Discutii libere 2011

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser

la malul marii ...este intradevar superba perioada ...pacat ca nu pot ajunge luna asta :(
 

DeletedUser33089

mai mai dar ce curatenie s-a facut pe forumul asta =))
rhadookoo vezi ca ai un vocabular foarte bogat in vulgaritati vrei sa iei vacanta repede?:)
 

DeletedUser17395

mai mai dar ce curatenie s-a facut pe forumul asta =))
rhadookoo vezi ca ai un vocabular foarte bogat in vulgaritati vrei sa iei vacanta repede?:)

Asa se intampla cand cel in cauza e doar Editat TT.
Cei 2 sobo in mod normal ar trebui sa primeasca ban(au mai injurat pe alt topic), dar au vomitat acu ca si data trecuta si doar eu am luat ban :) asa e in romania, daca Editat TT doar eu sunt pedepsit....
Sau poate s-au gandit ca forumul e viata lor...adevaru ca i-am vazut peste tot, trist mod de ati trai viata...Numai la topicu cu poze nu cred ca i-as vedea pe acesti Editat TT:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

opteroane nu te-ai gandit sa vezi ce se mai vorbeste si pe alte lumi pe forumurile externe :)

uite de exemplu lumea 19 care este un forum plin de "sobolani"=))
aici vad ca s-a cam uscat prezenta de cand diablo domina lumea :)
am primit si mesaje pe mess de la fosti jucatori de pe lumea 7 care se pare ca nu mai ma plac :D
 

DeletedUser17395

ma mai uit fugitiv, as innebuni daca as posta ca ei peste tot ^^
 

DeletedUser33089

:cool:opteroane ma distrez cu meciul craiovei :)

rhadookoo.tz fane o favoare cand intri pe forumul aceste mai bine dai log out ocupi forumul degeaba;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:cool:opteroane ma distrez cu meciul craiovei :)

rhadookoo.tz fane o favoare cand intri pe forumul aceste mai bine dai log out ocupi forumul degeaba;)

cresto fa-ne o favoare si taci ca ne plictisesti :D

ia-te de mana cu Editat TT si fugiti si plimbati-va :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus