-T.Y- & T-J vs fam TITANI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33089

mai chev m-am uitat si eu la niste statistica foarte interesanta cu cei doi vorbareti din TITANI =))
uite ce interesanta statistica=))
Side 1:
Players: Carrier, Sir Merlin The Great
Side 2:
Tribes: TITAN, TITAN-, TITAN., TITAN1, TITAN$, TITANI

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 521
Tabăra 2: 41,419
Diferență: 40,898

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223
Tabăra 2: 33
Diferență: 190

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,010,066
Tabăra 2: 267,025,848
Diferență: 263,015,782

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,065,867
Tabăra 2: 308,281
Diferență: 1,757,586

chart


le-a fost fomica de interne la amandoi =))
91.gif

mai bine va lasati de vorba merline si carrier ca va faceti de rusine pe aici
245.gif
 

DeletedUser

de la cine aveti voi pretentii ? hai ma sa fim seriosi , merlin e conducator facut la apelul bocancilor , in afara de schimbarile pe forumul intern ce a mai facut asta in joc ? nimic . poate au confundat rosu cu albastru si atunci se explica . nici colegii de trib lui nu-l suporta , au gasit si aia un bip bip care sa isi bata capul si i-au dat si lui drepturi sa nu mai planga ca nu are si el .
 

DeletedUser

daca au ajuns sa ceara sprijin si in gmny ....
malasortee1111 în data de 05.02. la ora 14:29
XYWQ astăzi la ora 13:16
sprijin in zona asta toti cei care pot INDIFERENT cat trimit si de ora !!!!!!!!!
[coord]686|487[/coord]
[coord]690|486[/coord]
[coord]687|487[/coord]
[coord]690|488[/coord]
[coord]683|486[/coord]
[coord]682|486[/coord]
[coord]683|483[/coord]
[coord]687|479[/coord]
[coord]684|475[/coord]
[coord]682|474[/coord]
[coord]688|483[/coord]
[coord]683|475[/coord]
[coord]685|476[/coord]
[coord]683|488[/coord]
[coord]684|478[/coord]
[coord]688|477[/coord]
[coord]689|483[/coord]
[coord]675|487[/coord]
[coord]688|487[/coord]
[coord]685|482[/coord]
[coord]686|483[/coord]
[coord]686|479[/coord]
[coord]689|484[/coord]
[coord]688|481[/coord]
[coord]686|481[/coord]
[coord]684|484[/coord]
[coord]684|483[/coord]
[coord]682|488[/coord]
[coord]685|480[/coord]
[coord]684|486[/coord]
[coord]687|488[/coord]
[coord]688|478[/coord]
[coord]674|484[/coord]
[coord]687|481[/coord]
[coord]687|482[/coord]
[coord]689|490[/coord]

malasortee1111 astăzi la ora 14:28
am inteles o sa dau


care crede ca poate
 

DeletedUser1284

Dar asta nu vorbeste deloc:zeranex1234....aoleo..inobileaza intern am uitat ca e ocupat :))-asta depaseste tot ce am vazut din toate lumile :)) nici pe TW nu am gasit asa ceva.Specimenul se defineste asa:cand zici zeranex1234<a se vedea tw-stats> zici "barbarian>(adica ala care inobileaza sate barbare) si cautatorul de inactivi sau ipotentusinactivus<ala care a inobilat intern cel mai mult de pe toate triburile>'mare jucator,mare caracter"
 

DeletedUser36118

Acelasi lucru si despre Ioji1968 si l-ati luat in -T.Y- invidia e mare :)
 

DeletedUser

facem o paralela intre ioji si intemeietorul gmny ?
ioji
http://ro.twstats.com/ro19/index.ph...2929&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=
livius ( vezi ceva frumos pe 27.10 )
http://ro.twstats.com/ro19/index.ph...4820&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=
parca e un pic mai frumos tw-ul lui ioji nu crezi ? macar prin prisma satelor pe care le ia .
intrebare : de la cine sa invete colegii tai sa joace ( mergem pe ideea ca nu toti sunt asi in jocul asta si asta e o realitate ) ?

acum facem o paralela intre conducatorii gmny si ai ty-tj sau die ? te las pe tine sa alegi jucatorii pentru comparatie sa nu fiu acuzat de subiectivism ;)
 

DeletedUser33089

pai diferenta dintre cei doi jucatori care i-ai postat acolo e ca unul mai ia sate de la dusmani si celalalt cred ca ajunge sa isi innobileze tot tribul( ma refer la livius ) =)):D
 

DeletedUser25287

O intrebare pentru voi:

Facand abstractie de situatia de fata si de aceste conflicte, asa in general, in principiu ce parere aveti despre jucatorul care creste in tribul tau din barbari si interne fara sa atace nici un adversar si care apoi pleaca si te ataca chiar pe tine cu tot ce are? Deci o situatie in principiu in care voi sunteti liderii tribului vostru si il ajutati pe unu sa creasca din interne si-l acoperiti la innobilarea barbarilor mici si mari in schimb nu ataca adversari si pleaca la primul semn de probleme si te ataca chiar pe tine cu tot ce are, ce parere aveti voi despre astfel de jucatori in general?

PS: repet va rog sa faceti abstractie de situatia de fata, daca se poate atunci raspunsurile sunt binevenite, daca nu atunci v-as ruga sa nu va obositi.
 

DeletedUser33089

merline la cine te referi?:)ti-ai luat teapa de la un protejat care a plecat?:)
hai ca imi dau parerea mea sincera si daca nu iti convine asta e.. fiecare are parerile lui :D
daca exista un jucator care l-ai descris tu pai cred ca exista mai multe explicatii..
1. cred ca acel jucator nu i-a placut niciodata de cum a jucat protectorul lui si mai mult il foloseste doar pt a creste.
2.poate acel jucator care este protejat mai demult a mai fost pe acel joc si a fost scos de acel protector de pe harta asta insemnand ca e un fel de razbunare :)
3.exista jucatori care chiar daca a avut protectori intr-un trib sa atace jucatorul care la protejat daca schimba tabara :D(se numeste schimbare de loialitate)

cam astea sunt parerile mele :)
daca exista altele sa le spuna altii..
 

DeletedUser

cresto , merlin se refera la ioji . poate ioji si-a dat seama la timp ce trib este mai puternic in zona lui . de fapt si merlin ca si altii vorbesc despre ioji in necunostinta de cauza . merline , stii si tu ca toti ceilalti de contul dancelrau si mica lui istorie nu ? stii atunci si cand am descoperit cui a cedat dancelrau parola si cand ati pierdut contul ? totodata mai stii si cand contul a fost blocat definitiv de admini pentru cedare de parola ? daca stii astea stii si de cand vroia ioji sa va paraseasca ( decembrie 2010 ) .

merlin , in TY cine a facut probleme a fost innobilat fara discutie complet ( din fericire avem super colectiv si nu am avut decat 1-3 probleme de acest gen ) , ultimul caz fiind constantin cel mare care nici nu ma asteptam sa nu faca parte din familia voastra pana la disparitia lui completa .

il acuzam pe ioji ca a schimbat tribul si si-a atacat fostul trib , ok a facut-o .

reformulez :
tu ce parere ai despre conducatorii care se lasa de joc cand colegii sau tribul lui dau de greu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Daca tot nu se poate sa evitam folosirea de nume atunci ok, asa este, ma refer la loji, si indiferent de ce neintelegeri ar fi avut cu unii colegi de trib certul adevar este ca zeranex l-a ajutat si sustinut mult pe el, si devreme ce cat a stat in trib nu a atacat pe nimeni, ba mai mult a ajuns sa aiba mult mai multe puncte decat inamici invinsi si la primul semnde probleme a dat cu fuga, sa fim seriosi daca asta nu se numeste las atunci poate ca avem 2 pareri diferite despre aceasta notiune, si acum face pe viteazul atacand chiar pe zeranex cel care i-a tinut spatele, ei bine nu poti sa-mi spui tu ca daca unul din colegii tai dintr-un motiv anume ar fi plecat de la voi ( chiar nu are importanta motivul ) si te-ar fi atacat, nu avea cum sa iti placa asta, nu-mi spune ca ai fi fost de acord, de asta spun ca loji este doar un fugar, un las care se da zmeu profitand de munca altora.

cat despre cei care se lasa de joc, pai aici situatia este mai complexa decat pare, pot fi multe motivele de renuntare, nu doar de frica dusmanului, ca la urma urmei nu i se iau banii din banca, ci doar niste sate, poti sa renunti si ca nu mai ai timp asa cum trebuie de joc, sau datorita unor neintelegeri cu colegii, si altele, dar pentru un raspuns mai exact trebuie sa dai nume nu doar apropo-uri, si iti voi spune ce cred apoi.
 

DeletedUser35848

hai sa fim seriosi... ioji si-a dat seama ca o sa ajunga la margine daca nu trece la voi...
altii (gen deniku) au preferat sa nu tradeze si sa iasa de pe harta invinsi. ca el a renuntat la ideea de a se bate cu noi si cedeaza ce mai apuca (si :D) in trib e partea 2-a ...
 

DeletedUser36118

hai sa fim seriosi... ioji si-a dat seama ca o sa ajunga la margine daca nu trece la voi...
altii (gen deniku) au preferat sa nu tradeze si sa iasa de pe harta invinsi. ca el a renuntat la ideea de a se bate cu noi si cedeaza ce mai apuca (si :D) in trib e partea 2-a ...

Si-a dat seama pe saracie, un juc de 4 mil e greu de dus la margine
 

DeletedUser33089

mai carrier cred ca trebuie sa te faci filozof.. dar unul care primeste numai suturi in fund la cat de depasit este de situatie.. si faza.
1. am pus o intrebare de curiozitate .
2. apoi am scris la subiect exact cum a dorit merlin
unde am gresit fratica?

de bagi inseama cand nu este cazu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Editat TTcarier are dreptate, eu de 2 ori am rugat ca sa se evite din discutie conflictele de fata, de 2 ori am rugat ca eventualele raspunsuri sa fie la modul cum eu am intrebat si anume in principiu ( adica asa in general, netinand cont de cauza, doar sa cataloghezi efectul, asta ca sa intelegi si tu ), si nici tu nici chevix nu v-ati putut abtine sa dati nume desi am rugat sa nu, si daca pe chevix poate il inteleg oarecum ca acel loji ii este acum coleg, in schimb pe tine nimeni nu te poate intelege de ce trebuia sa te bagi in seama cu forta neluand in consideratie o simpla rugaminte doar ca sa te dai zmeul externului, spui mereu de mine si carier si altii ca suntem penibili, dar stii ceva? amice tu esti cel penibil, un simplu bagator de seama care nu cunoaste respectul ce se cuvine pe un forum public, un atata tot al acestei sectiuni de forum, aminteste-ti un proverb: cu cat te sui mai sus cu atat cazi mai rau...

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

si nici tu nici chevix nu v-ati putut abtine sa dati nume
merlin amice aratami in ceea ce am scris eu sa dau nume?:)
doar am intrebat din curiozitate despre cine este vorba si am scris direct la subiect la general cum ti-ai dorit tu..
si azi nu te-am facut penibil =)) dar se pare ca te-ai caracterizat singur:)
 

DeletedUser

raduando astăzi la ora 16:26
este cineva?

Fulgerul2000 astăzi la ora 19:41
?

raduando astăzi la ora 19:42
esti sitter-ul?

Fulgerul2000 astăzi la ora 19:58
nu de ce?

raduando astăzi la ora 20:00
am inteles ca te retragi.vad ca satele tale sunt rezervate.le cedezi fara lupta ca sa nu se mai piarda trupe sau nu?

Fulgerul2000 astăzi la ora 20:02
de ce zici asta?

raduando astăzi la ora 20:05
am inteles ca te retragi.e adevarat,sau nu?

Fulgerul2000 astăzi la ora 20:07
de ce te intereseaza asta...???

raduando astăzi la ora 20:09
vad ca te faci ca nu intelegi.daca te retragi as vrea si eu 3-4 sate de la tine.daca nu atunci voi incerca sa le cuceresc.acum e clar?

Fulgerul2000 astăzi la ora 20:09
da ma retrag..ce sate ai vrea de la mine?

raduando astăzi la ora 20:10
care se poate si daca sunt si aproape de mine

Fulgerul2000 astăzi la ora 20:11
pai zi tu...

raduando astăzi la ora 20:11
asteapta putin.

Fulgerul2000 astăzi la ora 20:12
ok

raduando astăzi la ora 20:17
erau 3 sate langa mine.vad ca 2 au fost inobilate de arthur si ultimul am inteles ca pica si el.celelalte sunt departe de mine .nu ma intereseaza.ms de intelegere si multa bafta in viata reala

Fulgerul2000 astăzi la ora 20:22
pe extern te bag cersetorule:)))..sitter aici:))))


uitati ce primiti la voi..cersetori si lasi :))
 

DeletedUser25287

Si eu care credeam ca sunt singurul de la care a cerut sate dupa ce a plecat :))

si nici tu nici chevix nu v-ati putut abtine sa dati nume
merlin amice aratami in ceea ce am scris eu sa dau nume?:)
doar am intrebat din curiozitate despre cine este vorba si am scris direct la subiect la general cum ti-ai dorit tu..
si azi nu te-am facut penibil =)) dar se pare ca te-ai caracterizat singur:)

Exact cum spuneam, un bagator de seama, fara seaman, care este prea paralel cu discutia ca sa inteleaga esentialul:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uite ilustrii:




Mai poti astepta ceva?

non-factori!!!



:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

tinere , esti demn de toata mila . macar daca vrei sa ma jignesti ( de parca ai si reusi ) foloseste cuvinte al caror inteles il si intelegi nu inventate de zeul tau ( alt demn de toata mila comunitatii triburile ) si care nici macar nu exista in vocabularul limbii romane sau al caror inteles nu il poti explica . n-ai obosit sa traiesti in umbra lui hades ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus