Cine e shau pe L7:))

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Opteron pe langa ceea ce ai enumerat trebuie sa fii si om, nu sa te apuci sa injuri cand vezi ca nu mai ai sanse, macar daca dispari sa dispari cu fruntea sus nu ca un las.

SA FII O ZI VULTUR SI NU O VIATA INTREAGA CIOARA!!!
 

DeletedUser32269

ca nume, c c octav e peste tine cu mult amice necunoscut... :). Dar adevaru ca mai e o mica mare chestie... Nu cunosc ca sa imi dau in totalitate cu parerea, dar din ce am observat toti acesti jucatori celebri de inceput de lume probabil ca nu au jucat prea mult si partea de mijloc si final a lumilor, aia cu mii de atacuri la care trebuie sa rezisti ... Aici e de discutat care e mai bun ca si jucator (daca se poate spune asa, cum stim toti, timpul liber cat mai mult e cel mai mare atuu al unui jucator de triburi).. Aici shau poate are si el o bila alba in plus , desi 1.5miliarde ca aparator, ma face sa cred ca nu a fost atacat chiar asa de mult.date fiind si blindajele de care a beneficiat.. Din ce tin minte kidix acu un an avea 900 de milioane....
Gaby e soarece de biblioteca, vino rpd cu statistica :)..

Opi tu stii de ce nu mi-am facut eu cont pe extern sa nu va raspund la aberatiile voastre:))(pe vremea raz dintre hk vs tsl)

apropo poate imi raspunzi si mie de ce a inceput acel razboi ca sunt tare curios:))

blindaje ma faci sa rad :)) majoritatea le-am facut eu ..putin sprijin de la trib de aceea iesirile mele sa pot sa ma bazez singur;)

Nu am 10000 de nobili ca ma descurcam singurel cu diablo si cu organizarea lor de atac itzi pot spune ca e pacat ca pe aceasta lume nu se aplica regula cu cedare de nobili de pe alte conturi, cu siguranta cat am timp voi juca cand nu ma voi retrage la pensie si asta ca nu am nobili:(

Explicatie pot sa iau de la orice jucator sat din diablo dar ce rost cand deja sunt inactivi si uite asa inainteaza marele diablo:))

p>s..Un organizat pe mine sa mai fac rost de nobili :)) Ma distrez asta conteaza cel mai mult e un joculetz de strategie

din pacate,voi,jucatorii care cresteti de pe spatele jucatorilor adevarati,cu rabdare multa si circulare de sprijin la inceput de lume,sunteti si ve-ti ramane in lumea voastra,acoperiti de o "glorie" mincinoasa...inamici invinsi ?prietene,tu nu vorbesti cu mine de triburi,nici tu,nici prietenul tau care nu stie scrie...nu cred ca are sens sa imi bat capu..daca vreti sa invatati sa jucati,va dau idu meu pe privat..sper sa am rabdare cu voi dupa sesiune

Circulare de sprijin ma faci sa rad ,,tu vorbesti sa nu adormi,pacat ca vorbesti in necunostinta de cauza,inainte sa scrii analizeaza ceea ce scrii ,vorbe in vant sunt satul .

p.s Gata ai iesit din anonimat:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu de exemplu sunt o petarda de jucator la inceput, nici acu nu stiu sa ma dezvolt repede, da cred ca recuperez pe la mijlocu lumilor, macar sa fiu cat de cat peste petarda de gaby69

Tu esti petarda la orice ora..nu numai la inceput :))

Oricum nu prea e bine sa joci tare la inceput sa atragi atentia asupra ta :)) Stii si tu ca locul de top aduce cu sine si antipatii din partea celorlalti :))

Eu ma multumesc cu un loc in top 200, si cu top 20 ODA... si joc triburile sa ajung cel putin odata numarul 1 ODA pe o lume :))
 

DeletedUser17395

Tu esti petarda la orice ora..nu numai la inceput :))

Oricum nu prea e bine sa joci tare la inceput sa atragi atentia asupra ta :)) Stii si tu ca locul de top aduce cu sine si antipatii din partea celorlalti :))

Eu ma multumesc cu un loc in top 200, si cu top 20 ODA... si joc triburile sa ajung cel putin odata numarul 1 ODA pe o lume :))

Tu o sa te zbati in anonimat toata viata amice :).
Shau....razboiu a inceput pt ca cam toata partea de sud era frustrata de succesul TSL, eu asa stiu :)
 

DeletedUser32269

pacat ca te-am intrebat:)) ma asteptam la un asemnea raspuns din partea ta:))

p.s m-ai blocat aici pe extern:))
 

DeletedUser17395

Pai ar trebui sa inchizi acest topic de auto-laudarosenie :).
Nu stiu shau, cum sa te blochez..nici nu stiu de unde se blocheaza......
 

DeletedUser32269

Nu e chiar asa dragutzo, orice jucator cat de cat experimentat poate sa se descurce cu 20-50 de sate, iar daca are timp liber mult, cu atat mai bine, dar la 800 de sate si 8000 de atacuri primite , iti zic eu ca nu e chiar asa usor, iti cam trebuie nervi de fier, timp mult liber, ficat si bila sanatoase , atentie distribuitiva , memorie bla bla bla...
Eu de exemplu sunt o petarda de jucator la inceput, nici acu nu stiu sa ma dezvolt repede, da cred ca recuperez pe la mijlocu lumilor, macar sa fiu cat de cat peste petarda de gaby69 :D


asa e ma opi am fost blindat la maxim iar vorbesti aiurea ,,intreaba-i pe cei care m-au atacat si atunci sa faci comentari ;))

Daca eram eu super blindat nu aveam asa de putin la inamici invinsi;)) asta ca sa te mai informezi si tu ..nakuku stie mai bine cu organizatele lui:))

P>S Intreaba si tu lumea care a trimis atacuri sau pe open ca el stie:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Renuntati la jigniri si la atacuri la persoana si nu am nimic cu VOI!

Dar din fericire,nu ma bag peste nimeni...pe aici e teritoriul meu si am pretentia sa se vorbeasca civilizat,cui nu-i convine sa nu mai posteze sau nu va mai posta pt 14 zile!

Nu imi place sa fac pe zbirul,...daca nici eu nu v-am lasat sa discutati pe acest forum si va deranjez promit ca predau stafeta altui coleg,insa nu ma mai acuza fara dovezi !
 

DeletedUser

Renuntati la jigniri si la atacuri la persoana si nu am nimic cu VOI!

Dar din fericire,nu ma bag peste nimeni...pe aici e teritoriul meu si am pretentia sa se vorbeasca civilizat,cui nu-i convine sa nu mai posteze sau nu va mai posta pt 14 zile!

Nu imi place sa fac pe zbirul,...daca nici eu nu v-am lasat sa discutati pe acest forum si va deranjez promit ca predau stafeta altui coleg,insa nu ma mai acuza fara dovezi !

doar 14 zile? eu mi-am luat vacanta si 2 luni :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus