Discutii libere 2011

DeletedUser

Ma bucur ca nu e evil...merci Alin :)

Pe new paul nu il stiu...dar fiecare alege ce face cu munca lui :)
 

DeletedUser

Nu sunt de acord cu tine...eu am jucat 5 luni cu CP stiind sigur ca voi pierde :) ...a meritat...atunci m-am distrat cel mai bine pe Triburi :))
 

DeletedUser25686

pai da...dar un om plictisit....care joaca doar pentru prieteni...e demoralizat de infrangere....mai are rost sa stea?
 

DeletedUser

Cand te simti tradat de 1 din cei 2 conducatori ai tribului,cand vezi ca tribul se destrama si 90% din colegi fug la "caldurica",alti 5 % lasa sitter si mai sunt doar 4 colegi care joaca,cand 5 oameni joaca pe 12 conturi doar pentru ceilalti 4 care ii mai sunt alaturi,cand 4 triburi ataca acele 12 conturi care nu vor sa fuga de razboi,cand sprijin nu ai de unde primii deloc...mai are rost sa joci ?
 

DeletedUser

Si aici vrei sa ne faci o trimitere la fostul ~B~B~? Te rugam scuteste-ne. Stiu ca ai jucat acolo si nu iti cade bine,dar totusi,esti moderator si ar trebuii sa fi neutra.
 

DeletedUser

Nu,nu faceam referire la fostul ~BB~,nici macar nu era vorba de L13...

Cat despre faptul ca nu imi pica bine actuala situatie a acelui trib te inseli,eu nu m-am atasat in nici un fel de acel trib,iar cu jucatorii de acolo sau din orice alt trib sau lume pastrez legatura in continuare. Este un joc nu un mod de viata ;)
 

DeletedUser

La ora asta merge un pahar de vin si la mine,ma lasati sa-l beau singura?
 
Sus