Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser

spam spam spam ... uraaaaa

Ati fost in "vacanta" la sky ? :D

ma rog acusi ma trezesc si eu in vacantza de martisor :D
 

DeletedUser

Eu am fost in Hawai la plaja
niste cocktailuri in fata 3 gagici bune si vai ca viata frumoasa :D:D
 

DeletedUser

pfff marmota ta ar trebui sa dea niste ciocolata la toata lumea..poate se mai anima externul
 

DeletedUser

cred ca mexicanu a sarit zisdu la el paso :eek: ..si l-au prins americanii ... si la-au bagat la zdup :)))) :D
 

DeletedUser

Buna seara tuturor. In speranta ca ne vom intelege minunat doresc sa anunt inceperea mea ca moderator al acestei lumi. Imi doresc o colaborare frumoasa si fara incidente majore.

O seara placuta in continuare,
Motisor
 

DeletedUser3192

Buna seara tuturor. In speranta ca ne vom intelege minunat doresc sa anunt inceperea mea ca moderator al acestei lumi. Imi doresc o colaborare frumoasa si fara incidente majore.

O seara placuta in continuare,
Motisor


Hopaaa...avem un nou moderator ... sper sa fi mai receptiva la propunerile noastre si sa avem o colaborare cat mai buna si cat mai frumoasa!
 

DeletedUser

Cu siguranta vom avea o colaborare furtunoasa. In cateva zile vor fii facute si modificarile necesare in acest forum pentru a fii cat mai dinamic si mai plin de idei bune si constructive.
 

DeletedUser

hip hip hura, hip hip hura
moderatoare noua
speram sa vi cu cat mai multe idei si sa incerci sa revigorezi forumul


Bafta cred ca iti dorim toti si o colaborare cat mai reusita
 

DeletedUser

da spam spam sapm putem face ?


Cu siguranta vom avea o colaborare furtunoasa. In cateva zile vor fii facute si modificarile necesare in acest forum pentru a fii cat mai dinamic si mai plin de idei bune si constructive.

asteptam ... sa vedem :D
 

DeletedUser

Facem spam decat aici. Sper sa respectam cateva reguli importante si sa ne respectam reciproc.
Sunt adepta spamului civilizat, fara jigniri sau injuraturi. Sper ca suntem de acord in aceasta privinta.
 
Sus