pe .RO
O fi greu sa il sun pe un prieten ca e admin si sa imi bage armata sau mai stiu eu ce? Asa ceva nu ar trebui sa existe.

Daca ar fi dupa mine AR FI INTERZISE ORICE GEN DE SCRIPT.


Exact ca lumea 21 sa fie si 24 si intruu acolo. Fara biserica si cu viteza 2 la trupe si ma veti gasi in L24.

Sper din tot sufletul sa intre sebica19,Illidan,moryoka(mentorul meu),si cei mai buni jucatori intr-o echipa de 4 ori noobs(Alt F4) , Scitii L3 , Die (un trib extraordinar si niste jucatori SUPERBI DE BUNI) si nu in ultimul rand...alti jucatori supremi DIABLO.

Acestea sunt cele mai bune 4 triburi din .RO de pe acum.

De aici sa nascut magia jucatorilor buni,de la ei au invatat multi. Mi-as dori din tot sufletul

un L24 asa : triburi Scitii,Die,DIABLO,LS-AX,noobs(Alt F4),VIKING(cu moryoka in frunte),Raflo,~BW~,BURN,URSS ce lume ar fi....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

re

magnate uiti ca dai 5 circulare cand esti atacat?
Eu la 200 de atacuri stii ce am spus in alt f4? blindati-mi 1 sat din 17.

Se pare ca te lauzi singur....ti-au murit laudatorii?
Tu n-ai bate nici in 10 ani alt f4 daca nu si-ar da oamenii stergere cont.


Se pare ca eu am respect totusi fata de adversar,dar tu....si da era pentru ca eu te-am considerat prieten.
Puteam bine mersi sa fac ALIANTA cu VIKING si dispareai...te batea dan baran singur.
Daca nu ma insel...eu am TINUT sus si tare 1 singura alianta cu MoH , in schimb tu...ai avut peste 10 aliante.


Datele astea spun totul.
 

DeletedUser

re

magnate uiti ca pana acum ceva timp jucati 3 pe cont? (la mine 1).
magnate uiti ca farmai non-stop cu script si bagai la innobilari tot ce prindeai?(nu farmam si nu am avut 3 sate de la innobilari).
magnate :cool: uiti ca te sunam si iti spuneam sa ramai sa joci pe L21...chiar daca erai dezamagit ca iti intorsese juma de trib spatele?



Astea le-ai uitat...daca vrei sa te lupti cu mine macar ai bun simt.:cool: altfel s-ar putea sa nu mai joc,in asemenea circumstante nu ma lupt cu playeri care se vad imbatabili.

Uiti ca in razboiul cu VIKING voi "cica" erati dusmani cu ei si nu ati dat 5 atacuri pe ei,asteptand ca noi sa ii scoatem?

Bafta si sper sa ne mai vedem pe joc.:rolleyes:
 

DeletedUser4955

frisca .. tu ai fost un om de nimic .. ia uite ce ai inceput sa zici la primele atacuri .. ai inceput sa te plangi ca vai ce oameni pe jocul asta.. nu sti sa pierzi ?

fryshka23 în data de 22.12. la ora 14:30
mai am si eu prieteni...pentru asta va promit ca voi fi 24/24 pe cont...nici macar nu stiti cum stati pe harta.
Aliatii vostrii ma sprijina pe mine...omg

Nu il cunoasteti pe magnatu...cand i se va pune pata va va sterge de pe harta si nici nu va veti da seama.
Ati avut mare noroc ca a trebuit sa plec din bucuresti si sitterul nu stie sa joace...iar la fiecare atac inainte cu 3-4 minute IAR nu am reusit sa intru pe cont.
Nu'i panica...asta ma ambitioneaza si mai mult.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus