Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser5914

mdea........toti cei pe carei terosrizez si care-ti trimit mesaje sa te injure.asa-i sau nu?
 

DeletedUser

Trist, dar adevarat.

mesaje.jpg

12*32 si foarte putine mesaje sunt sub 5 rply-uri ;)
 

DeletedUser

si eu

dupa un spionaj nereusit al lui...
****** în data de 31.03. la ora 17:19daca erai curios ce am in sat puteai sa ma intrebi...

******în data de 31.03. la ora 17:26Eu vreau sa te atac si sa iti iau toate resursele!!

acum e ferma mea... :))) de azi e oficial ferma mea...
 

DeletedUser2912

x la ora 00:10
hmmmmm... deci ai nobil... ce dovada ai ca nu o sa ma ataci in contiunare daca iti platesc ''taxa'' ?
Sir alecs astăzi la ora 00:07
ce zici sa imi dai un tribut zilnic ca sa nu iti iau satu?
x astăzi la ora 00:05
aaaaaaaa ma spionezi... fac trupe, fac trupe non-stop. ce credeai? ca fac cladiri?
x astăzi la ora 00:00
de ce ma ataci ?


e si el mic de 3k pcte:))
 

DeletedUser

e si el mic de 3k pcte:))[/QUOTE a spus:
=)) saracu... si cati sunt care isi fac cladiri inaintea trupelor... fara sa incerce sa vorbeasca macar cu vecinii sau cu cei cu care nu au relatii diplomatice:)
 

DeletedUser

offf, n-ati inteles nimic :D cea mai buna schema de atac, 1 spion si 2000 puncte ofensive fac praf orice defensiva :rolleyes:
 

DeletedUser

tot eu

mai bine un spion si 4 nobili (toti odata) :)) devin deja irezistibili...
 

DeletedUser

lasa ca ma ataca unu pe L3 pe un sat de 1200 puncte, prima oara a trimis tot ce avea pe sat (majoritatea defensive) + 2 nobili si a doua oara din nou tot ce avea pe sat dar un singur nobil (nu cred ca avea mai multi) ... Ideea e ca da atacurile de la 10 ore... oare maine mai trimite un atac minune? :D
 

DeletedUser1857

lasa ca ma ataca unu pe L3 pe un sat de 1200 puncte, prima oara a trimis tot ce avea pe sat (majoritatea defensive) + 2 nobili si a doua oara din nou tot ce avea pe sat dar un singur nobil (nu cred ca avea mai multi) ... Ideea e ca da atacurile de la 10 ore... oare maine mai trimite un atac minune? :D

negustorii... :rolleyes:
 

DeletedUser

tot eu

sigur... el incearca sa fac loc in ferma sau da fake-uri cu nobil (putin probabil)... sau ma rog o avea nobilul foarte indragostit de prietenul lui...
 
Sus